Skoči na vsebino

Je res?


NejcZ

Priporočene objave

prou maš,teli zakoni so tko zmešani da kr ni res,kašn direndaj rabš sam zto d nrdiš izpit za 50kubov.pol ti pa še policija teži,če greš več kot 45km/h k ti usak vuznik trob pa se peni nate k greš tolk pučas,za znort uglaunm. :headbang:

V kategorijo H spadajo kolesa z motorjem. Vozniško dovoljenje te kategorije pa vključuje tudi kategoriji G (motokultivatorji in delovni stroji) in A (s 16 imi leti) za motorna kolesa katerih konstrukcijsko določena hitrost ne presega 50 km/h... kaj se bojo še spomnl :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene k sm se pelju 45 so me policaji 2krat ustavl zdej se pa ze neki casa vozm 80 pa me še niti en ni ustavu kr če se štuliš na kriziscu nemore nkol pridt zatabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst jh itak sploh ne zanimam,k se skor skos furam,pulcijska šola je pa 100m in jh je kr dost.

večinoma,če si brez čelade pa to te učas sploh ne luvijo,kao da si nebi kdo kej naredu :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene k sm se pelju 45 so me policaji 2krat ustavl zdej se pa ze neki casa vozm 80 pa me še niti en ni ustavu kr če se štuliš na kriziscu nemore nkol pridt zatabo

dej ne poki..plavi frajrčk se ga prerine do tebe sam če ON TKO hoče,

jebe se njemu za gužvo pa tvoje štuljenje...

mene je tm pr semaforju pred hotelom lev (smer centr) iz tistga pasa k vozi 15ka in zavija levo...

prerinu do mene k sm stou na pasu za naravnost...na unmu k je za BUS 1,3,5..itd. med usemi

unimi avti, gužvo in nič prostora tko da...če te hoče zjebat te bo, ne glede kako si postavljen v koloni :glare:

edin kar ti pomaga..da k ga vidš, da ti misl kej težit..sam po gasu..sam teb se to spet ne splača

k ti 50ka ne gre nikamr (u primerjavi z njegovim)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
evo... izkušnje delajo takole:

policist te ujame na radar (že pri 50 km/h). motor ti na mestu zaseže, pokliče pooblaščenega serviserja za tvoj motor. serviser pride po motor in mastno zaračuna prevoz do svoje delavnice. tam ti motor nazaj predelajo na 45 km/h. policisti pridejo po motor, ga peljejo na izredni tehnični pregled. nato ga odpeljejo v svoj prostor za shranjevanje zaseženih stvari. potem pa je odvisno kdaj ti prideš po motor (plačano pa moraš imeti že vse). vsak dan ko je motor pri policistih pa mastno stane. če pa ne prideš po njega, pa ga dajo na licitacijo.

primer: če vas dobijo na radar pri giga sportu v celju in ga peljejo k božiču (na stari mariborski lokaciji) na "popravilo", vas prevoz stane 10.000 sit (pa je nekje 1 kilometer do tja). kazen za prehitro vožnjo je nekje okoli 100.000 sit. potem pa še predelava in stroški stanja motorja na policiji.

vse skupaj znese krepko čez 100.000 sit.

to se je zgodilo mojmu kolegu... sem pa bila zraven, ko se je to naredilo :blush:

50km/h? kaj pa tisti ki imamo motorje zablokirane pa gre z blokadami 50 km/h :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil MaLicKaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50km/h? kaj pa tisti ki imamo motorje zablokirane pa gre z blokadami 50 km/h :whistle: :whistle:

