Skoči na vsebino

Neznosno vroče!!!


Thundercat

Priporočene objave

Jaz pa mam ful rad poletje, lep soncen dan 30C, super!

Z motorjem se pa potem v samih kopalkah furaš? Buh ne dej, da se zložiš po tleh!

Za nas je boljše, če ni glih preveč vroče, da se vsaj v minimalni opremi da vzdržat.

Ma ja, klinc, ljudem itak ni nikol čist prov. Enkrat zebe, enkrat vroče, enkrat moker, drugič spet žeja.....

Bo že!!!!

:wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se pa po snegu tud da zapelat pa še hitro si spet na toplem(bolnica)!!! NI GA ČEZ POMLAD!!!!POLETJE SUX!!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se zdi še bolj vroče.. oz. se mi zdi, da je zrak težji, kot pa ob 12h, 13h, itd....

Popoldne se asfalt dodobra segreje in seva toploto ... tko da je popoldno dejanko se veliko slabse kot ob dvanajstih :wink:

Drugace mi pa se ni cisto jasno, zakaj tako jamrate nad vrocnio ... saj je res, da jo jaz veliko lazje prenasam kot vsa okolica okoli mene, ampak ... ne vem no, v soboto sem se do enajstih vozil, ni bila se najhujsa vrocina, se je pa jasno videlo, da je bilo problem samo pri zeloooo pocasnem cijazenju v mestu in cakanje pred semaforji. Pri vsaj eni razumni hitrosti (70+) pa zacnejo delovati zracniki na jakni in celadi ... pa je bilo res opazno bolje :?:

Ja, saj vem, bom ze se videl ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mam ful rad poletje, lep soncen dan 30C, super!

Z motorjem se pa potem v samih kopalkah furaš? Buh ne dej, da se zložiš po tleh!

Za nas je boljše, če ni glih preveč vroče, da se vsaj v minimalni opremi da vzdržat.

Ma ja, klinc, ljudem itak ni nikol čist prov. Enkrat zebe, enkrat vroče, enkrat moker, drugič spet žeja.....

Bo že!!!!

:wink: :D :D

Hehe, ne ne v kopalkah, brez vsega :D :D :D

Ne res ko je ful vroce se ne peljem z motorjem, se raje osvezim s hladno pijaco v senci. Na motor pa pozneje ko mal upade temperatura.

Meni je poletje res fajn, ni treba nosit debelih bund ipd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame so temperature od 22-26 stopinj idealne!

Najboljš poleti je ko se ponoči vračaš z moto zbora ko je hlad pa si sam na cesti! :P :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa prov sede taka pozna pomlad, k se temperatura dvigne čez 20 stopinj - tko bi mogl bit skoz pa pi blo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ljubim ustavljanje na semaforju pr rdeci luci, ljubim, ko cakam na zeleno, ljubim, da zraven mene desno caka šleper in prešerno puhti vame prijetno topel zrak, malce pomešan s bozanskimi plini, ki se sprošcajo v svez mestni poletni zrak,ljubim še, da me prijetno greje v noge moja mašinca, ter mi boza stegna s svojo telesno toploto.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resitev je kot na dlani .......BOHINJ. Za ceno ene ure uzitka na motorju se prijetno ohladis v najlepsem in enem najhladnejsih jezerc pri nas. Jst grem juter sicer se ne Bled namakat, ampak mislim,da bo vseen OK.

Sej veste tisto : ....smisel zivljenja je lezanje na plazi, z mozgani na off in ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ... zdaj se je pa lepo shladilo in jaz ga maham kr v domačo pojslo, sam Autan še vklopim, pa bo mir :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Twix???? Bohinj da pomaga?? No ja... mogoče če se namakaš... ampak drugače pa včeraj ni bilo nič bolj mrzlo kot drugje. Ko sem v popolni bojni opremi čakala, da se odpeljemo, mi je kar curljalo......

Tole je že pasje vroče... kaj šele bo*???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ljubim ustavljanje na semaforju pr rdeci luci, ljubim, ko cakam na zeleno, ljubim, da zraven mene desno caka šleper in prešerno puhti vame prijetno topel zrak, malce pomešan s bozanskimi plini, ki se sprošcajo v svez mestni poletni zrak,ljubim še, da me prijetno greje v noge moja mašinca, ter mi boza stegna s svojo telesno toploto.......

Pozabil si še osvežujoči piš toplega zraka,ko se vključi ventilator za hlajenje motorja!Za mene je to tisto pravo!!!!!! :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Twix???? Bohinj da pomaga?? No ja... mogoče če se namakaš... ampak drugače pa včeraj ni bilo nič bolj mrzlo kot drugje. Ko sem v popolni bojni opremi čakala, da se odpeljemo, mi je kar curljalo......

Tole je že pasje vroče... kaj šele bo*???

Da ne pozabljaš na MRAVLJE???????????? :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabiti na deklico, ki te objema s stegni... tvoj že razgret hrbet greje z air bagi.... in z rokami se te fajn stiska!! :D  :D

...če seveda imaš drugi sedež na motorju... :P Sicer pa se dosti raje peljem sam, pa naj me potem na cilju kakšna _pričaka_. :twisted: :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ljubim ustavljanje na semaforju pr rdeci luci, ljubim, ko cakam na zeleno, ljubim, da zraven mene desno caka šleper in prešerno puhti vame prijetno topel zrak, malce pomešan s bozanskimi plini, ki se sprošcajo v svez mestni poletni zrak,ljubim še, da me prijetno greje v noge moja mašinca, ter mi boza stegna s svojo telesno toploto.......

Pozabil si še osvežujoči piš toplega zraka,ko se vključi ventilator za hlajenje motorja!Za mene je to tisto pravo!!!!!! :twisted: :D :D

....Zal, nimam izkušenj z ventilatorji, te radosti nimam vgrajene... :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabiti na deklico, ki te objema s stegni... tvoj že razgret hrbet greje z air bagi.... in z rokami se te fajn stiska!! :D  :D

....hedonizem vrti naš svet, orgazmicno dozivetje bi bilo popolno...

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se grem hladit v Blejsko jezero... ne zlezem ven, dokler ne bom cisto zmehcan...

....in skrčen... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se grem hladit v Blejsko jezero... ne zlezem ven, dokler ne bom cisto zmehcan... ehehehhe... :D

In končno okopan.....hahahahahahhahaahaahaaaaaaaaaa :D :D :D :D :twisted: :wink:

Zakaj pa nebi Bohinjskega preizkusil.....ne boš verjel....samo včeraj je MAČICA šla not kot teta.....pa iz njega tudi.....

Morda ti uspe nasprotno.....notri stric.....ven pa teta???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj pa vem... mogoce produzim do Bohinja... ampak se mi ne da kaj dosti vozit... cimprej voda, pa pocitek.... Mimogrede: okopal sem se pa ze v nedeljo v Kolpi... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj pa vem... mogoce produzim do Bohinja... ampak se mi ne da kaj dosti vozit... cimprej voda, pa pocitek.... Mimogrede: okopal sem se pa ze v nedeljo v Kolpi... :wink: :lol:

Lenoba......in ti bi najlepši del poti izpustil samo zaradi tega ,da bi čim prej noge namakal??????

MISLMMMMMMMMM????????

Prijetno kopanje.....če bo vse po sreči ti pa še losion po kopanju pripeljem,da boš lepo dišal....hahahhahaahaaaa :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!