Skoči na vsebino

Židi in Izrael


Kölm

Priporočene objave

Ste pa bolni s temi povezavami z Hitlerjem :wacko:

Pri zgodovini se nisem zasledil,. da bi se kak zid leta 1937 obtezil z tnt-jem in razsfukal poln solski avtobus.

Za nastalo situacijo je so krivi ZN, ker so prevec nepremisljeno in prevec nasilo formirali neko umetno zidovsko drzavo, na muslimanskem obmocju.

Ja da bi hitrej skuru zide in tako hitrej zacel kurt slovane <_<

no ja, tud trobec bi lahko bil dober, sam takrat še ni živel,

glede ZN-ja, ti dam pa čist prov

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa bolni s temi povezavami z Hitlerjem :wacko:

Pri zgodovini se nisem zasledil,. da bi se kak zid leta 1937 obtezil z tnt-jem in razsfukal poln solski avtobus.

Za nastalo situacijo je so krivi ZN, ker so prevec nepremisljeno in prevec nasilo formirali neko umetno zidovsko drzavo, na muslimanskem obmocju.

Ja da bi hitrej skuru zide in tako hitrej zacel kurt slovane <_<

Bi moral pri zgodovini predelat še kakšno leto in bi prišel do upora v Varšavskem getu. Zelo, zelo podobno današnji situaciji samo vloge so malo zamenjane.

lp

Franc

p.s. leta 1937 ni bilo šolskih avtobusov tako, da se nikoli ne ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa bolni s temi povezavami z Hitlerjem :wacko:

Pri zgodovini se nisem zasledil,. da bi se kak zid leta 1937 obtezil z tnt-jem in razsfukal poln solski avtobus.

Za nastalo situacijo je so krivi ZN, ker so prevec nepremisljeno in prevec nasilo formirali neko umetno zidovsko drzavo, na muslimanskem obmocju.

Ja da bi hitrej skuru zide in tako hitrej zacel kurt slovane <_<

no ja... najprej slovane, pol bi se pa lahko kitajcev in indijcev lotil, da bi lažje zamortiziral svojo investicijo

hmmm...tudi pakistanci bi znali dobro tleti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa bolni s temi povezavami z Hitlerjem :wacko:

Pri zgodovini se nisem zasledil,. da bi se kak zid leta 1937 obtezil z tnt-jem in razsfukal poln solski avtobus.

Za nastalo situacijo je so krivi ZN, ker so prevec nepremisljeno in prevec nasilo formirali neko umetno zidovsko drzavo, na muslimanskem obmocju.

Ja da bi hitrej skuru zide in tako hitrej zacel kurt slovane <_<

a res. :eek: žide so že od nekdaj preganjali..tudi turkemada jih je kuril....tako, da se človek mal zamisli :hmm:

glede ZN ti dam prav. drugače pa so zame židi zalega namesto, da bi se iz zgodovine kaj naučili delajo sami isto sranje z ameriškem blagoslovom.

bedasto pa se mi zdi, da cel svet v luft skače ko ima severna koreja vojaške vaje. ko pa židi po sosednji državi udarijo so pa tiho kot rit. :SS :SS

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj .. kar naj se tolčejo. Navijam za oboje. :devil:

cyc,legenda,kye se skriwaš ? :)

praw pogrešal sem twoje iskriwe misli.... .)

...pospešuyeyo mi peristaltiko.... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi moral pri zgodovini predelat še kakšno leto in bi prišel do upora v Varšavskem getu. Zelo, zelo podobno današnji situaciji samo vloge so malo zamenjane.

lp

Franc

p.s. leta 1937 ni bilo šolskih avtobusov tako, da se nikoli ne ve...

