Skoči na vsebino

Plača


Ćardak

Priporočene objave

ne bi se branil, če bi po novem letu dobil toliko kot zdaj.......seveda v ojrih :whistle: :naughty:

Joža, morš listek za loto kupit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi še čisto jasno, kako se bom navadil plače v evrih. Ne znam si predstavljat, da bom pogledal na plačilno listo, tam pa "za izplačilo: 5.840,63 evrov". Nekam bogo se sliši, pa se bom že navadil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so izračunal, da plača ne bo šla nič gor!

Kvečjem za kak cent dol...če bojo pač tako zaokrožili hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi še čisto jasno, kako se bom navadil plače v evrih. Ne znam si predstavljat, da bom pogledal na plačilno listo, tam pa "za izplačilo: 5.840,63 evrov". Nekam bogo se sliši, pa se bom že navadil. :P

:eek: :blink: :zzz: :yawn: Boš od 01. 01. 2007 pri ML vedno častil UNION. Nič se ne bo poznalo.

Kolegica dela v Oslu. Zasluži cirka 3000 ojrov mesečno. Za stanovanje jih da cirka 1200, pa ima najeto samo 50 kvadratov veliko, niti ne v centru. Ko gre v trgovino, nobena stvar skoraj ne stane manj kot 5 evrov. Za tributeljke vina, niti ne bogvekaj, je plačala cirka 100 evrov, peljati se je morala 10 km daleč, v posebno prodajalno alkohola.

Ne bo prav veliko prišparala vsak mesec...

Podobno mi je povedal kolega, ki so ga vabili nekam v Skandinavijo za razvojnika sistemov za analizo DNK... palča cirka 3000+ ... ampak je rekel, da bi mu mesečno ostalo manj, kot mu ostane tukaj - pa še jadrnico ima parkirano v jadrani, da lahko za vikend skoči malo popeglat valove...

Skratka - celovita slika gledanja je vedno problem, obrnjeno tako, ali pa drugače.

:hmm: Potem pa je boljše ostati v naši mali SLO. Jaz ne grem nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :blink: :zzz: :yawn: Boš od 01. 01. 2007 pri ML vedno častil UNION. Nič se ne bo poznalo.

Ravnokar so mi sporočili, da mi bojo plačo prestavli za eno decimalko na levo, kar pomeni, da bom še naprej pil na tvoj račun! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar so mi sporočili, da mi bojo plačo prestavli za eno decimalko na levo,...

... :eek: čuj, tota tvoja Tuna pa mora bit peklensko draga. Obrok krede dobrih 5000 EUR. Kaj te maš gor? Airbage, al kaj? Pa saj karbonska pomožna kolesca nemrejo tolko stat. :hmm: :P :devil:

:slap: , zaj sn se spomno. Karbonski ultraspeedrechargable vlki fasl s titanium pipo. To bo to, ne? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, v eurih zgleda res vse skupaj bol bogo... :BUA: mam raje tolarje, vsaj zgleda vaaaau, 6 številk madona :lol1:

....jaz mam 8 številk :naughty: ,.... z decimalkami seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni mi še čisto jasno, kako se bom navadil plače v evrih. Ne znam si predstavljat, da bom pogledal na plačilno listo, tam pa "za izplačilo: 5.840,63 evrov". Nekam bogo se sliši, pa se bom že navadil. :P

Jst bom pri 600 € morala bit že zadovoljna :wacko: Da slučajno ne povem za kolko ur dela mi to pripada :headbang: Tole vidiš je šele slišat bogo.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom pri 600 € morala bit že zadovoljna :wacko: Da slučajno ne povem za kolko ur dela mi to pripada :headbang: Tole vidiš je šele slišat bogo.. :doze:

Preračunaj na kilo žive vage, pa bo slika takoj bolj vzpodbudna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preračunaj na kilo žive vage, pa bo slika takoj bolj vzpodbudna :)

Če bi pri moji Kraljici

tole tako preračunavali

bi ys takoj kupiw motor

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci imamo lepo narodnosto lastnost, da se znamo pošaliti na svoj račun. Sodeč po vseh ostalih, ki so dobili euro, pa se nam ne piše nič lepega. Upam, da "gospodje v Ljubljani" vedo, kaj delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenci imamo lepo narodnosto lastnost, da se znamo pošaliti na svoj račun. Sodeč po vseh ostalih, ki so dobili euro, pa se nam ne piše nič lepega. Upam, da "gospodje v Ljubljani" vedo, kaj delajo.

:angry: Verjetno si mislil "Gospoda iz Grospljega" :headbang:

On točno ve kaj dela :naughty:

Pizdarije, namreč :SS

Naj bodo plače raji šle še toliko gor, :wacko: si bo že izmislil način, kako ji izmolsti. :slap:

Nikar ne skrbi :grim :headbang:

Nasvidenje v prihodni vojni, ups volitvah, sem mislil :doze:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej...koga boš volil? (jest bi tut)...kdo bo dal višje plače?...in seveda na osnovi česa?

Ce si bogat, bos volil te sedanje, ki dajejo visje place bogatim, ce nisi, bos volil kogarkoli drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povej...koga boš volil? (jest bi tut)...kdo bo dal višje plače?...in seveda na osnovi česa?

V kolikor me spomin ne vara, nam ih je obljubljal naš :grim dragi veliki vodja :blink: Pa znižanje RTV naročnine :doze:

Pa... pa... pa... :slap: :kva1: :kva2:

Čudno pa se mi zdi, da Broj jedan še ni povlekel vzporednice med JJ in Superhikom, saj sta vendar iz istega stripa.

