Skoči na vsebino

Židi in Izrael


Kölm

Priporočene objave

A ni zanimivo, da se je ob objavi "karikatur" dvignilo pol islamskega sveta in protestiralo, ko pa pobijajo njihove ljudi pa razen Irana nihče niti besede. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nekateri pravite, da je normalno, da izraelci ubijejo tu in tam kakega civilista, ker se pač med njimi skrivajo teroristi, je potem tudi pravilno, da so Nemci požgali Dražgoše in pobili prebivalce, je prav, da so Srbi z zemljo zravnali Vukovar, je prav, da je jugovojska bombardirala Dravograd in kolono tovornjakov na Medvedjeku in pobila nekaj civilov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nekateri pravite, da je normalno, da izraelci ubijejo tu in tam kakega civilista, ker se pač med njimi skrivajo teroristi, je potem tudi pravilno, da so Nemci požgali Dražgoše in pobili prebivalce, je prav, da so Srbi z zemljo zravnali Vukovar, je prav, da je jugovojska bombardirala Dravograd in kolono tovornjakov na Medvedjeku in pobila nekaj civilov???

ni prav...ampak mešaš stvari :BUA: ....če nekdo uporablja civiliste namerno kot živi ščit, ga je potrebno obsodit...in če so to partizani počeli med 2. sv vojno jih lahko danes zaradi tega kritiziramo, ali kaj? (čeprav požig Dražgoš ni niti približno primeren primer za uporabo pojma "živi ščit", kakor tudi ne ostali navedeni primeri)

malo mešaš zgodovino....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa imate kakšne dokaze o tem živem ščitu, še nikjer nisem zapazil kakšne priče, ki bi pričale o tem, prej v nasprotni smeri, sploh pa mislim, da dokler se veljaki(buš, bler, putin in ostali) ne bodo skupčakal, bodo umirali nedolžni ljudje, na eni in drugi strani, to se je danes lepo slišalo na radiu, ko se buš ni strinjal z putinovim predlogom, mislim da to vse pove, kdo ima niti v roki, :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa imate kakšne dokaze o tem živem ščitu, še nikjer nisem zapazil kakšne priče, ki bi pričale o tem,

:lol1: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite pa o cvetkah fotografa, kateri je prirejal fotografije z bližnjega vzhoda :?

Lahko sploh še komu verjamemo. Pa se en dokaz, da so novinarji tudi ljudje in so subjektivni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj menite pa o cvetkah fotografa, kateri je prirejal fotografije z bližnjega vzhoda :?

Lahko sploh še komu verjamemo. Pa se en dokaz, da so novinarji tudi ljudje in so subjektivni.

za denar in slavo clovek naredi prav vse. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če so to partizani počeli med 2. sv vojno jih lahko danes zaradi tega kritiziramo, ali kaj?

Seveda jih lahko. Kot lahko kritiziramo dejstvo da so še posebej radi padli po okupatorju ravno v predelih kjer je bila komunistična partija takrat najmanj priljubljena. Tako da je tam nastradalo civilno prebivalstvo. :) Usekaš in spizdiš, uni ki tam živijo pa naj se znajdejo kot vedo in znajo. :D Ampak to je za povsem drugo temo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse prefukat. :fredy: :P

Sem šla brat temo izrecno zato, ker sem videla, da si zadnji dodal svoj komentar in me je pričelo izjemno zanimat, kakšno je tvoje mnenje o Židih in Izraelu. :P

grem nazaj čevape svalkat.... :grim :grrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šla brat temo izrecno zato, ker sem videla, da si zadnji dodal svoj komentar in me je pričelo izjemno zanimat, kakšno je tvoje mnenje o Židih in Izraelu. :P

grem nazaj čevape svalkat.... :grim :grrr :grim

aaaaaaahhhhhh :doze: ..... čevapi :wub: pa pivo :wub: .... AJA! moje mnenje o Židih in Izraelu? :hmm: eeeee .... moje mnenje je temno modro. :) da pa vsaj malo frcnem kost: zgodovinski spomin je kratek. In ima veliko dioptrijo. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in me je pričelo izjemno zanimat, kakšno je tvoje mnenje o Židih in Izraelu. :P

...

