Skoči na vsebino

Jest mam pa novga!


Chebi

Priporočene objave

WTF moj avatar je zginil ... fsck .. grem iskat TuXa! :D

Ce je to zato, da ne bo kdo drug tega mogel imet - Codeine, tnx! Ce pa ni ... je pa bug, ker sem si ga ze dal gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc... Hvala!

Ni za kaj, ni za kaj ;);)

Codeine - tnx da si TuXa umaknil, sreca zame da sem si ga shranil in mi ga niti iskati ni bilo treba :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF moj avatar je zginil ... fsck .. grem iskat TuXa!  :D  

Ce je to zato, da ne bo kdo drug tega mogel imet - Codeine, tnx! Ce pa ni ... je pa bug, ker sem si ga ze dal gor ;)

Ni BUG!

V tejle temi sem ze razložil kam so izginili, zakaj in kako nazaj do njih, če jih slučajno nimate shranjenih na svojem diskovju.

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...=1908&start=105

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, jst pa moje stare slikce ne najdem vec, zdej pa ne vem al sem jst mal nesposobna al niste dal vseh starih zraven? a zdej bom pa spet mozgane mogla utrujat, da bojo se odlocil za novo slikco :( :oops:

Sej drugac so pa tele prenovitve fajn, je treba pohvalit :D

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa je moja slikca  :(  :(  :(  ... give it back to meee ... mi je bila vsec na fulllll

Ma, BW, saj ves, vse jovo na novo, majco dol, pa digitalca v roke, pa kak graficni program, pa bo :D:D Priporocena locljivost je tam med 64x64 in 80x80 pik :twisted: :!: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj cyc ....se sploh zavedas koliko predpriprav je potrebnih za tovrstne podvige :roll: :wink: ... pa solarij , pa masaža, pa ... no ja ... pa še fotografa je treba najdit :lol: :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj cyc ....se sploh zavedas koliko predpriprav je potrebnih za tovrstne podvige  :roll:  :wink: ... pa solarij , pa masaža, pa ... no ja ... pa še fotografa je treba najdit :lol:  :D  :)

Umm ... solarij imas verjetno stalno, za masazo si zadnjic sicer tarnala da ni maserjev ...

Fotograf .. ehh ...

Zakaj se mi zdi, da je na motosvetu polno prostovoljcev in ljudi ki bi pomagal? :?: :!: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotografov pooooooolnooooo.

Solarij in ostale pritekline enostavno nadomestimo s Photoshopom... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solarij in ostale pritekline enostavno nadomestimo s Photoshopom... :wink:  :D

Evo, opcija ... photoshop uiber alles, izgovorov pa ni vec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čakiiii malo ...photoshop pa res ne da tako lepo zagorele barvice kot solarij ali se bolje naravni soncek :roll: ... glede fotografov ... mimgrede- nekako morajo (vsaj) imeti v posesti, če že ne v lastnini DIGITALCA :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čakiiii malo ...photoshop pa res ne da tako lepo zagorele barvice kot solarij ali se bolje naravni soncek  :roll: ... glede fotografov ... mimgrede- nekako morajo (vsaj) imeti v posesti, če že ne v lastnini DIGITALCA :D  :D  :D

Oh PS dela cudeze :D:D

Amm a to je kaka pravniska terminologija, kaka neki je razlika med "v posesti" in "v lastnini" :?:

Vsekakor ... Desmo ima :D:D:D Desmo je vedno pripravljen pomagat, a ne Desmo :D :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede fotografov ... mimgrede- nekako morajo (vsaj) imeti v posesti, če že ne v lastnini DIGITALCA :D  :D  :D

Wrong, analogn je bolš, maš uržeh za ponavlat, češ, ni ratal! Ta prvič jasno ne daš filma not!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wrong, analogn je bolš, maš uržeh za ponavlat, češ, ni ratal! Ta prvič jasno ne daš filma not!! :wink:

Kje neki ... Windows je lahko vedno izgovor, tudi ce jih nimas :D:D:D V skrajni sili pa se vedno pokvarjen disk ... ponavljanja kolikor hoces :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor ... Desmo ima :D:D:D Desmo je vedno pripravljen pomagat, a ne Desmo :D :P  :twisted:

blppp, no comment... :wink: :? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne da bi vi prevarali eno tako nedolžno, plavolaso bitjece kot sem jaz :?: :oops: :oops: :oops: ... in to s taksnimi forami, kot so npr. pokvarjeni Windowsi ???? ... mislimmmm ...ccccc ... vas je treba vse cez koleno dat in .... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in to  s taksnimi forami, kot so npr. pokvarjeni Windowsi ???? ...

Oh, se koga drugega smo, po navadi pa sploh ni treba lagat ... razen onim, ki windows "OS"a ne uporabljamo ... ok, kjer se le da ne :D

Skratka, ni ovir za avatarja :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislmmmmm cyc :x :roll: ... ok ... če bi že to naredil, upam da bi vsaj poskrbel, da model v koncni fazi dobi tudi ustrezno nadomestilo za podaljšano "trpljenje" :twisted: 8) ... razen seveda , če ne bi šlo za trpljenje :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislmmmmm cyc  :x  :roll: ... ok ... če bi že to naredil, upam da bi vsaj poskrbel, da model v koncni  fazi dobi tudi ustrezno nadomestilo za podaljšano  "trpljenje"  :twisted:  8) ... razen seveda , če ne bi šlo za trpljenje  :D  :D  :D

Itaq, odvisno od modela do modela :D :D :twisted: Nadomestilo za podaljsano ne-trpljenje :D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma meni trpljenje nekkao ne sede :wink: ... razen, če gre za prijetno neprijetno zadevščino .... 8) 8) 8) 8) ... torej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj "torej", z Desmotom se zmeni, on ma digitalca in windows, jaz digitalca nimam, pa na windows se ne bi mogel izgovarjat ... Desmo je v ocitni prednosti :D:D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, kaj se zdaj vlečeš ven. Ti posodim digitalca pa še laptopa z windowsi pa uživaj v "trpljenju". :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mislim, da bo fotoaparat za enkratno uporabo dovolj... :shock: :twisted: ... pa upam, da bo zdrzal do konca, ce ga ne bo od vse "lepote" prej razneslo... :twisted: :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!