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverac: Si slep al ne znatš direkt odgovorit na vprašanje...vprašala sem KOGA boš volil in ne kdo je kaj obljubil...bo šlo?...Sicer lahko iz odgovora sklepam, da si tudi na predvolilnih obljubah preslišal, kako in zakaj in s kakšnimi spremembami bi lahko dosegli višje plače.

Vedno samo jamranje...nikoli nobene konkretne rešitve . :doze:

Važno, da smo proti...a ne?

Buzovan: Torej bodo LDS and co., ki so se obogatili s svojo vladavino sedaj volili Janšo?....šit se mi je zdel, da ne razpadajo zastojn...vse je zarota. :ninja:

In kdo hudiča je ,,KOGARKOLI,,?...koga naj volim?...prosim povej? :? ...

,,,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverac: Si slep al ne znatš direkt odgovorit na vprašanje...vprašala sem KOGA boš volil in ne kdo je kaj obljubil...bo šlo?...Sicer lahko iz odgovora sklepam, da si tudi na predvolilnih obljubah preslišal, kako in zakaj in s kakšnimi spremembami bi lahko dosegli višje plače.

Vedno samo jamranje...nikoli nobene konkretne rešitve . :doze:

Važno, da smo proti...a ne?

Koga bom volil, še ne vem, da odgovorim po pravici. :headbang: Žal imam še dovolj časa, da izberem. :doze:

100% pa ne sedanje vlade :grrr

Moj prejšnji odgovor pa je bil res samo delen. Vprašanje je bilo "Kdo nam bo povišal plače"

:huh: O povišanju govori vlada v zadnjem mesecu :grrr in ne v predvolilnih obljubah. Po njihovih izračunih :eek: naj bi dobil kar celo Pasjo radost več na mesec :lol1:

Plača naj bi bila višja vsled davčnih sprememb, na kar pa se je nanašal tudi moj prvi post. Ne bat, bodo vse nazaj pobrali + še kaj zraven. :huh: :headbang:

Kaj sem bil sedaj dovolj dosleden in natančen :?

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ne....medlo...zelo medlo....v bistvu nisi povedal nič. In jaz še vedno čakam na ime tistega, ki bo prišel in dvignil plače za več kot je pasja radost in s tem ne bo povzročil recimo...beg delodajlcev, ker drugače še za pasjo radost ne bo. :(

In si ti pripravljen naresti kaj več...ali dati kaj več da bo imel višjo plačo?...A delaš v državnem sektorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, ne....medlo...zelo medlo....v bistvu nisi povedal nič. In jaz še vedno čakam na ime tistega, ki bo prišel in dvignil plače za več kot je pasja radost in s tem ne bo povzročil recimo...beg delodajlcev, ker drugače še za pasjo radost ne bo. :(

In si ti pripravljen naresti kaj več...ali dati kaj več da bo imel višjo plačo?...A delaš v državnem sektorju?

:hmm: Lina, nisva se dobro razumela. Saj ne rečem, da mi boljša plača ne bi prišla prav, a sem tudi s to zadovoljen. Moti me pa demagogija o kvazi povečanju plač na račun davčnih reform, katere ima zadnje čase vlada polna usta. Dejansko, se bo to poznalo samo najbogatejšemu sloju, kar pa me spominja na "politiko" Superhika iz stripa Alan Ford: "Kradi siromasima i davaj bogatima!" :headbang: :headbang:

Skoraj pozabil. Delam v privatnem sektorju.

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tega o višjih plačah ne slišim...slišim pa...da je potrebno , če želimo na dolgi rok doseči boljši standard, izvesti cel kup reform, katere pa še niso sfiniširane...potebno se je uskladit s socialnimi partnerji...narediti trg dela fleksibilen....vse lepo in prav...ker sem tudi fer se trudim dati ljudem čas (hej reforma gospodartva ni mačji kašelj....tej vladi ni lahko kot ne bi bilo komurkoli, ki bi se česa takega lotil) in če bo slabo jih bom napizdila in šimfala...Danes nimam nobene pretirane hvale ne graje...namreč potrpežljivo čakam na rezultate.

Poznaš štorijo o Mojzesu, ki je popeljal žide iz suženjstva v Eiptu?...Notri je lepo opisana ena čudna lasnost ljudi.

Pa nikakor ne mislim, da je JJ Mojzes :lol1: samo vsporednco z osvobojenim ljudstvom pa vseeno lahko potegnemo...če ne drugje pa v Tito nostalgiji.

Dej ko boš vedel za kašno stranko, ki bo recimo kot ti praviš vredu...da nam bo res bolje...povej (se bomo mal smejal-đouk)

Jest tudi ne delam v državnem sektorju in ničesar si ne želim bolj, kot plače, ki bo odraz mojega dela...pa čeprav na račun unih, ki se praskajo po jajcih cel dan, ker jih ščiti zakon.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina: :blink: samo vsporednco z osvobojenim ljudstvom pa vseeno lahko potegnemo... :?

osvobojenim ljudstvom :hmm:

svoboda :eek:

Freedom is just another word for nothing left to loose :grim

Vidim vsporednico :OK:

Hvala, da si me opozorila na to :worship:

Če prav razumem, nas hoče vlada samo osvoboditi, le kako tega nisem uvidel sam :headbang:

Bo že držalo, tu smo sami dobri ljudje :yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist si v temo brcnil......spet :doze:

bistvo je bil v ,,čudni,, lastnosti ljudi

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!