Skoči na vsebino

Neznosno vroče!!!


Thundercat

Priporočene objave

Cerkniško jezero je tudi ogreto za kopanje pa še za nudiste ja fajn ker ni tolk folka kot na Bledu in Bohinju :D :lol: Samo je sranje ker ni nobene oštarije zraven.Aja pa Rakitna je tud verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah,jest se mam tanajbol,ker na Bledu žvim.Lepo se usedem na svoj neregistriran moped,odbrzim po stranskih poteh(plavcev je povsod dost),se ustavm pr jezeru in hop,sem že v vodi. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kopanje je fuul fajn kocevsko jezero (ceprav marsikdo ne ve zanj niti). V bistvu je dnevni kop, rudnik, zalit z vodo ... in je kar velika zadeva, ni kaka mlakuza. :) Folka pa skoraj ni, ostarija je pa ena ob obali, pa nekaj dobrih v blizini :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mehkuzci......ste iz cukra al kaj?! :shock:   :P  :lol:

Se mi dozdeva da mladina ni gledala Easyrider-ja,a Ice? 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi dozdeva da mladina ni gledala Easyrider-ja,a Ice? 8)  :wink:

... je ... imajo to čast, da me vidijo nekajkrat na leto ... :fadein:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh yellow,kaj ces.......mladina pac. :roll: :P :lol: :wink:

easy,misljeno je nekaj malce drugega (celuloidpress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se sel kdo kopat na Kolpo to soboto?

FLAYO

Pismo, bi šel samo ni časa spljoh.Kdaj drugič, poletje je še dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kopanje je fuul fajn kocevsko jezero (ceprav marsikdo ne ve zanj niti). V bistvu je dnevni kop, rudnik, zalit z vodo ... in je kar velika zadeva, ni kaka mlakuza. :) Folka pa skoraj ni, ostarija je pa ena ob obali, pa nekaj dobrih v blizini  :wink:

....Res je, zlo luštna zadevca, so pa tam razni pikniki, tko da folka kar neki je....Sm tam mal ribe lovil, pol smo pa pojedl, kar mi je pršlo pod trnek, torej nic.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm tam mal ribe lovil, pol smo pa pojedl, kar mi je pršlo pod trnek, torej nic.....

blagor tebi ki živiš od lufta :P :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jaz imam pa dve kopalnici, moško s tuš kabino in žensko s kadjo. Ne da bi se hotel hvaliti, tako pač je. Rib ni - sorry, razen jesetrov, občasno. Kar se pa vročine tiče, bolje da ne komentiram. Pralni stroj mi bo crknu.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj b vroče, saj je poletje. Če je pa prevroče pa v vodo v najbližji graben, reko, mlako,...

Vročina čist OK, sparina SUCKS -> se še spat ne da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ja. Kaj tako jamrate glede te vročine, ki je pravkrar prenehala.

Če si na motorju, se ne smeš nikoli ustavilti, samo peljati se moraš.

Saj so nekateri kar frajerji v kratkih hlačah in kratkih rokavih, pa mislim da ti niso nikoli pomislili, kaj če se slučajno zvrnejo, pa tudi samo pri 50 ali 40 km/h, kar ostane od njih je samo še dobro pošmirglana koža, kajr se pa zgodi, če drsijo po kaki kamniti brežini ali bankini (bolje ne misliti o tem), samo potem je vse to prepozno.

Kaj se pa nei tiče vročine, spoh nimam težav, ker sem zelo vitke postave in mi vročina ne sega tako močno, pa še kratkih hlač nikoli ne nosim, oz. samo takrat, ko je več kot 34°C, pri čem že nekateri obležijo s pirov v senci, jst še pa moram doma na kmetiji tudi kaj postoriti (obračati krmo).

Nasvet: nikoli se ne ustavit, pa bo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam si dat roko v ojgen,da se je že vsak peljal v kratkih hlačah in majci,zakaj pa ne,če ti tako odgovarja sploh ni blema,jaz osebno nikol ne pomislim da se bom kam pripopala,zletela s ceste al kaj podobnega,ker če si takega mišlenja kaj vse se ti lahko zgodi raje ne sedi na motor niti na skiro.Zame so čudaki pri35 stopinjah :shock: v dolgih hlačah,no ja vsak po svoje boga moli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se peljal do 6 km oddaljenega jezera brez opreme (prej nikoli) in me je nazaj grede opral dez (tja grede ni bilo niti oblacka), da sem bil moker kot cucek :)

Never again...ce ne zarad dezja pa zarad varnosti.

Pa kufer si moram kupit :)

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!