Hahahahahahaaa :lol1:

Nemci okupirajo Poljsko, zagradijo cetrt, strpajo vanjo zide, kateri prisilno delajo. Vmes se kakega skurijo. Le ti se seveda uprejo okupatorji. Ne vem, bolj me slicijo na partizane, kakor na pripadnike Hamsa :D

ko pa židi po sosednji državi udarijo so pa tiho kot rit. :SS :SS

dr.looney :devil:

Zato ker udarijo po drzavi, katere oblast vodi skrajna teroristicna organizacija, katera javno podpira terorizem. Evropa se tudi bori proti terorizmu. Se pravi so na isti strani. Ce bi napadli npr. Savdovo Arabija ali Ciper, bi bila Pizdarija. Ker pa so njihove akcije le povracilni ukrepi teroristicnih napadov na obmocji Izraela, se svet fizicno ne vmesava.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker udarijo po drzavi, katere oblast vodi skrajna teroristicna organizacija, katera javno podpira terorizem. Evropa se tudi bori proti terorizmu. Se pravi so na isti strani. Ce bi napadli npr. Savdovo Arabija ali Ciper, bi bila Pizdarija. Ker pa so njihove akcije le povracilni ukrepi teroristicnih napadov na obmocji Izraela, se svet fizicno ne vmesava.

to se tebi zdi ok in sprejemljivo ali samo napišeš svoja dognanja, s katerimi se sicer ne strinjaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tebi zdi ok in sprejemljivo ali samo napišeš svoja dognanja, s katerimi se sicer ne strinjaš?

Bolj to drugo. Velikokrat napisem samo dejstva, da stece debata. Ker vsaka debata, mora imeti 2 pola. Drugace je samo strinjanje crede in taka tema hitro zamre :D

Samo tista primerjava danasnje situacije z Varsavsko vstajo se mi pa resnicno zdi skrajno primitivna in neumna :slap:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj to drugo. Velikokrat napisem samo dejstva, da stece debata. Ker vsaka debata, mora imeti 2 pola. Drugace je samo strinjanje crede in taka tema hitro zamre :D

Samo tista primerjava danasnje situacije z Varsavsko vstajo se mi pa resnicno zdi skrajno primitivna in neumna :slap:

aha ok, ker meni se ne zdi ravno dopustno, da neke nacije (ZN, USA, itd....) dopustijo taka dejanja, kot jih sedaj Izrael dela samo zato, ker se spravljajajo na ene, ki očitno niso tako "priljubljeni"........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok, ker meni se ne zdi ravno dopustno, da neke nacije (ZN, USA, itd....) dopustijo taka dejanja, kot jih sedaj Izrael dela samo zato, ker se spravljajajo na ene, ki očitno niso tako "priljubljeni"........

Nima veze to s priljubljenostjo. ZDA so napadle afganistan in Iraq pod pretvezo, da se bojujejo proti terorizmu. Kako naj sedaj obsodijo Izrael, ki prav tako bije boj proti terorizmu. Politika ZDA bi se znasla v protislovju. Tega si glih ne morejo privoscit.

Se mi zdi pa vojna na blizjem vzhodu cisto normalen splet okoliscin. Uletijo muslici na mejo z izraelom z 10-imi kilami TT-ja in pa s kalasniki. Izraelci udarijo nazaj s tanki, raketami, reaktivci, Helihopterji.... Pac imajo Izraelci vecjo vojasko moc in temu primerno je tudi razmerje zrtev na obeh straneh. Izraelci so bili strpani, v tisti mali koscek zemlje, med Muslimane. Zemlja je bila Muslimanom vzeta na silo, ampak Izraelci so sedaj tam in pac skusajo preziveti. Na zalost komunikacija s Hamasom in Hesbolahom ni mogoca in je Vojna edini nacin. In seveda izpade Izrael kot grdi racek, ce ima pa toliko vecjo vojasko moc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če mene vprašaš je vse prav do tretnutka, ko praviš, da Izraelci pač skušajo preživeti na tistem ozemlju. Kakor mi je bila predstavljena situacija in kolikor spremljam se mi vse bolj dozdeva, da so Izraelci malo zamorjeni, ker se zavedajo, da jim je bila ta zemlja šenkana in se tu nikoli niso kaj dobro počutili. ne samo to, celo ta srajčka jim je malo preozka ratala in bi jo malce razširili. Po drugi strani so pa musliči že tako besni, da so jim kar vzeli zemljo in tam naselili ene, ki se navsezadnje še malo preveč širijo in bi še kar kak kos NJIHOVE zemlje......