Po moje bodo Židi nažgali Izrael najmanj 3:1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse prefukat. :fredy: :P

lepše bi se slišalo:

"vse po**at .."

makelovenotwar&flowerpowerpress

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni prav...ampak mešaš stvari :BUA: ....če nekdo uporablja civiliste namerno kot živi ščit, ga je potrebno obsodit...in če so to partizani počeli med 2. sv vojno jih lahko danes zaradi tega kritiziramo, ali kaj? (čeprav požig Dražgoš ni niti približno primeren primer za uporabo pojma "živi ščit", kakor tudi ne ostali navedeni primeri)

malo mešaš zgodovino....

Ne mešam zgodovine.

Ti mešaš pojme.

Če ima Hisbolah rakete v naselju, še to ne pomeni, da uporabljajo prebivalce kot živi ščit. Izgovor Izraelcev.

Sicer pa poglej, kako je potekala ofenziva.

Najprej so zbombardirali CIVILNO letališče, potem so uničili vse pomembne ceste, včeraj so porušili še zadnji most, ki je Libanon povezoval s Sirijo.

Saj verjamem, da so tile od Hizbolaha neizobražena vojska, brez prave taktike, ampak, da so rakete skrili na letališče, na ceste, in pod mostovi.......

Tega pa ne verjamem.

Kar pa se tiče "napak"

Naprava za GPS navigacijo, ki stane 250€, ima točnost 2 metra.

Izraelska raketa, vredna 1.000.000 USD, pa zgreši svoj cilj za 200 metrov in več???

ma ne me basat......

kdor jim verjame, je sam kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima Hisbolah rakete v naselju, še to ne pomeni, da uporabljajo prebivalce kot živi ščit.

Seveda ne, Hezbolah je pravična in po ženevski konvenciji orientirana vojska. Jasno. :doze:

Kakšna naivnost, vse vojne so umazano umazane. Živi ščit je najbrž še najmanj, kar uporablja Hezbolah. Ko si pod pritiskom, začneš uporabljati podtalnico....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pa se tiče "napak"

Naprava za GPS navigacijo, ki stane 250€, ima točnost 2 metra.

Izraelska raketa, vredna 1.000.000 USD, pa zgreši svoj cilj za 200 metrov in več???

ma ne me basat......

malo si preberi o vojaških sistemih in ne mešaj civilnih Gps sistemov..... .)

in to, da obstaja na tržišču civilni GPS sistem, ki ima natančnost 2 metra še ne pomeni, da si sposoben bombandirat cilj na 100 km z natančnostjo 2-metrov.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resolucija sprejeta o prenehanju vojskovanja in sovražnosti, izrael razširil ofenzivo, kaj zdaj to pomeni, a mi kahko kdo to razloži, mogoče thundercat in somišljeniki :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si preberi o vojaških sistemih in ne mešaj civilnih Gps sistemov..... .)

in to, da obstaja na tržišču civilni GPS sistem, ki ima natančnost 2 metra še ne pomeni, da si sposoben bombandirat cilj na 100 km z natančnostjo 2-metrov.... :doze:

Lupček, GPS je vojaška zadeva.

Ki nam jo Ameriška vojska ponuja v civilno uporabo.

Kar se tiče natančnosti, sem omenil najcenejši sistem. Tadražji so še bolj natančni.

In če bi ti tvoji prijatelji iz Izraelskih varnostnih povedali tudi kaj o raketah, bi vedel, da je raketa natančna na 0,1 metra.

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me patak za Izrael in Jordanijo in Irak in Iran in vse te prepotentneze... Zid okoli naret ali pa nuke them all.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli se obrnemo so tile Izraelci eni navadni packi.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!