Skoči na vsebino

Jest mam pa novga!


Chebi

Priporočene objave

Hmmm, Za tale FEMALE FIGHT... Jest si privzamem pravico, da sem sodnik!

Upam, da punci obvladata tehniko podkupovanja s čari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj je zdaj :lol: :lol: :lol: ... moji fantki z digitalkami so se pa cist izgubili ....your :lilangel: is waiting for you ... torej ... jaz sem ze cist ozgana od soncka in ready for action ...torej Desmo .... kolk spomina maš ti v tisti roza skatlici :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, spomina je več kot dovolj za en podaljšan weekend slikcanja, v kombinaciji z laptopom pa omejitev skoraj ni... :wink: :scrambleup:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, spomina je več kot dovolj za en podaljšan weekend slikcanja, v kombinaciji z laptopom pa omejitev skoraj ni... :wink: :scrambleup:

uffaaa Desmy ... jaz pa sem ze mislila, da si se kr nekam izgubil :cry: ... pol bi pa bilo zastonj vse to pretegovanje po soncku - ne bos verjel kako tezko je doseci, da je vsak predelcek telesa , ki se utegne pokazati na slikci, tezko osoncit :P 8) 8) 8) ... ampak se trudim ... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cool ... pa high-res naj bodo, pa bo za nekaj casa preskrba z "bejbami dneva" :twisted: :lol:

Desmo, saj bos pazil na pravilno svetlobo, a ne da bos? :twisted: :twisted: :?: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Cyc-i ... pa ne da dvomis v Desmotovo profesionalnost :roll: :?: :roll: ... te kr potolazim in povem ,da po moje ne bo nbenih tezavic splohhhh ... se mi do sedaj ni dal nobenega razloga, da podvomim v njegovo "profesionalnost" :D :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Barb, lepo da se trudiš perfekcionizirati vse detajle. Glede na moje izkušnje je veliko večji užitek pritiskati, če ni motečih elementov, ki se jih je potrebno izogibati... :wink: :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah Desmy ... mislim da mi je kar dobro uspelo opraviti tole nalogo... in najino "pritiskanje" bo just prrrrrrrrrrfffffffffffeeeeeeeecccccccccctttttttttt 8) 8) 8) ... vsa delikatna mesteca so namrec ready for action :twisted: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jaz mam tudi digitalca in laptop!!!!!!!!!! :x

PA KAJ VSE HOCETE SAMO "NORMALNE" SLIKE!!!!!! :evil:

studio pervy garantira da slike ne bodo neopazene!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yest mam tud novga avatarčka... za razne slikce bom pa počakal da se na netu pojavjo, če že niso.

Pol bomo pa vidl kaj zmore digitalc (peh!) :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!