Skoči na vsebino

Neznosno vroče!!!


Thundercat

Priporočene objave

Ne vem kako vi prenašate visoke temperature, pri nas je bilo danes 29 stopinj celzija, ma jst se raje v senco umaknem in čakam večerni hlad predno se podam na avanture z motorjem!

Kaj pa še bo....

Kaj pa vi??

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem pa raje na Krvavec čez vikend, ko vseeno ni toliko vroče, pa fizično delam cel vikend, pa se skurim na soncu..... pa ne pomislim na motor in vožnjo 8) :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Lucky - pri meni je to še slabše - na motorju vedno v polni bojni opremi, ne glede na temperaturo. Dam gor vse od škornjev pa do rokavic in čelade.

Pol se grem pa savno pri 35 stopinjah... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa ne premaknem iz sobe, kjer mam klimo in je naštimana na znosnih 24 stopinj!

Boš revmo fasal, pa boš imel znosnih 24 st.C.

Pri klimi je tako, da kar paše že škodi.

26 st.C je več kot dovolj, za prostore kjer bi sicer bila temp. brez klime krepko čez 30 st.C. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa ne premaknem iz sobe, kjer mam klimo in je naštimana na znosnih 24 stopinj!

Jooojjj Chebi, da ti meni zaupaj na katerem koncu Slo maš ti svojo sobo, pa ko mi bo vroče, se pridem k tebi shladiti :twisted: :twisted: :wink:

Ker: v službi imamo klimo da mi ledvica zmrzujejo, pa pridem ob 16h iz službe, pa me kap zadane od vročine, pa ko pridem domov sem že kuhan rak, doma pa samo za kake 3-4 stopinje hladneje.. po možnosti se potem se oblečem v usnje in se vozim v črnem usnju po vročem soncu, pa se potem tudi če naga ležim pri odprtem oknu celo noč ne morm shladiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUHUHU,...končno prava vročina....sem si rekel pred parimi dnevi.....

sedel na moped..........po gasu........vendar...

Po 10 minutah se mi je zvrtelo pod ekonom loncem...beri čelado...

sledila je daljša pavza v OLP in gasa domov v senčko......

Prodam moped...........men je prevroče.......

Res ne vem kaj naj oblečem, da bo prijetno, da me ne bo revma zvila.

Hvaležen bom za kakšen nasvet..........aja pa pira ne pijem.. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MEHKUZCI!! v najlepsem vremenu vi po sencah posedate! potem vam je pa se na motorju vroce! sem :shock: :shock: in :? :cry: ...kaj bo iz naslednje generacije ...... :roll: :roll: :roll: nobenih pravih ni vec :?: :shock: :roll: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vsedes na motor, odpeljes do reke (recimo Kolpe :wink: ), se sleces in zvrnes telo v reko... pomaga pri hlajenju.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud meni ta vročina ne paše preveč, brez opreme nimam dobrega občutka na motorju, z opremo je pa neznosno. Pa sej bo boljše, ne more biti celo poletje 32+ stopinj, ker v tem primeru se bomo vozili samo zjutraj in zvečer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vsedes na motor, odpeljes do reke (recimo Kolpe  :wink: ), se sleces in zvrnes telo v reko... pomaga pri hlajenju....  :D

...pol te pa kap rukne ko noter prletis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jest pa v kratke rokave, kratke hlače in natikače, pa hajd na motor revmo nabirat. :?  8)

Lucky, ...heh SOUL MATE!

JAp, shorty-ja na glavo, pa shortsi in tevaske pa majcko za B.V. (beri brez veze op.av.) - al pa tut brez sej ni pene, ... pa heh po starem dobrem izrocilu in v skladu z ljudsko modrostjo POČASI SE DALEČ PRIDE, ..odcruizat z bikom na prvo pivo, ... pa drugo, ...pa tretje, ... pa .... (beri: pivo =lahko laško op.av.) hmm, sam pivo pa mora bit u senci, ...da se človek lahko skoncentrira v miru in hladu na naslednji premik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedem v avto brez klime, brisača okoli vratu, da se lahko kar sproti brišem in hop - na morje!

Parkiram na pomolčku, vzamem zalet in v krasnem loku poletim v morje..... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa kar na motor v popolni opremi. saj zjutraj ob 7 sem v službi in ob16 grem domov takrat pa je že sonček malo švoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob16 grem domov takrat pa je že sonček malo švoh.

OPTIMIST......

meni se zdi še bolj vroče.. oz. se mi zdi, da je zrak težji, kot pa ob 12h, 13h, itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa kar na motor v popolni opremi. saj zjutraj ob 7 sem v službi in ob16 grem domov takrat pa je že sonček malo švoh.

Ja, seveda.... Še en par ur kasnej mi vse dol teče. Ni čudn, da imam škornje že čist premočene. Bo treba luknce navrtat!

Največ šmorn je pa to, da se na lahk naštimam, potlej je pa taka megla, da moram vizir brisat! Čudn če revmo fašem! Se bo treba nekam preselt. Ta Ljubljanski marost je en podn!!

Evo, zdej se mi še domov ne da. Kar v pisarni pri klimi sedim, pa neumnosti na forum pišem.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mogoče je ena od ugodnejših variant za preganjanje vročine ta, da se zjutraj, ko je se realtivno hladno/ugodno, usedeš na motorcek in gasa v Dolomite. Na Stilfserjochu ta hip zagotovo ni več kot kakih 13 stopinj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri taki vročini vrzem s sebe nekaj od opreme ( rokavi od jakne pa rokavice ) pa upam da ne bo treba gas spustit :)

V popolni opremi je pa savna, ja.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam ful rad poletje, lep soncen dan 30C, super!

Ok za spat zvecer bi lahko blo mal bolj hladno, samo cez dan je pa glih prava temperatura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!