Skoči na vsebino

SymRu @ 20.000 rpm


Priporočene objave

a si predstaulaš, kaj bi šele blo, če bi flejm-ći napisu, da je symru "na laptopu" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

SymRu, dobil na forumu močno konkurenco :blush: osebek se ponaša z kar povprečno 20 objavami na dan :grim tudi po 100 in več na dan :naughty: :slap:

Če prav je še 20.000 dalečččč :D

kar tako naprej :OK: bravo IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ni dobil Sym konkurenco temveč Motosvet forum. Nabijanje postov tja v nekdan z ekstremi med objavo par smajlijev na eni strani ter žaljenjem ostalih v prepričanju, v "svoj sveti prav", na drugi strani, je potisnilo raven debate rekordno nizko. Vsake toliko mu celo uspe kaj konsistentnega skup spravit (trenutki, ko se sam sprašujem, ali sem še čist :grim ) a to takoj nadgradi kje drugje z žaljivkami in nasveti tipa "kar snemi blokado, saj policisti ne bodo opazili" :headbang:

Projekcija: ko bo mr. Gattolina dosegel številke SymRu-ja, se bom rajši izognil forumu, ker se mi ne da prebijati čez toliko smetja. Ostane le še ena kategorija, če ga ne bo kdo še tja pripustil :naughty:

Welcome to Delo.si

P.S. Vsak od nas je "model" na svoj način. Tako tudi Sym ali jaz. Pa vendarle je primerjati Syma in mačkolinota prehudo in površno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kok si pa ti eno nagajivo dete

za sedet na notebooku moraš najprej imet notebook ;)

He he! Brumci a ti sedis na notebooku ko uporabljas laptop :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ni dobil Sym konkurenco temveč Motosvet forum. Nabijanje postov tja v nekdan z ekstremi med objavo par smajlijev na eni strani ter žaljenjem ostalih v prepričanju, v "svoj sveti prav", na drugi strani, je potisnilo raven debate rekordno nizko.

..in vse skup zgleda kot en 'virus', ki se nekontrolirano širi po MS :xx: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ni dobil Sym konkurenco temveč Motosvet forum. Nabijanje postov tja v nekdan z ekstremi med objavo par smajlijev na eni strani ter žaljenjem ostalih v prepričanju, v "svoj sveti prav", na drugi strani, je potisnilo raven debate rekordno nizko. Vsake toliko mu celo uspe kaj konsistentnega skup spravit (trenutki, ko se sam sprašujem, ali sem še čist :grim ) a to takoj nadgradi kje drugje z žaljivkami in nasveti tipa "kar snemi blokado, saj policisti ne bodo opazili" :headbang:

Projekcija: ko bo mr. Gattolina dosegel številke SymRu-ja, se bom rajši izognil forumu, ker se mi ne da prebijati čez toliko smetja. Ostane le še ena kategorija, če ga ne bo kdo še tja pripustil :naughty:

Welcome to Delo.si

P.S. Vsak od nas je "model" na svoj način. Tako tudi Sym ali jaz. Pa vendarle je primerjati Syma in mačkolinota prehudo in površno.

Eh, pa sej ni tko nizko. Ko bo pa na ravni mn3njala, pol bo pa že mal kriza :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja, unim, k jim število objav nekaj pomeni ... :doze:

Ti, ti, ti...!!!! Se vidiva v ekvivalentu. Ne bo dolgo. Verjemi. Lp

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nista Symru pa Gatholina ena in ista oseba :xx:

mislim, da bo gatto kmal rekorder... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro misliš.

Sedaj, ko si odkril tudi pisanje v kategoriji kr'neki sploh več ne dvomim v to! :)

Sym potruditi se bo treba!

Popravljeno . Popravil Ganges
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, ko si odkril tudi pisanje v kategoriji kr'neki sploh več ne dvomim v to! :)

Sym potruditi se bo treba!

Izziv zmeraj mora biti. Kjerkoli. Kadarkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!