Skoči na vsebino

Je res?


NejcZ

Priporočene objave

Brumer: To s temi valji za merjenje hitrosti je blo na RTLu že uffff..doug nazaj, ne vem točn kok nazaj sam letos pa lani sigurn ne :) ker sm tud jst to gledu. Sam jst prou vem da tega pr ns ne bo ker mi mal na balkan vlečemo a veš in so policjototi bl na izi ;) :D če se jim še ukradenih skutrjou ne da iskat pa bodo sabo nosil valčke pa merl usak skutr posebi..seveda.. :lol1:

HaRkO: Valda, ti sam po gasu pa nej te lovi če mu je tok do tega "high enda" :D sploh pa...kdo pa še ustavla radarjem ?! ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so ujel na šmartinki na radar ko sm mel 80 not, pa sem na srečo dobil samo sodnika za prekrške zaradi prehitre vožnje, potem sem šel lahko naprej :)

Ja vem da sem mel veliko srečo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te policist lovi in se ti poškoduješ je on kriv :) :OK: To mi je tud on reku, zato jih ponavad kr pustijo... Baje S:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je offtopic...nejko a si ti tega skuterja kupu od enga klemna??oz povej kdaj si kupu...k on je moj frend pa vidm da maš istga skutrja k ga je meu on...barva pa una nalepka na spredni maski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Klemen J.

Pa vpraš ga kje je pol šraufov zgubo. Tam na plastiki na mašini je bil samo en od 4-ih, spodi k je auspuh na cilindru je bil sam en, drug je bil utrgan, pol pa je še tistga enga utrgalo. Kaj je on delal z motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je delal :D :P ??

hmm...ne preveč dobrih stvari...mislm tjko ti bom reku...njemu je motor 1x zaribu ker so mueni debili vodo nalil v mašino...in je mogu menat 5miljaužnt delov...tko da takrt je res use zamenu...pol mu je pa zdej pred kratkim crknla pumpa za olje in mi je s5 neki zjebal...in so mu s5 use menal...uglavnm velik keša je zmetu v ta jajc...tko da kar se mašine tiče je res maksimalna to nimam kej rečt...

sam kar se pa zunanjega izgleda tiče...hehe...to je pa tko...motorju gozdne poti in kros proge niso neznane...uglavnm mal bl bi lahko pazu na motor...mislm pa da če končno črto potegneš si za ta denar dobil zelo dober motor...tud če ni preveč lepo delal z njim vsaj zgleda lep...mašina je pa itq popolnoma nova k je 2x mogu use menat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, meni ni popolnoma nič omenil :? :BUA: Drugače pa zunanjost se da popravt, važno da je mašina vredu. Tud sam včas urežem kako bližnco po gozdu, ampak peljem počasi :P Pa spredi na maski je na eni strani manjkal neki, je blo use krivo (sem že rešil), zadnja guma se je napol odšravfala (lol) :D... Eh, važn da je zdej cool :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej motor je čist kul....mašina je pa itq bistvo na motorju...kaj boš z lepo ohranjenostjo če je mašina broke(moj mito :( )....pa tud na videz ni slab...vsaj zame ne .)

lepo ga vozi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te policist lovi in se ti poškoduješ je on kriv :) :OK: To mi je tud on reku, zato jih ponavad kr pustijo... Baje S:

sej pol ga pa tok stozs d lohk placas kazn pa se ostane ti dnar :lol: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka bo policaj naredu, je čist od vsga posebi odvisn.... En te bo sam opozoril pa spustil naprej, drug ti bo kazn za prehitro vožnjo napisu, tretji pa motor odpelu... :BUA:

Najbol sigurn je neki čes tablco pa gasssssssaaaaaa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj 5 prekrškov, še brez kazni.. :OK: Sej eni so face, sam tadrugi pa totalne pizde :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes so tudi mene prvič ustavli modri angeli ko sem se peljal s skuterjem ...

Sem storil prekršek ...

Priznam ...

In še zavestno sem ga storil ...

Prišel sem skozi samo z Opozorilom ... :nono:

Prišparal 20k oz. 10k v osmih dneh ...

Pol so me pa samo vprašali če je skuter nov, pa so se malček čudili, da po skoraj enmu letu ni nič opraskan in da se mu nič ne pozna ... :yea1:

Sicer pa kaj bi se čudli, če ga ima pa v lasti malo starejši mladenič in pač vozi ko po jajcih in nič ne pretirava ...

So pa bli zelo prijazni ...

Sta pa bla dva leteča in sta se skrila tako da jih nisem mogel videt ko sem preverjal situacijo a so tam al niso ...

