Skoči na vsebino

Jest mam pa novga!


Chebi

Priporočene objave

Cyc, kaj se zdaj vlečeš ven. Ti posodim digitalca pa še laptopa z windowsi pa uživaj v "trpljenju". :wink:  :D

Aja! No, pol je pa stvar cisto drugacna ... :D:D:D

Nic se ne vlecem ven, tebe not tunkam :D Ampak ja, ti kar - sem z digitalcem :twisted: :D 8) (rabm spomin na "avto"solo press :D:D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(rabm spomin na "avto"solo press :D:D)

...bos mel spomin na AŠ v denarnici. Ti bo se podlogo ven vtrgalo iz nje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomin boš imel v tisti roza zloženki. :wink:

Hmm - point :D

...bos mel spomin na AŠ v denarnici. Ti bo se podlogo ven vtrgalo iz nje :?

Kako bo s tem nisem se ziher, ne vem koliko ur bom se potreboval :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ... sedaj pa res nimam pojma o čem vi to govorite :?: :?: :?: :?: .... AŠ ??? ...

viragica....glede življenjske dobe digitalca ... še dobro, da pr teb ni nevarnosti uničenja iz dotičnega razloga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ampak po moje se tle sam kregate....... :twisted:

Kaksno pozorno opazovanje :D

Vsekakor, naelektreno ozracje, sem s kako kovino ne bi hodil, da ne bo usekalo :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ... sedaj pa res nimam pojma o čem vi to govorite  :?:  :?:  :?:  :?: .... AŠ ??? ...

viragica....glede življenjske dobe digitalca ... še dobro, da pr teb ni nevarnosti uničenja iz dotičnega razloga :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

za blond... AŠ... avto šola :shock: :shock: :shock:

BW... kva bi blo ce bi se vsa dekleta imela za lepe? ce pa ze zelis lento za najlepso cesaze si pa na napacnem forumu :shock: :shock: ... aja... govorilo se je o fotoaparatu za enkratno uporabo ne o digitalcu... blond :?: :shock: :?: ... jp...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"O, you stupid woman!" :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viragica....

"O, you stupid woman!" Drugic... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :D :) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ... sedaj pa res nimam pojma o čem vi to govorite  :?:  :?:  :?:  :?: .... AŠ ??? ...

viragica....glede življenjske dobe digitalca ... še dobro, da pr teb ni nevarnosti uničenja iz dotičnega razloga :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

za blond... AŠ... avto šola :shock: :shock: :shock:

BW... kva bi blo ce bi se vsa dekleta imela za lepe? ce pa ze zelis lento za najlepso cesaze si pa na napacnem forumu :shock: :shock: ... aja... govorilo se je o fotoaparatu za enkratno uporabo ne o digitalcu... blond :?: :shock: :?: ... jp...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"O, you stupid woman!" :twisted: :P

Viš Punca, zato te ma pa ZOOlo tko RAD! Heh lepo z umirjenimi toni brez žaljivk (kot nekateri, ... kar je že MAx ugotovu) lepo argumentiran in pojasnjen odgovor!

Heh "Desno-Leva" U've just made me proud to be your friend! :lol: :lol: :lol:

Mater res je vroče, ... pejmo domov pa med ledene kockice ležat! :P

P.S.: BW, zaradi neizmerne lepote ti jst evo glihkar prodeljujem LENTO za No.1 na Motosvetu! (upam sam da se nau zdej še Pupa zbudila), ... Duck it, pa sej bjonde tut vidu še nisem, sam če od lepote fotoaparati crkujejo, ...hmmm ... neki že mora bit na tem. :shock: :? :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viragica ... in kje natančno sem jaz napisala, da se imam za najlepšo ??? ... :?: :?: :?: ... sem pa vesela zate, da se zmeraj verjames v razlicne pravljice in stereotipe ... življenje is so much easier this way isn t it ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ampak po moje se tle sam kregate....... :twisted:

O ne ne ne ne... maxiSI... nesporazum... tole je samo stopanje na zilico... najbolj obcutljiv delcek zivckov... potem pa cakamo pa cakamo pa cakamo... ali bo popizditis ali zaje*******... nesmemgrdogovortkpoldobimporiti... :wink: :wink: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viragica....

"O, you stupid woman!" Drugic... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :D :) :roll:

ne vem no ... po moje vražički znajo brati :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ... ti očitno ne ... iz tega razloga je tvoj nick napisan tako kot je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viragica ...  in kje natančno sem jaz napisala, da se imam za najlepšo ??? ...  :?:  :?:  :?:  ... sem pa vesela zate, da se zmeraj verjames v razlicne pravljice in stereotipe ... življenje is so much easier this way isn t it ? :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

1. "O, you stupid woman!" Tretjic :twisted: :twisted:

2. Ajd sorry... popravek... kicasto ne najlepso... :twisted: :twisted:

3. pravljice in stereotipe... ah jebi ga... nekateri se ne delamo odrasle... :twisted: :twisted:

4. Blond je bila, blond je in blond bo... ni sans.... :twisted: :twisted:

5. BW... in naj ti ze enkrat potegne, da te vsi ...... (nesmemgrdogovort :( )

ZDEJ TE MAM PA DOST... :roll: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viragica....

"O, you stupid woman!" Drugic... :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :D :) :roll:

ne vem no ... po moje vražički znajo brati :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Pa sem rekla da ne bom vec... ajd naj ti bo... k si glih ti... bajkerca :wink:

vrazicki znajo brat... hehe blondinke pa ne... :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm khm, jaz pa mam DIGITALCA, pa photoshop, pa windowse,.... :twisted: :D

he he a rabi kera pomoc, sem ze marsikaj slikal pa ni od lepote crknil (kawa ZX-12R,.....) :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....No, Vragica pa Barbwire dekleta, zdej pa ze nehta, no, to ne pele vec nkamor....Iz nedolzne šale do masakra!!!!

Vragica, ceprov maš tak nick, ne bod tok napadalna, no :? :? , sej je dost prostora za use na forumu....

Ce se pa osebno poznata......

LP slikarski, mejte se radi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz se priporočam za obdelavo slik z zgoraj omenjenimi pripomočki :wink:

kar se vročine tiče: motor mam razbit (pa še čist nov je), tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ...kdo je ze bil tisti, ki je začel ???? ... I wouldn`t know :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... sicer pa glede inteligence - hvala bogu, da na tem svetu obstajajo objektivni pokazatelji le-te ... sicer pa ... do sedaj se še nisem nikoli spravljala v nizkointelektualne razgovore ... tako da viragica :twisted: ... uzivaj v samogovorih 8) 8) 8) ... pa nikar ne govori v imenu celotnega foruma , ker verjemi , da nisi kompetentna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se..........seeeeee.......punci TOOOOOOOOO..........SEEEEEEEEEE :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDEJ TE MAM PA DOST... :roll: :twisted: :P

A ni to ze nekje pisal? :shock: :roll:

Ajd... tupi glupi... :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!