Skoči na vsebino

Plača


Ćardak

Priporočene objave

:whistle: :beer2:

čist si v temo brcnil......spet :doze:

:cry: Kaj hočeš, po prepričanju mračnjak od zore do mraka, nato pa zažarim v vsem svojem sijaju :OK:

:010 :010 :010 :010 :010

:naughty: Čudni smo pa kako ali tako vsi. :lol1: Eni malo manj, drugi malo bolj, nekateri pa čisto :lol1:

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh.....ne morš skoz godrnjat zaradi godrnjanja samega...noben te ne bo resno jemal, ko boš resno godrnjal....

.) Sej bom nehu čez eno uro, k bom zajahu svojo kobilco in šou mal dumou pugledat, če so še usi na broju :grim

Pa ne Broju Jedan :nono:

Pa da vidm, če so mi plačo že splaneral :doze: , al so mi usaj za kakšn kuzarčk pustil :whistle:

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojim se, da ga ni junaka, ki bi nam lahko zagotovil trenutno večje plače. Možne so določene kratkoročne rešitve (za posameznike),vendar tudi dolgoročno nisem ravno optimist. Bojim se, da nam globalizacija in Evropa prinašata več slabega, kot dobrega in vesel bom, če se motim.

Edini , ki so še v komunizmu (beri: vzamejo,kolikor rabijo) so oblastniki. Pa, da me ne bo takoj kdo seciral: tako prejšnji, kot sedanji oblastniki.

Politiki ne bi znali ene normalne firme vodit, a zaupamo jim državo.....

Ne vem.....mogoče se motim......upam......

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še jaz o moji plači: delam v privatnem sektorju kjer proizvajamo in posledično filamo proračun in dajemo plače veliki večini brezveznežev, predvsem tistim v parlamentu, našel bi jih tudi v uradu predsednika države ter v vladi. No takole pri nas dobimo v mesecu decembru novembersko plačo precej večjo od Slovenskega povprečja, trinajsto plačo v višini svoje plače po pogodbi in še božičnico enakega zneska, ZATO vsako leto komaj čakam december!! :010 Juhu veseli december je tu!! :010

Nekaj bi še dodal, nikdar podjetje ni dobilo niti ficka kakršnekoli finančne pomoči od države in vse kar se ustvari je plod lastnega znanja in dela, zato konkurenčne izdelke prodajamo samo tistim kupcem, ki jih plačajo vnaprej!

Mater mam jaz srečo, verjetno zato, ker sem vedno verjel v svoje delo in nisem nikdar obupal, ko je bilo kar nekaj let za popizdit slabo!

Srečno v novem letu vsem skupaj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Verjetno si mislil "Gospoda iz Grospljega" :headbang:

On točno ve kaj dela :naughty:

Pizdarije, namreč :SS

Naj bodo plače raji šle še toliko gor, :wacko: si bo že izmislil način, kako ji izmolsti. :slap:

Nikar ne skrbi :grim :headbang:

Nasvidenje v prihodni vojni, ups volitvah, sem mislil :doze:

:yea1:

Upam, da se s takšno izjavo šališ. Mar misliš, da državo zares vodi en sam človek, ki je vsemogočen? Vsi, ki po njem udrihajo, bi bilo prav, da bi bili sami na istem mestu in potem kokodakali. Pa s tem mislim funkcijo predsednika vlade. Ne človeka poimensko. Mar misliš, da je županov problem, če je tebi ročica na kotličku v WC-ju odpadla? Daj, bodi malo bolj širok v razmišljanju. Imamo pač, kar smo volili. LDS-a je bilo po petnajstih letih dovolj. Če nočemo njih, smo izvolili, kar je še na voljo.

Ce si bogat, bos volil te sedanje, ki dajejo visje place bogatim, ce nisi, bos volil kogarkoli drugega.

Najbolj žalostno pri celi zadevi pa je, da najbolj udrihajo tisti, ki sploh ne hodijo na volitve. In to so zmeraj eni in isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se s takšno izjavo šališ. Mar misliš, da državo zares vodi en sam človek, ki je vsemogočen? Vsi, ki po njem udrihajo, bi bilo prav, da bi bili sami na istem mestu in potem kokodakali. Pa s tem mislim funkcijo predsednika vlade. Ne človeka poimensko. Mar misliš, da je županov problem, če je tebi ročica na kotličku v WC-ju odpadla? Daj, bodi malo bolj širok v razmišljanju. Imamo pač, kar smo volili. LDS-a je bilo po petnajstih letih dovolj. Če nočemo njih, smo izvolili, kar je še na voljo.

Najbolj žalostno pri celi zadevi pa je, da najbolj udrihajo tisti, ki sploh ne hodijo na volitve. In to so zmeraj eni in isti.

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:eek: Pa kaj ti res verjameš, da lahko kdorkoli v sedanji vladi vsaj prdne, ne da bi se prej posvetoval (prosil za dovoljenje) velikega vodjo??? :kva2: :kva2:

:grrr :nono: :nono: :nono: :grrr

megla, pa že zmrzuje....ti pa z motorjem?...no ja ima ludih i poslje rata :)

:blush: Ke do -5; -6 še gre, :grim kar je pa pod tem mi pa že "premoženje" na tank primrzuje :lol1:

:doze: Ampak kje u centru Lublane :hmm: parking najdt za ceu dan :?