ne vem... mogoče gre to po sistemu kaj je bilo prej: kura ali jajce.... samo definitivno Izraelci ne delujejo tako nedolžni, kot bi si mislili na prvi pogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem... mogoče gre to po sistemu kaj je bilo prej: kura ali jajce.... samo definitivno Izraelci ne delujejo tako nedolžni, kot bi si mislili na prvi pogled.

Pa nedolžna je edino Devica Marija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

REPUBLIC OF LEBANON

Religion:

60% Muslim, 40% Christian

Lebanon is a republic in which the three highest offices are reserved for members of specific religious groups:

1) the President must be a Maronite Catholic Christian.

2) the Prime Minister must be a Sunni Muslim, and

3) the Speaker of the Parliament must be a Shi'a Muslim.

... si ziher Brihta, da Libanonu vlada Teroristična vlada? Poleg vsega pa so med številnimi nedolžnimi žrtvami ( OK Libanonski otroci in ženske vam najbrž niti neštejejo, pobite cele družine najbrž tudi ne ) tudi Kanadski državljani.

Ste se spraševali kako se rojevajo teroristi :

"...samo v sredo v izraelskih zračnih napadih umrlo 63 libanonskih civilistov..." ( civilisti = očetje, matere, sinovi, hčerke, .... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... si ziher Brihta, da Libanonu vlada Teroristična vlada? Poleg vsega pa so med številnimi nedolžnimi žrtvami ( OK Libanonski otroci in ženske vam najbrž niti neštejejo, pobite cele družine najbrž tudi ne ) tudi Kanadski državljani.

Ste se spraševali kako se rojevajo teroristi :

"...samo v sredo v izraelskih zračnih napadih umrlo 63 libanonskih civilistov..." ( civilisti = očetje, matere, sinovi, hčerke, .... )

V mislih sem imel palestino :)

Libanonska oblast pa ocitno podpira terorizem.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>>> Politika ZDA bi se znasla v protislovju. Tega si glih ne morejo privoscit.

>>>> Se mi zdi pa vojna na blizjem vzhodu cisto normalen splet okoliscin.

>>>> Pac imajo Izraelci vecjo vojasko moc in temu primerno je tudi razmerje zrtev na obeh straneh.

>>>> Izraelci so bili strpani, v tisti mali koscek zemlje, med Muslimane. Zemlja je bila Muslimanom vzeta

na silo, ampak Izraelci so sedaj tam in pac skusajo preziveti.

>>>> In seveda izpade Izrael kot grdi racek.........

:kva2: :lol1:

To je bila radijska igra za nižjo stopnjo. Lahko noč, otroci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... samo definitivno Izraelci ne delujejo tako nedolžni, kot bi si mislili na prvi pogled.

Že na prvi pogled ne delujejo nedolžni, vse drugo prej kot to. Tisti, ki so imeli kdaj z njimi opravka vedo o čem govorim. Bolj hinavskega, zahrbtnega, odvratnega in izkoriščevalskega naroda kot so židi ne poznam in ga še nisem srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem,da za tem stojita ZDA in Velika Britanija,ki rabita vzrok,kao opravičljiv pred celim svetom, da napadeta še Iran in Sirijo,ter s tem prevzameta kontrolo nad skoraj celotno proizvodnjo nafte.

In imam občutek, da do tega ni daleč. Ne bi se Izrael obnašal tako suvereno,če ga ne bi pri teh etničnih čiščenjih,skreganih z vsako človeško moralo,krepko podpirali ZDA in GB.