Enkrat prej pa sta bla dva s kolesi - policajka in policaj, vendar me nista vidla ko sem zavijal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes so tudi mene prvič ustavli modri angeli ko sem se peljal s skuterjem ...

Sem storil prekršek ...

Priznam ...

In še zavestno sem ga storil ...

Prišel sem skozi samo z Opozorilom ... :nono:

Prišparal 20k oz. 10k v osmih dneh ...

Pol so me pa samo vprašali če je skuter nov, pa so se malček čudili, da po skoraj enmu letu ni nič opraskan in da se mu nič ne pozna ... :yea1:

Sicer pa kaj bi se čudli, če ga ima pa v lasti malo starejši mladenič in pač vozi ko po jajcih in nič ne pretirava ...

So pa bli zelo prijazni ...

Sta pa bla dva leteča in sta se skrila tako da jih nisem mogel videt ko sem preverjal situacijo a so tam al niso ...

Enkrat prej pa sta bla dva s kolesi - policajka in policaj, vendar me nista vidla ko sem zavijal ...

Če je na kolesu ga smo pozdraviš ko ga gledaš v ogledalu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

fanjte in dekleta, kak mesec nazaj ste govoril o valčkih k jih panduri nosjo sabi...bla bla! ni douk tega sm se sam zanimao o tej stvari in velik polcaju do pred tremi meseci ko sm se zanimau sploh niso vedl za kva naj bi se ti valčki uporablal, tko da brez brike! komandirjeva izjava je pa bla da bo tud to pršl u našo prelepo državo, sam ne še prec, ko pa bo, bo pa prvo v večjih mestih (lj, mb...)

tko da zaenkrat gas!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsake večja policijska postaja v Sloveniji ima svojo mehanično delavnico ,pa to sploh ni ovira saj lahko naredijo pogodbo z neko delavnico in hitro rešjo problem. Pa nepozabi na zavarovalnice katere zelo nerade plačajo povzročeno škodo ki jo neredite v Nemčiji gre skuter ali mopet v slučaju karambola(seveda če je kriv) najprej v delavnico na pregled in če je samo malo navit dosti je samo prenos pozabi da bo zavarovalnica krila stroške ampak tvoji starši ali sam če si polnoleten.Kar pa se tiče role za probat je zelo majhna in ni težja od ca 10Kg.Policaj ti malo pomaga ti sediš gor on ti fiksira prednje kolo nato da sam gas in samo prebere koliko ti gre, več gre večja je kazen in dražje popravilo.Vse to je bilo pred kratkim na Nemški televiziji mislim ,da na RTL-u. :OK: :OK:

to isto delajo tudi policaji v Celovcu ( to je že bliže nam ??). Pripeljejo se s kombijem, valjcke ven pa po plinu. To sem že sam videl letos vsaj 2x poleti, ko so to delal. Kazen je pa od 1000 evrov pa naprej. :( :( Pa da ne bo kdo mislil, da se po Avstriji vozi kdo z skuterji vec kot 50 km na uro. Ga ni junaka, pa se precej vozim gor. Tako da, uživajte, dokler lahko !! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja k bodo pa nasi murci mel valcke sabo bomo sli pa usi po omejevalce ubratov po jim pa kurac u usta gurnl:D:D:D:D:D :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

u tole se ne strinjam cist, neki cajta nazaj sm biu gor in pred trgovino IKEa sta bla dva skutrja na polno predelana: alu cilinder, avspuh ........

tak da vsi se ne sprajo gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, nedolgo nazaj sem opravljal vozniški izpit. po zakonu je policist DOLŽAN zapleniti moped, ga odpeljati k serviserju (prav nek policijski serviser ko full nabija cene :D :BUA: ), serviser ti da no3 elektronsko blokado, ki jo plačaš na svoje stroške, na svoje stroške plačaš tut mehanika in še plac v garaži, kjer je bil parkiran :slap: :slap: .

če v 4 tednih, po tem ko si biu obveščen, da je moped pripravljen ne prideš po moped, motor prodajo, pa z dnarjem od skuterja poravnajo stroške mehanika, blokade in placa.

kam gre vse skupaj :xx: :wacko: :wacko: :wacko: :slap:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE peljejo ga na nek policijski servis, ker to ne obstaja, temveč moped/skuter odpeljejo k pooblaščenemu serviserju za tvojo znamko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

motor ki je registriran za h kategorijo ne sme presegati 50ccm in hitrosti 45km-h.

po moji logiki potem če gre motor več kot 45 ti bi mogli še pri izpitu težit ma teli zakoni so tako premešani da ........ :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!