Skoči na vsebino

SymRu @ 20.000 rpm


KeC

Priporočene objave

...in ne glede na to kako trapast je.... :closedeyes:

...in ne glede na to, koliko so ženske zajedljive in ironične...., zmeraj in povsod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona je moški, zamaskiran :ninja:

He, he, he..., moški niso takšniki ciniki. Mi se ali ljubimo, ali skregamo. Cinični smo redko. Ženske pa imajo to rade. Naj bo raje kar ženska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he..., moški niso takšniki ciniki. Mi se ali ljubimo, ali skregamo. Cinični smo redko. Ženske pa imajo to rade. Naj bo raje kar ženska.

Jst mam rad cinizem. Peezda, da nisem jst ženska, zamaskirana :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam rad cinizem. Peezda, da nisem jst ženska, zamaskirana :xx:

Nisi, nisi. Si misliš, kaj bi ti zvečer delali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede česa že ? :hmm:

Nikar si ne beli glave. Zaenkrat si absolutni zmagovalec vse kategorij. Priklon in komplimenti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar si ne beli glave. Zaenkrat si absolutni zmagovalec vse kategorij. Priklon in komplimenti.

Emm, nisem vedel, da smo v kaki tekmi. Načeloma sem vedno zagovarjal tezo, da bi bil forum boljši, če ne bi bilo števcev objav.

Iz teg arazloga sem tudi začel uporabljati še en drugi nickname brum brum, da ni vska, ki ima 5 sekund časa in potrebo po nekem "kontriranju" rekel "saj ti imaš pa itak že 18 milijonov objav..." ... In stvar je delovala, čeprav sem pod nickom brum brum pisal natanko v enakem slogu in mislim, da tudi enako pogosto, kot s SymRu. (in tudi dal sem vedeti, da sem to jaz).

Ljudje torej v vsaki številki vidijo nekaj, s čimer želijo tekmovati. Bodisi v kubikih, konjskih močeh, navoru, objavah, številki čevljev, dolžini kurca.

No, če gremo na kilažo - danes sem se stehtal... Mislim,da sem absolutni forumski zmagovalec. :grim

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm, nisem vedel, da smo v kaki tekmi. Načeloma sem vedno zagovarjal tezo, da bi bil forum boljši, če ne bi bilo števcev objav.

Daj, ne bodi tako resen. Saj je samo štos. Jutri lahko tebi ali meni napišejo modeatorji 1 mio objav. Kaj se bo spremenilo? Nič. Zato ne jemlji tega resno. Hec pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, ne bodi tako resen. Saj je samo štos. Jutri lahko tebi ali meni napišejo modeatorji 1 mio objav. Kaj se bo spremenilo? Nič. Zato ne jemlji tega resno. Hec pač.

Saj vem. Ampak kar nekaj je posameznikov, ki jim to blazno veliko pomeni. In jaz sem neka mitološka pošast nabijačica (vsaj tako je sklepati iz njihovih objav) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem. Ampak kar nekaj je posameznikov, ki jim to blazno veliko pomeni. In jaz sem neka mitološka pošast nabijačica (vsaj tako je sklepati iz njihovih objav) :D

Eh, ljudje so pač takšni. Avtoriteta jih moti, radi tekmujejo. Tako malo, ne preveč. Ogovarjanje pa je itak SLO sport event No. 1. Zato naj te to ne moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm, nisem vedel, da smo v kaki tekmi. Načeloma sem vedno zagovarjal tezo, da bi bil forum boljši, če ne bi bilo števcev objav.

Iz teg arazloga sem tudi začel uporabljati še en drugi nickname brum brum, da ni vska, ki ima 5 sekund časa in potrebo po nekem "kontriranju" rekel "saj ti imaš pa itak že 18 milijonov objav..." ... In stvar je delovala, čeprav sem pod nickom brum brum pisal natanko v enakem slogu in mislim, da tudi enako pogosto, kot s SymRu. (in tudi dal sem vedeti, da sem to jaz).

Ljudje torej v vsaki številki vidijo nekaj, s čimer želijo tekmovati. Bodisi v kubikih, konjskih močeh, navoru, objavah, številki čevljev, dolžini kurca.

No, če gremo na kilažo - danes sem se stehtal... Mislim,da sem absolutni forumski zmagovalec. :grim

Ja, koliko pa imaš kilogramov? 45 kg ali 245 kg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

103 kg je preveč? Ali 103 kg preveč?

Joke je bil mišljen kot uno drugo. Saj veš:

A ) me je ustavil radar zadnjič v naselju.

B ) Res? In koliko te je nameril?

A ) 70

B ) Ah saj to pa ni tako hudo.

A )70 preveč :wacko:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joke je bil mišljen kot uno drugo. Saj veš:

A ) me je ustavil radar zadnjič v naselju.

B ) Res? In koliko te je nameril?

A ) 70

B ) Ah saj to pa ni tako hudo.

A )70 preveč :wacko:

No, to pa je že sila. Razen, če SymRu nima 300 cm v višino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, to pa je že sila. Razen, če SymRu nima 300 cm v višino.

...ima, ima. :grim Mogoče še več. :hmm: Ker On je monster. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ima, ima. :grim Mogoče še več. :hmm: Ker On je monster. :P

ko bi vsaj

celi vikend me je frustriral en tip, sem moral intervju z njim delat, on pa cirka 10 cm višji od mene

totalno mi je poteptal ego

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ima, ima. :grim Mogoče še več. :hmm: Ker On je monster. :P

Toraj nas vse "nažge" v teži in centimetrih. Vsaka čas. V številu postov nas je že. Zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!