ne sekiri se zarad par kilometrckov ....itq tut stevc mal laze tko da brez panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Evo jest po dolgm casu spet tuki. Caku sm t2. Med tem se zgodilo nekaj zanimivih stvari. Stal sem na parkirišču pred kolosejom se pripelje policaj in pride do mene in prijatelja in prav da nej pokazeva dokumente in to nardiva. Ko pregleda rece prjatlu ta pežo sigurn leti 70 pa prjatu da 50 men pa da moja aprilia pa 80. No in rece da morva za nim na tehnicnega ce ne naju bo zbiv da bova v bolnici. No in se odpravimo jest uklopm omejeval in se pridno peljem 40kmh. Še pred tem mi je trdil da za ZX nimam homologacije čeprav sem imel tehnično knjizico kjer piše da je homologiran. Na tehničnem mi pokaže 55kmh in seveda nism mogu vrjet. Motor so mi zasegl in nato sm mogu do sodnice in nje sem lepo razlozil da sm dau izpuh gor zaradi izgleda in da se nikoli nisem vozi več kot 50 pokazal sem tehnično knizico in je rekla da je vredu. Sedaj pa čakam na pravnomočnost sodbe ža 1 mesec in upam da motor dubim kmalu nazaj za zimske uzitke. Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jest po dolgm casu spet tuki. Caku sm t2. Med tem se zgodilo nekaj zanimivih stvari. Stal sem na parkirišču pred kolosejom se pripelje policaj in pride do mene in prijatelja in prav da nej pokazeva dokumente in to nardiva. Ko pregleda rece prjatlu ta pežo sigurn leti 70 pa prjatu da 50 men pa da moja aprilia pa 80. No in rece da morva za nim na tehnicnega ce ne naju bo zbiv da bova v bolnici. No in se odpravimo jest uklopm omejeval in se pridno peljem 40kmh. Še pred tem mi je trdil da za ZX nimam homologacije čeprav sem imel tehnično knjizico kjer piše da je homologiran. Na tehničnem mi pokaže 55kmh in seveda nism mogu vrjet. Motor so mi zasegl in nato sm mogu do sodnice in nje sem lepo razlozil da sm dau izpuh gor zaradi izgleda in da se nikoli nisem vozi več kot 50 pokazal sem tehnično knizico in je rekla da je vredu. Sedaj pa čakam na pravnomočnost sodbe ža 1 mesec in upam da motor dubim kmalu nazaj za zimske uzitke. Lp seba

:kva2: :lol1: hahaha pa ti zmeraj take mečeš ven da pokam od smeha :worship:

a števec ti je z vklopljenim omejevalcem kazal 40, na valjčkih pa 55 :slap:

dvomim da bi te pilicaj poslal na tehnčnega če te ni dobil na radar ko se pelješ več kot 50kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :lol1: hahaha pa ti zmeraj take mečeš ven da pokam od smeha :worship:

a števec ti je z vklopljenim omejevalcem kazal 40, na valjčkih pa 55 :slap:

dvomim da bi te pilicaj poslal na tehnčnega če te ni dobil na radar ko se pelješ več kot 50kmh

Se greš stavt!!!!!!!!! Stov sm motor biu na tackah in je reku da morm na tehnicnega ker sm meu ZXa!!!!! Biu je pa mlad nadobudni policaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas pa sreco...

Jah kaj cm upam da bo sodba cim prej pravnomocna da grem po motor! Pa sodnica rekla da nej dam sam original gor nebo sou na servis :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednic k vids polcaja sam spizdi hehe:D in stvar je resena:)

Samo upam, da je kdo od vas uspel v zadnjem času vsaj preleteti zadnjih par strani teme "Hitrost ubija"

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se greš stavt!!!!!!!!! Stov sm motor biu na tackah in je reku da morm na tehnicnega ker sm meu ZXa!!!!! Biu je pa mlad nadobudni policaj

ampak še vseno boš dobo kazen. pa čeprav te je ustavo nadoubni policaj. ker motor je letel 55 ne pa 45. pa si ti lahko homologacijo v rot vtakneš od zxja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo upam, da je kdo od vas uspel v zadnjem času vsaj preleteti zadnjih par strani teme "Hitrost ubija"

:headbang:

Samo pelji se ti po celovski,dunajski,slovenski 45kmh pa bos vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se greš stavt!!!!!!!!! Stov sm motor biu na tackah in je reku da morm na tehnicnega ker sm meu ZXa!!!!! Biu je pa mlad nadobudni policaj

hihihi sej je prov... ker sesalc pa gre 45... usem zablokerat na 45 :P pol pa gredo skuterji 80 se pa usi pobijate.... :grim

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja kr se tice placila prjatu je dubu nazaj motor pa ni placu nc. Edin motor je biu mau unicen

Kako to misliš uničen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!