:yea1:

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ni glih čist tako...nekdo je prdel in tudi odletel. Če bi bilo tako kot praviš ti, ne bi potrebovali ministrov in sploh ne nobenih šefov....za vsako malenkost bi hodili direkt k premjeju...le ta pa bi moral biti super človek, ki bi obvladaoval od ekonomije, diplomacije do lutkovnega gledališča....mah dej, sej o temu lahko sam kaj prebereš...kako laufa parlamentarna demokracia in kaknše funkcije so in zakaj so ter kaj je, kdo je, zakaj je premje...kaj je skupna strategija,kaj so koalicijska partnerstva, kakšno funcijo ima opozicija/pozicija itd itd.

Me veseli, da nisi zmrznil...upam da tudi žena ni ostala razočarana :naughty:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti res verjameš, da lahko kdorkoli v sedanji vladi vsaj prdne, ne da bi se prej posvetoval (prosil za dovoljenje) velikega vodjo???

Jah ni glih čist tako...nekdo je prdel in tudi odletel.

Gledano skozi moje učke si tidve Teoriji nadzorovanega prdenja medsebojno ne nasprotujeta (?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj žalostno pri celi zadevi pa je, da najbolj udrihajo tisti, ki sploh ne hodijo na volitve. In to so zmeraj eni in isti.

Ce bi prebiral tudi teme o volitvah za zupana, bi videl, da sem napisal, da grem vedno na volitve. Prosim, da ne obtozujes na slepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledano skozi moje učke si tidve Teoriji nadzorovanega prdenja medsebojno ne nasprotujeta (?)

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa bi moral biti super človek, ki bi obvladaoval od ekonomije, diplomacije do lutkovnega gledališča....

Me veseli, da nisi zmrznil...upam da tudi žena ni ostala razočarana :naughty:

:doze: Saj v tem je point, :slap: da mu njegova samopodoba to govori, :eek: nihče od njegovih pažev kimavčkov :grim , pa si mu ne upa na glas povedati, da temu ni tako! :oops: :headbang:

:huh: Ali vse to samo mene spominja na "Cesarjeva nova oblačila" :? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe..nej ti bo res lahko izgleda kot eno in isto...ampak zverac je trdil da nihče ne naredi ničesar brez, da bi to vedel premje......padli minister dokazuje, da le ni tako saj je delal stvari (zverac pravi da to sploh ni mogoče) o katerih se očitno ni posvetoval s svojim šefom...predvidevam (nikoi še nisem bila poslanka) da se dogovorijo kako naj bi kakšna zadeva izgledala kot končni produkt, določijo se smernice...tudi kako velika so Lahko odstopanja od plana..nato ministri(so dobo plačani za to) z ekipo delajo s čim manj konfliktnih situacij in poročajo o svojih dosežkih. Glede na to, da so vsi izobraženi ljudje, ki naj bi imeli znanje in dovolj iskušenj in zrelosti, da to speljejo čim manj boleče. Ne verjamem, da se Janša vtika v vsak korak....siguno pa spremlja rezultate in odzive. Govorimo o odraslih izobraženih ljudeh, ki so boj ali manj sposobni in ki naj bi bili vredni zaupanja in ne o dvoletni otrocih ki jih očka pelje v btc.

Čist tko a misliš da je Janša vedel, da naj bi plačljivi splav dvignil rodnost?

:doze: Saj v tem je point, :slap: da mu njegova samopodoba to govori, :eek: nihče od njegovih pažev kimavčkov :grim , pa si mu ne upa na glas povedati, da temu ni tako! :oops: :headbang:

:huh: Ali vse to samo mene spominja na "Cesarjeva nova oblačila" :? :SS

A res, ga poznaš ali kako veš da je tak? Če bi bilo temu res tako...bi kot obramboslovec ziher kaj zaf*** in januarja ne bi prevzemali evra...recimo...res misliš, da recmo Bajuku soli pamet oz. se mu Bajuk ne upa povedat...ti tole pa ne bo šlo?

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res, ga poznaš ali kako veš da je tak? Če bi bilo temu res tako...bi kot obramboslovec ziher kaj zaf*** in januarja ne bi prevzemali evra...recimo...res misliš, da recmo Bajuku soli pamet oz. se mu Bajuk ne upa povedat...ti tole pa ne bo šlo?

:angry: Njega osebno k sreči ne poznam, njegova dejanja in nehanja pa so žal na očeh vesoljne javnosti, tako ta o tem ni kaj veliko za reči :BUA:

:doze: Vstop v Evro območje je pa že prejel tako urejeno, da bi ga moral namerno sabotirati, če bi hotel kaj zajebati :grim

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe..nej ti bo res lahko izgleda kot eno in isto...

Pardon, meni ne zgleda eno in isto. Zgleda mi samo kot dve teoriji, ki si medsebojno ne nasprotujeta diametralno oz. se medsebojno ne izključujeta.

