Skoči na vsebino

maribor potopil rumeno podmornico


Provokator

Priporočene objave

Najjača je tak bla: Tretja liga, tretja liga :D.

Škoda da je večina GD-jev mogla it, ni blo pol več tistega istega navijanja. Onih 10 kaj jih je ostalo je blo zelo tihih v drugem polčasu :lol1: .

Najboljše mi je bilo, ko si je onih 10 zeleno oblečenih osebkov začelo peti

"malo vas je, malo vas je, pi...ce"

Ubi ubi ubi žabaraaaa, žabaraaaa... ubi ubi žabara, žabaraaaaaaa......

El B.

No ja, tota pa se meni tudi ne dopade.

saj ne rečem, malo zajebancije med navijači je potrebno, ampak da bi jih kar pobili.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najjača je tak bla: Tretja liga, tretja liga :D.

Škoda da je večina GD-jev mogla it, ni blo pol več tistega istega navijanja. Onih 10 kaj jih je ostalo je blo zelo tihih v drugem polčasu :lol1: .

Škoda da jim nismo dali petarde, ko bi lahko blo 10-1 ne pa 3-1.

Res vrhunski dosežek dat zavaljenim penzionistom 3 komade (pardon vse štiri), Volk in Ilić sta se ja skoraj pogreznila v blato (od prevelike teže) ....... :evilgrin: Sicer sem vesel, da so zmagali, samo ravno za hvalit se ni s tem....Sedaj se bo potrebno zopet osredotočit na prvenstvo, samo kaj ko tam ni penzionistov........ :naughty: Verjetno pa so eni zelo uživali ob sproščanju različnih frustracij....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starci učil mladino fusbal igrat, drugač bi pa jest ukinu fusbal, zarad teh navijaških skupin, to kar se sedaj dogaja, je že čist abnormalen :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starci učil mladino fusbal igrat, drugač bi pa jest ukinu fusbal, zarad teh navijaških skupin, to kar se sedaj dogaja, je že čist abnormalen :naughty: :whistle:

Mali popravek: starci so hoteli učiti mladino igrat fuzbal, drugače se pa strinjam s teboj.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte zdaj kaj ste naredili!! :angry:

Btw: mene pa zanima, kdaj igra Gnilibor proti Dravi, da vas spet nasekamo? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starci učil mladino fusbal igrat, drugač bi pa jest ukinu fusbal, zarad teh navijaških skupin, to kar se sedaj dogaja, je že čist abnormalen :naughty: :whistle:

Res je. Starci so učili mladino nogomet igrati. A tekma traja 90 minut, ne samo 30. Se pa vidi, da so Čeh, Pavlin in kompanija tehnično bolj podkovani kot mladci......

Bi pa jih rad videl naslednje leto v drugi ligi, kjer je povprečna starost ekip okoli 25 let, pri Olimpiji pa bo 40.......

Zakaj bi ukinil nogomet zaradi nekaj prepotentnih nedonošenčkov? Poglej si Anglijo, kako so naredili red.

In tam seveda na tekmo pridejo navijat, ne pa se kregat.

Če bi rad videl kaj na tekmi delajo navijači, potem si http://www.youtube.com/watch?v=11MQnQ8QjJs. Viole in Green Dragons pa so naadni wanabe huligani, kakršni ne spadajo na stadione, ampak v zapor.

Jebeš tako državo, ko ma vsaka kmetija (Ptuj) prvoligaša.

Če pa so nam Ljubljančani plac naredili, ko so šli peto ligo :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Starci so učili mladino nogomet igrati. A tekma traja 90 minut, ne samo 30. Se pa vidi, da so Čeh, Pavlin in kompanija tehnično bolj podkovani kot mladci......

Itak, Pavlin in ostali niso kar čez noč pozabili igrati nogometa. Pa saj tako zelo briljantno tistih 30 minut tudi niso odigrali, da bi lahko rekli da so nadigrali MB. Problem je ker je Maribor še vedno v krizi. Vglavnem v totih pol ure je mela Olimpija Rudijevo štango, en nevaren napad, ko je obramba MB-ja zgubla žogo, potem tisti prosti strel s katerega je padel gol, pa še kakšen kot oz. prosti strel, drugega pa nič. Medtem ko je Makriev že v prvem zapravil 2 lepi priložnosti, pa še nekaj nevranih priložnosti so imeli.

O 2. polčasu pa se tak ne rabimo menit.

Tukaj si pa poglejte kaj so igralci delali z Mezgo:

http://www.pigac.si/2007/10/25/nk-maribor-...esedi-in-sliki/

Pavlin mu je stel zob izpulit al kaj?

_mak4318-copy.jpg

_mak4323.jpg

Karič je še minuto pred tem ležal in se zvijal od bolečin, nato pa čudežno ozdravel in se drl na sodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karič je še minuto pred tem ležal in se zvijal od bolečin, nato pa čudežno ozdravel in se drl na sodnika.

he he he he - karič legenda :naughty:

zadnjič je v enem intervjuju za nek cajtng izjavil da je v šoli imel najrajše matematiko :evilgrin: če je to prebral njegov profesor ali profesorica se verjetno še danes valja od smeha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he he - karič legenda :naughty:

zadnjič je v enem intervjuju za nek cajtng izjavil da je v šoli imel najrajše matematiko :evilgrin: če je to prebral njegov profesor ali profesorica se verjetno še danes valja od smeha :whistle:

Hm ne vem če ni hodil na isto OŠ kot jaz. V tem primeru ga zelo dobro razumem zakaj mu je bila matematika všeč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Zavrla ni nobeden prefuko, ko je nosil zelen šal.... :naughty:

Peterle si je bolj zaslužil, oni je vsaj predsednik kluba, ta kujon pa je samo prišel fehtat za glasove...... :SS Orgljičar..... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor spet ni zmagal :headbang: . Zadnjič proti Nafti so vodili 3-1, na koncu le 3-3. Sedaj proti Primorju 0-0. Baje so bili domačini boljši in bližje zmagi, tako da smo z remijem lahko vseeno zadovoljni.

