Skoči na vsebino

maribor potopil rumeno podmornico


Provokator

Priporočene objave

...pa ti povem kdo si ?! :P

so oboji bolj na slabem glasu ! vijoličasti ki z zahotom & Co. samo še nizajo poraze, in zeleni ki plovejo še po občinskih ligah !

a oboji obljubljajo boljše čase - dneve ! tisti dan ko crknil je tam !

škoda da je tekma ob nenormalni uri, zeleni napovedujejo prihod z zelnim vlakom, vijoličasti pa zagon pohorske vzpenjače !

Pa še to glede navijanja : odkar je Zavarovalnica Maribor sponzor hokejske Olimpije je vse drugače ! :naughty:

Diplomat, ni kaj. Ampak tukaj ne govorimo o hokeju, Rude Boy.

Pozdrav iz Ljudskega vrta!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to glede navijanja : odkar je Zavarovalnica Maribor sponzor hokejske Olimpije je vse drugače ! :naughty:

Rude Boy, ti Rožman ti! :fredy: :P :grrr

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe ! kolaborelacija :naughty: po rudeboysko !

sedaj še samo čakam na prevzem LJ fuzbala s strani štajerskega sponzorja - Dravske elektrarne Olimpija, al pa Nova KBM Olimpija, najboljši bi itak bil TAM Olimpija !

sicer pa se bosta maribor in olimpija ziher naslednje leto še najmanj dvakrat srečala in sicer ko bosta oba v drugi ligi ! :grim

glede navijanja: letos sem za NK Gorico ! mi je sodelavec dobro plačal za prestop ! :naughty:

glede sredinega derbija: čutim na vodi da se bo maribor težko pobral po 4 porazih ! čeprav bi se na olimpijo lahko oreng nakurili ! pa da vidimo ko toti štajerc v dravo padne, .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napovedal je obiskati tekmo tudi Che Lojz ! in če obleče te predvolilne revolucionarno zelene majčke, ne vem na katero tribuno ga bodo spustili ! :evilgrin:

Lojze_Peterle.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 5 min. Upam da zmeljemo tote štajerce :)

Včeri je ena moja ekipa zmagala 7:0. Ne bi imel nič proti če danes druga ponovi rezultat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 5 min. Upam da zmeljemo tote štajerce :)

Včeri je ena moja ekipa zmagala 7:0. Ne bi imel nič proti če danes druga ponovi rezultat :yea1:

Ho, ho, ho optimist.......je pa res, da žabarje Policija fajn vozi po Maribori......verjetno jim kažejo lepote totega mesta,....... :whistle: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj še samo čakam na prevzem LJ fuzbala s strani štajerskega sponzorja - Dravske elektrarne Olimpija, al pa Nova KBM Olimpija, najboljši bi itak bil TAM Olimpija !

Kaj pa Gradbeništvo Krasniqui Olimpija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Gradbeništvo Krasniqui Olimpija?

Nope, če so iz MB potem so lahko samo Sahitiji ali eventuelno Mehmetiji.... Tako,da Sahiti-Olimpija, al pa Mehmeti-Olimpija....... :naughty:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar mladenič Rudonja sprožil pravo bombo proti vratom Maribora....... :lol: :wacko: Jebeš ekipu, koja Rudonje nema.......

He, he, he Popovič 1:0 za MB, upokojenec Ščulac RK.....strasti se razvnemajo....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ažuren ni kaj, jim pomagamo, kaj češ, če so pa penzionisti..... :headbang:

Valjda. Sami itak ne znajo gola dat.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda. Sami itak ne znajo gola dat.... :krneki:

Bugarska posla, kaj češ....... :evilgrin:

Nea več folgam, bravo Tuta Bugarin......gole smo pa vse dali mi :D

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor vodi. :D

Dragonsi pa-pa..... :evilgrin:

Maribor vodi. :D

Luzer....... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 5 min. Upam da zmeljemo tote štajerce :)

Včeri je ena moja ekipa zmagala 7:0. Ne bi imel nič proti če danes druga ponovi rezultat :yea1:

Dobro jutro, Brihta.

Potem pa si zbudil ves poscan, do kolen v dreku, s prstom v riti in v tretji ligi zahod.

Bil v LV.

Zelo lepi stadion bo, ko bo končano.

Tekma pa.... no ja.

Mariborčani so igrali taktično preudarno, so 40 in 50-letnikom iz glavnega mesta pustili, da so 35 minut laufali, potem pa itaq niso imeli več zraka, da bi še drugi polčas odigrali, zato so se zaprli na svojo polovico in tam čakali konec tekme.

Rudonja se mi je zasmilil, ker se ni rodil v ZDA, kati tam bi bil milijonar. Ameriški nogomet gre namreč takole, kot Rudonja igra navadnega. Ko dobiš žogo, z njo tečeš na drugo stran igrišča in TOUCHDOWN.

Zmajčki so jih najprej fasali na Lentu, potem pa so se spravli na stole stadiona (so verjetno jezni, da imajo v LJ še vedno samo betonske tribune brez sedežev), potem pa so jih na njihovo srečo policisti odpeljali domov.

Še dobro, da za to, da pišem na net, ne rabim glasu, sem ga izgubil, ko smo peli tiste stare

žabarji, roke gor, j..e vas Maribor, in podobne ljubezenske.

Sicer pa smo po koncu tekme bili veseli, da je konec, ker, roko na srce, tudi nogometaši Maribora niso blesteli. Ampak na srečo olimpijini upokojenci v 2. polčasu niso zmogli teka pred nasprotnikov gol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da za to, da pišem na net, ne rabim glasu, sem ga izgubil, ko smo peli tiste stare

žabarji, roke gor, j..e vas Maribor, in podobne ljubezenske.

Najjača je tak bla: Tretja liga, tretja liga :D.

Škoda da je večina GD-jev mogla it, ni blo pol več tistega istega navijanja. Onih 10 kaj jih je ostalo je blo zelo tihih v drugem polčasu :lol1: .

Škoda da jim nismo dali petarde, ko bi lahko blo 10-1 ne pa 3-1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!