Skoči na vsebino

Plača


Ćardak

Priporočene objave

Plača nad 1000 EUR :hmm: . V tej firmi ni šans. :nono: Ne glede ,da sem tu že dve leti na črno več kot polovico od 1000 EUR ne prilezem :doze: . Imam pa vsaj neomejen dostop do interneta in obilico časa :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o odraslih izobraženih ljudeh, ki so boj ali manj sposobni in ki naj bi bili vredni zaupanja in ...

Imajo pa svoje cilje, osebne in politicne (kar je najveckrat povezano), ki jih marsikdaj uresnicujejo mimo nastetih vrednot. Potrebujejo samo ustrezen polozaj v druzbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se bo spremenila miselnost nekaterih, tudi plača nad 1000 € ne bo problem.

neomejen dostop do interneta bo ostal, obilica časa med DELOVNIM časom pa bo izginila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo pa svoje cilje, osebne in politicne (kar je najveckrat povezano), ki jih marsikdaj uresnicujejo mimo nastetih vrednot. Potrebujejo samo ustrezen polozaj v druzbi.

Seveda, drži kot pribito....ravno to je potopilo LDS...so tile drugačni?...pojma nimam...bo treba počakat, da kakšna svinjarija priplava na dan....argumentirana seveda, ker buč nimam več kam dati.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, ker buč nimam več kam dati.

:blush: Kaj pa bučna pita :hmm:

:grim Se takoj priporočim :worship:

Pa lep večer še naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, drži kot pribito....ravno to je potopilo LDS...so tile drugačni?...pojma nimam...bo treba počakat, da kakšna svinjarija priplava na dan....argumentirana seveda, ker buč nimam več kam dati.

Priplavalo je ze veliko, je pa tudi spretno potem nazaj zakrito. Cez nekaj mesecev pa tako vsi pozabijo na zadevo. Argumenti? Verjetno bi bili edini zares verodostojni argumenti pravnomocna sodba na sodiscu? Teh se pa nikakor ne morem spomniti (niti za casa LDS), pa redno prebiram vecino medijev. No ja, ena pa je le bila; zadeva z nepovratnimi sredstvi za spodbujanje gospodarstva. Ali obstajajo se kaksni drugacni verodostojni argumenti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priplavalo je ze veliko, je pa tudi spretno potem nazaj zakrito. Cez nekaj mesecev pa tako vsi pozabijo na zadevo. Argumenti? Verjetno bi bili edini zares verodostojni argumenti pravnomocna sodba na sodiscu? Teh se pa nikakor ne morem spomniti (niti za casa LDS), pa redno prebiram vecino medijev. No ja, ena pa je le bila; zadeva z nepovratnimi sredstvi za spodbujanje gospodarstva. Ali obstajajo se kaksni drugacni verodostojni argumenti?

Eh ne pretiravaj...če bi bi kdo obsojen pravnomočno bi bilo že kičasto.

Recimo kot afera SIB, ORION, stanovanjski sklad, Državne pomoči, subvencije, zbiljski gaj, notarjat,Smelt, mahinacije z nakupi prodajo in ponovnim nakupom, družnske vezi v javih naročilih, Rdeči Križ, ........na dan so prišla konkretna imena in seveda tudi strankaska pripadnost, obnova Posočja ....v kakšni Tarči so imeli cel diagram vez in navez...Res pa je za kaj takega še zelo zgodaj. Kakšen resen novinar bi znal kaj takega najti in ko je zadeva podprta z argumenti ni nobene tožbe o širjeju laži in blatenju....o pravici na sodišču pa za enkrat lahko le sanjamo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se bo spremenila miselnost nekaterih, tudi plača nad 1000 € ne bo problem.

neomejen dostop do interneta bo ostal, obilica časa med DELOVNIM časom pa bo izginila.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne pretiravaj...če bi bi kdo obsojen pravnomočno bi bilo že kičasto.

Recimo kot afera SIB, ORION, stanovanjski sklad, Državne pomoči, subvencije, zbiljski gaj, notarjat,Smelt, mahinacije z nakupi prodajo in ponovnim nakupom, družnske vezi v javih naročilih, Rdeči Križ, ........na dan so prišla konkretna imena in seveda tudi strankaska pripadnost, obnova Posočja ....v kakšni Tarči so imeli cel diagram vez in navez...Res pa je za kaj takega še zelo zgodaj. Kakšen resen novinar bi znal kaj takega najti in ko je zadeva podprta z argumenti ni nobene tožbe o širjeju laži in blatenju....o pravici na sodišču pa za enkrat lahko le sanjamo.

No, hotel sem te samo vprasati, kaj so verodostojni argumenti. To je samo sodba, vse ostalo (tudi Tarca) so buce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

a se ti reži ker si pogruntal da boš eden redkih ki bodo imeli na januarski plačilni listi 5 mestno cifro? :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:eek: Pa kaj ti res verjameš, da lahko kdorkoli v sedanji vladi vsaj prdne, ne da bi se prej posvetoval (prosil za dovoljenje) velikega vodjo??? :kva2: :kva2:

:grrr :nono: :nono: :nono: :grrr

:blush: Ke do -5; -6 še gre, :grim kar je pa pod tem mi pa že "premoženje" na tank primrzuje :lol1:

:doze: Ampak kje u centru Lublane :hmm: parking najdt za ceu dan :?

:yea1:

Mislim, da posplošuješ. V Sloveniji se grejo takšne igrice, da ti nič ni jasno. Tudi če zadeve dobro poznaš, ne moreš predvideti naslednjih dogodkov. Samo poglej županske volitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi meni :blink:

Moje že ni.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti reži ker si pogruntal da boš eden redkih ki bodo imeli na januarski plačilni listi 5 mestno cifro? :P :naughty:

...noup, jaz kot večina ostajam na trimestni cifri. :cry: Režim se pa baje lahko zastojn. :grim

Sem v tolažbo za božičnico dobil celih 36 jurjev. :slap: Že razmišljam o novem Speed triple-u... :hmm:

Modelom s 5 mestno cifro pa samo vprašanje: kam postavim narobe obrnjeno čelado? :whistle:

Popravljeno . Popravil T-boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti reži ker si pogruntal da boš eden redkih ki bodo imeli na januarski plačilni listi 5 mestno cifro? :P :naughty:

Petmestna ze bo, samo decimalka bo malo kazila izgled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...noup, jaz kot večina ostajam na trimestni cifri. :cry: Režim se pa baje lahko zastojn. :grim

Sem v tolažbo za božičnico dobil celih 36 jurjev. :slap: Že razmišljam o novem Speed triple-u... :hmm:

Modelom s 5 mestno cifro pa samo vprašanje: kam postavim narobe obrnjeno čelado? :whistle:

moj post je bil namenjen Letečemu, njemu se reži

drgač pa, moja božičnica je bila tudi mizerna, ne vem kaj se grejo :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!