Skoči na vsebino

skuter trese


duhec_65

Priporočene objave

Pri hitrosti nad 60km/h mi začne skuter neenakomerno delovati. Začne buliti, imam pa le 3g valjčke, kar je dobro za naš hribovit svet, čeprav so vseeno malo prelahki in dela skoz pod polnimi obrati. A je tud zaradi tega možno, da buli, da na zunanjem premeru jermenice prelahki valjčki ne stisnejo dovolj, ali pa je kaj narobe s sklopko zadaj??? Tudi speljevanje z mesta ni najboljše, bo treba vstaviti močnejše fedrce na sklopko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se vozt!!!!

tko je men mito delu pol je pa ribnu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je tut tko tresu sam ne pr 60 ampak k sm spelevou. prou uno trgat sm mislu da mi kej zdrsava pa sm sklopko pa povratno vzmet zamenu pa je blo use OK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen skuter pa maš ti to :hmm:

keeway matrix

men se je tut tko tresu sam ne pr 60 ampak k sm spelevou. prou uno trgat sm mislu da mi kej zdrsava pa sm sklopko pa povratno vzmet zamenu pa je blo use OK :)

sklopka pa fedrci so v redu, ne vem pa, če pri jermenici na sklopki ne pride jermen slučajno preveč do notranjega oboda, pa potem žlajfa po tistem, ker mi je mehanik jermenico pr variomatu mal postružu, tko da pride spredaj jermen precej proti zunanjemu obodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je tut tko tresu sam ne pr 60 ampak k sm spelevou. prou uno trgat sm mislu da mi kej zdrsava pa sm sklopko pa povratno vzmet zamenu pa je blo use OK :)

povej, kolk je ta povratna vzmet kej močna, ker jst jo lahk kar z lahkoto stisnem, pa še nekam zlo kratka se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, glavno gred mislm :)

morda, samo tisto buljenje prihaja pa od zadaj, tam od sklopke, pa ni odvisn od števila vrtljajev, ampak od hitrosti, ko je jermen spredaj na zunanjem obodu in zadaj na notranjem obodu (pri sklopki). :hmm ??? p.s. kje je za dobit povratno vzmet, tisto veliko pri sklopki???

Popravljeno . Popravil duhec_65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!