Ko je že nekdo omenjal Dolfeta, metode Izraelcev so enake.In akcija povzroči reakcijo. Sedaj pa, kaj je bilo prej,kura,ali jajce.

p.s.

In spet ne morem mimo Cyceve pripombe o navijanju za oboje,s katero posredno podpira in se strinja tudi z ubijanjem žensk,otrok in ostalih civilov v imenu svoje "večvrednosti". Cyc,Cyc,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večvrednosti? Narobe si me razumel ... Ne maram ne enih ne drugih, zato se ne opredelim ... ne maram Židov in njihovih metod, ne zdi se mi OK kar delajo, po drugi strani imajo musliji tudi precej masla na glavi ...

Ne pripisujem jim večvrednosti, daleč od tega ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahaaa :lol1:

Nemci okupirajo Poljsko, zagradijo cetrt, strpajo vanjo zide, kateri prisilno delajo. Vmes se kakega skurijo. Le ti se seveda uprejo okupatorji. Ne vem, bolj me slicijo na partizane, kakor na pripadnike Hamsa :D

Zato ker udarijo po drzavi, katere oblast vodi skrajna teroristicna organizacija, katera javno podpira terorizem. Evropa se tudi bori proti terorizmu. Se pravi so na isti strani. Ce bi napadli npr. Savdovo Arabija ali Ciper, bi bila Pizdarija. Ker pa so njihove akcije le povracilni ukrepi teroristicnih napadov na obmocji Izraela, se svet fizicno ne vmesava.

No in kje je tukaj razlika med Varšavo in Gazo?

Tudi židovska država se je začela s terorizmom (bivši predsednik je bil na vrhu seznama teroristov). Teroristične akcije proti angležem, ki so bili upravitelji protektorata in spodrivanje arabcev zlepa ali zgrda je bil recept za nastanek Izraela (in seveda slaba vest zaveznikov). Na žalost pa so arabci tako butasti, da so rabili več kot 20 let, da so se lotili tega recepta (veliko prepozno).

Že na prvi pogled ne delujejo nedolžni, vse drugo prej kot to. Tisti, ki so imeli kdaj z njimi opravka vedo o čem govorim. Bolj hinavskega, zahrbtnega, odvratnega in izkoriščevalskega naroda kot so židi ne poznam in ga še nisem srečal.

Se podpišem pod tole (sem imel opravka z njimi).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj hinavskega, zahrbtnega, odvratnega in izkoriščevalskega naroda kot so židi ne poznam in ga še nisem srečal.

Se podpišem pod tole (sem imel opravka z njimi).

lp

Franc

Itaq. In Italijani so eni tečni, prepotentni, makaronarski cigani. In Hrvatje so ene požrešne, lopovske p*z*ice. Bosanci so glupi ko točak, brez izjeme. Rusi so pijanci. Zamurci so lene qrbe. Pa Arabci šele! Švabi seveda smrdijo po kislem zelju, pa še domišljavi so. Švicarji itaq ne znajo drugega kot luknje v sir vrtat... A je sploh kdo v redu? Aja, :slap: vesoljci so še kar. Razen ETja, ki je pedofil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. In Italijani so eni tečni, prepotentni, makaronarski cigani. In Hrvatje so ene požrešne, lopovske p*z*ice. Bosanci so glupi ko točak, brez izjeme. Rusi so pijanci. Zamurci so lene qrbe. Pa Arabci šele! Švabi seveda smrdijo po kislem zelju, pa še domišljavi so. Švicarji itaq ne znajo drugega kot luknje v sir vrtat... A je sploh kdo v redu? Aja, :slap: vesoljci so še kar. Razen ETja, ki je pedofil.

Slovenčki so kr kul, ra zen tistih, katere krivimo za trenutno vladajočo garnituro izvolitev. No, pa onih, ki bevskajo čez Ride, pa onih, ki so kr tko neki mal mim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!