Čist tko a misliš da je Janša vedel, da naj bi plačljivi splav dvignil rodnost?

Če mene sprašuješ, nimam pojma. Najbrž je vedel, oziroma bi kot premier moral vedeti tudi za to (po mojem nestrokovnem mnenju) budalaštino. Kar pa še ne pomeni, da se je z njo strinjal. Celo ne verjamem, da se je, ker imam Janšo za inteligentnega človeka. In če inteligenten človek dopusti prdenje, ima najbrž za to kak razlog. Običajno dober in pretehtan.

Dlje se pa v svojih špekulacijah ne bi spuščal, če ti je vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko a misliš da je Janša vedel, da naj bi plačljivi splav dvignil rodnost?

Ne! Tako kot ni vedel, da bodo nadzorniki zamenjali Jankoviča v Merkatorju. :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstop v Evro območje je pa že prejel tako urejeno, da bi ga moral namerno sabotirati, če bi hotel kaj zajebati

:yea1:

Žal to ni res, če bi pozorno spremljal dogajanje okoli tega bi opazil, da je bila Slovenija pod prejšnjo vlado ali koalicijo skorajda pred določitvijo v evropskem parlamentu o prestavitvi datuma sprejetja Slovenije v denarno euro območje in to za celo leto ! Šele po Bajukovem ministrovanjem se je v euro prostoru ustvarila pozitivna klima, ki jo določa uspešna rast bruto domačega prihodka, tudi z ukrepi finančnega ministra, pa čeprav verjamem, da niso bile ugodne za vse ! O vsem tem imaš dokaz tudi v imenovanju Bajuka za evropskega finančnika leta, ki pa ni kar tako iz trte izvito, ampak je izredno natančno pretehtano in ocenjeno s strani največjih financarjev evrope !

Takšnega mnenja sem pa čeprav tudi te koalicije verjetno ne bi volil danes !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni kar tako iz trte izvito, ampak je izredno natančno pretehtano in ocenjeno s strani največjih financarjev evrope !

Tudi don Corleone je bil nekoč eden večjih financarjev. Njegove odločitve so bile tudi pretehtane :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi don Corleone je bil nekoč eden večjih financarjev. Njegove odločitve so bile tudi pretehtane :-)

Ja to je tudi resnica, pa ne fiktivna, ker je v tem filmu Ameriškega kova kar preveč poveličevanj, pa čeprav je kultni izdelek, pa vseeno kaj je zdaj res ? :hmm:

Razmišljam pa v tej smeri, da je tlačanom v srednjem veku bilo mogoče bolje, ker so samo desetino dajali graščakom ! Pa mi ? Na oko sem preračunal cca. do septembra delam za državo, ostanek do konca leta je pa moj, sicer je kar dober, pa vseeno :hmm: kaj je resnica ? Komu na čast delam, mogoče tem debilom, ki so nam na pleča naložili plačilo odškodnine ciganom :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kolko nas bo imelo "magično" plačo nad 1000 evrov. A čmo eno anketo narest? Da vidmo kolk so kej motosvetovci pr gnarji. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kolko nas bo imelo "magično" plačo nad 1000 evrov. A čmo eno anketo narest? Da vidmo kolk so kej motosvetovci pr gnarji. :P

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kolko nas bo imelo "magično" plačo nad 1000 evrov. A čmo eno anketo narest? Da vidmo kolk so kej motosvetovci pr gnarji. :P

nad 1000 evri? :kva2: enkrat na leto pa res, ko se nas usmiljo z regresom :grim

o božičnici pa lahko itak samo sanjamo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: Njega osebno k sreči ne poznam, njegova dejanja in nehanja pa so žal na očeh vesoljne javnosti, tako ta o tem ni kaj veliko za reči :BUA:

:doze: Vstop v Evro območje je pa že prejel tako urejeno, da bi ga moral namerno sabotirati, če bi hotel kaj zajebati :grim

:yea1:

Delno ti je odgovoril...tisto z Eurom že Dadi.

Veš strašno me moti, slepomišenje in izmotavanje...gre ogromno časa, nabije se precej postov, agumentov nobenih,....... puščaš me prazno.

Torej

,,Njega osebno k sreči (zakaj je to taka sreča?) ne poznam, njegova dejanja in nehanja (katera dejanja in katera nehanja?) pa so žal (zakaj žal?) na očeh vesoljne javnosti(kdo je ta javnost?) , tako ta o tem (čem? )ni kaj veliko za reči. ,,

Človeka ne maraš, namiguješ na neka dejanja in pol praviš, da ni veliko za reči :? Pol maraš in ne maraš ljudi na podlagi signalov iz vesolja?

Kaj naj sedaj jaz?...ti pomežiknem in rečem , midva že veva kaj misliva? SANJA SE MI NE ....mislim si pa lahko, da še sam ne veš ampak je kul ker tako itak vsi mislijo. :huh:

Sori tako ne pridemo nikamor in lahko mirno odpreva vsak svoj cajtung in bereva o afriških čebelah, ki so se obesile v zvoniku piranske cerke...je to buča?.. pa itak ni važn...sej bo že res če piše.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!