Skoči na vsebino

Gilera Runner 125ccm


Daki NGAGE

Priporočene objave

Lep Pozdrav!

Mene sam neki zanima, mislm si nabavt Gilero Runner 125ccm... in me zanima (ko bi ji snel blokade), koliko bi potrebovala do 100kmh (če sploh gre tok) in koliko bi bila približna končna hitrost!

HVALA! :yea1:

Popravljeno . Popravil Daki NGAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep Pozdrav!

Mene sam neki zanima, mislm si nabavt Gilero Runner 125ccm... in me zanima (ko bi ji snel blokade), koliko bi potrebovala do 100kmh (če sploh gre tok) in koliko bi bila približna končna hitrost!

HVALA! :yea1:

ni to 50ccm da bo meu blokade :) drugac 100 bos pa meu kr hitr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nekateri majo mau več kot 125cc, pa jih blokirajo na 125. Drugače 100 pa je zlo hitr :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fnt Runner 125 gre brez problema 100km/h. Jst sm meu od kolega 125ko mi jo posodu za par dni šlo je tud 120km/h (po števcu) se prau enih 110 - 115km/h realno. Pr temu motorju nimaš kej blokad vn dajat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Dober dan! :OK:

Tako končno našel temo s pravim naslovom, sem že mislil, da bo treba novo temo odpirat.

Za zdaj me zanima, koliko tehtajo original valčki pri Runner 125?

Pa zanima me še kaj je kater mogoče montiral kakšnega leovincija ali pa kakšen drugi izpuh na Runner 125? Je sploh kakšna razlika?

Gledam namreč pri Leovince Touring 140€ pride. Kakšne izkušnje?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em za tega leovincija sem slišal same pohvale. Saj ni niti najmanj primerljiv z leovincijem za 50ke, sepravi je na dosti višjem nivoju in je edini ko neštrli čez zadnjo kolo prek od športnih. Je pa res da kaj več kot na orginal mašini nebo špilal dobro se pravi če boš dal kaki kit gor.

Z njim se pa pridobi kakšna malenkost naredi pa res ful veliko na izgledu in nekaj na zvoku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malossi 172 pa jolly moto ror + neki vecji fergazer pa vario pa tote pizdarije pa bi moglo it .) alpa das roostu da ti nardi ror za 172 malossija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JO!

Prejšni teden sem nabavil ta skuter :OK: :OK:

Zdej sem naletel na naslednje podatke: RUNNER 125cc + FX 19x17 15.5g

Ma mogoče kdo drugačne podatke? Ker sem gledal na Linde Mpa in so najtežji te dimenzije 12,5g. Najverjetneje ne bom nobenega kita gor dajal, ker bi me ati :headbang: Ampak neko bolj umirjeno varjanto :D

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

A mogoče veste, če se da na tej gileri prve vilice kaj štimat oziroma poštimat, ker mi leva vilca pušča in bi bilo potrebno semeringe zamenjat ali je to sploh možno pri tem motorju?

Teža valčkov? Kakšna ideja koliko tehtajo original?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What a scooter........I had a honda 125 and on mates advice changed it for a 125sp. As i knew the mechanic who sold me it i asked him to derestrict the bike. 0-60 in 4.5 seconds and 115 mph........cant say i have had handling problems with it but would never swap it for nothing else. A Golf gti owning mate slagged the fact I had a scooter so said to him to race....imagine the look on his face when his ass got left ...

Kaj ta je kadil kaj prepovedanega? 4.5 sekunde do 100km/h in 184km/h :lol1: Če bi imel 50 KM ja, s 15-imi konji :grrr ......ne :) Skuter je dober, vendar ima težave s težiščem, saj so skoraj vsi Runnerji "povešeni" na stran, kjer amortizerja ni. Deli so poceni, vendar niso pobarvani. Najdražji je ličar :) Aja, seveda! Zaščita: obvezno moraš skuter opremiti s alarmom, disc lockom in verigo, ker je magnet za tatove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

LP!

Tako naredil sem že 500 kilometrov! Motor se lepo obnaša, upam da bo v bodoče ostalo to dejstvo nespremenjeno. Par stvari sem zamenjal.

Nova zadnja guma Sava Sporty MC29 3+ :eek: :eek: Guma, ki me je presenetila!!!!

Zdaj me pa zanima glede prednjih vilic. Moje so preveč mehke in se posedajo, ne služijo namenu kot bi morale. Pozna kdo kakšnega mehanika, ki se s tem ukvarja?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Problem vilic začasno rešen, sem kupil druge rabljene.

Zdaj me pa zanima kako je z valčki, nekaj podatkov sem zbral in me zanima če so pravilni:

19x17, 16 gramov (original)

Ko pa gledam na Linde ali pa na Scooterkitu jih nad 13 gramov sploh ni. Kje dobiti original težo in ne čakati 14 dni? Ali pa bi se ta teža kompenzirala z novim kevlar jermenom, ki je nekoli širši kot originalnega.

Hvala za pomoč!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Moj 125VX gre po ravnem okoli 115kmh (po števcu!), po majhnem klancu navzdol sem sel 125kmh. :naughty:

Mal edino pogrešam boljšo odzivnost (dolg hod gasa)...od brata Gilera Runner 125 2T je šel malenkost bolj. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp zanima me kašna je razlika v moči med novo runer mašino 125 4 taktno in runrco 2006 letnik ista mašina ali je sploh kašna razlika aja pa če bi dal leovičja gor se mi zdi da da kr dost na zvoku kot nekateri pravjo da da malo zdej ne vem mogoče so imeli tisti ki sem jih videl dušilc dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mal off topic...

prodam motor gilera runner 125, ki je registriran pod 50, sepravi voziš ga lahko z H izpitom (max. 50ccm). Je 2takten, letnik 2002, sive barve. sprednjo luč ima drugo, tisto ko so štiri majhne žarnice --> sveti ko hudič. mašina dela ko urca. cena je 1200€. sem iz okolice Litije. -če ma pa kdo hoče slike, nej mi pa piše pa mu jih pošlem na mail. 

če vas še kej zanima 

tel. 041 824 666

mail: matic.pevec@gmail.com

ali PM, sam nisem pogosto na forumu, tko da rajš telefon al pa mail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ja nekateri majo mau več kot 125cc, pa jih blokirajo na 125. Drugače 100 pa je zlo hitr :):OK:

dober dan. mene zanima če se da za Gilero Runner VXR 200 dobit blokado.

trenutno ma 14kw a lohk vozim sam do 11kw.

lp in prosil bi za odgovor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti imaš A1, sepravi 11kw in 125ccm, 200ccm legalno ne morš vozit.

sei zato iščem če se da dobit blokado..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker ti lahko voziš samo mopede do 125ccm in 11kW, tale gilera pa ima 200ccm in 14kW, ni šans da se ti s tem legalno voziš, že zato ker ima preveč ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!