Čestitke Provokator za zmago proti Kopru. Si bil na tekmi?

Popravljeno . Popravil pehy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Čestitke Provokator za zmago proti Kopru. Si bil na tekmi?

Ne. Sem bolj redki gost na tekmah prve lige. Če že imam čas, grem domov, na tretjo ligo, kjer itaq včasih igrajo boljši fuzbal.

Se pa lahko pohvalim, da strelca današnjega gola ( D.Kelenc ) osebno poznam. Lahko bi celo rekli, da sem ga tudi jaz naučil kaki trik, ko je še bil mali.....

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak te praviš Provokator, da si bolj redek gost. No saj jaz tud, kakšen derbi si pogledam, drugače pa ne (imam sam tekme ob sobotah).

Je pa za Dravo včeraj dvakrat zadel 17-letni Sahiti Orhan (ga poznam, sem ga na mladniski tekmi na začetku lige kril, ni mogel nič proti meni :D). Je letnik 1990, pa je včeraj mislim da prvič zaigral za člane Drave in že kar dvakrat zadel :worship: .

Mladim upom Drave dobro kaže tudi v 2.SML in 2.SKL, kjer so mladinci in kadeti trenutno na prvem mestu, a mi (Jarenina :D ) imamo dve tekmi manj in če obe zmagamo (oz eno zmagamo in eno remiziramo), smo mi skupno prvi. Kdor pa je na koncu skupno prvi (kadeti + mladina) pa gre v 1. ligo.

http://www.mnzveza-ptuj.si/

Evo smo le dočakali, Milko zapušča Ljudski vrt. Sedaj je vprašanje ali bo odšel tudi Zahovič. Podal je odstop, a verjetno ga UO ne bo sprejel. Vsaj upam da ne bo. Majstor ma znanje in upam da ostane.

Popravljeno . Popravil pehy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak te praviš Provokator, da si bolj redek gost. No saj jaz tud, kakšen derbi si pogledam, drugače pa ne (imam sam tekme ob sobotah).

Je pa za Dravo včeraj dvakrat zadel 17-letni Sahiti Orhan (ga poznam, sem ga na mladniski tekmi na začetku lige kril, ni mogel nič proti meni :D). Je letnik 1990, pa je včeraj mislim da prvič zaigral za člane Drave in že kar dvakrat zadel :worship: .

Mladim upom Drave dobro kaže tudi v 2.SML in 2.SKL, kjer so mladinci in kadeti trenutno na prvem mestu, a mi (Jarenina :D ) imamo dve tekmi manj in če obe zmagamo (oz eno zmagamo in eno remiziramo), smo mi skupno prvi. Kdor pa je na koncu skupno prvi (kadeti + mladina) pa gre v 1. ligo.

http://www.mnzveza-ptuj.si/

Evo smo le dočakali, Milko zapušča Ljudski vrt. Sedaj je vprašanje ali bo odšel tudi Zahovič. Podal je odstop, a verjetno ga UO ne bo sprejel. Vsaj upam da ne bo. Majstor ma znanje in upam da ostane.

Jst tut. K če bo šlo tko naprej, se lahko drugo leto Olimpija oddolži za letošnji poraz v derbiju 2. lige :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak te praviš Provokator, da si bolj redek gost. No saj jaz tud, kakšen derbi si pogledam, drugače pa ne (imam sam tekme ob sobotah).

Je pa za Dravo včeraj dvakrat zadel 17-letni Sahiti Orhan (ga poznam, sem ga na mladniski tekmi na začetku lige kril, ni mogel nič proti meni :D). Je letnik 1990, pa je včeraj mislim da prvič zaigral za člane Drave in že kar dvakrat zadel :worship: .

Mladim upom Drave dobro kaže tudi v 2.SML in 2.SKL, kjer so mladinci in kadeti trenutno na prvem mestu, a mi (Jarenina :D ) imamo dve tekmi manj in če obe zmagamo (oz eno zmagamo in eno remiziramo), smo mi skupno prvi. Kdor pa je na koncu skupno prvi (kadeti + mladina) pa gre v 1. ligo.

http://www.mnzveza-ptuj.si/

Evo smo le dočakali, Milko zapušča Ljudski vrt. Sedaj je vprašanje ali bo odšel tudi Zahovič. Podal je odstop, a verjetno ga UO ne bo sprejel. Vsaj upam da ne bo. Majstor ma znanje in upam da ostane.

Niti Pohorje in Ljutomer nista daleč.......tako da boste morali tudi tam malo popazit.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17-letni Sahiti Orhan

:devil: :kva2: Vidi še eden novi slovenski reprezentativac; :lol1: :kva2:

Saj ni nor, da bi za slovensko reprezentancijo igral.

Z albansko bo imel več možnosti, da pride na EP ali SP......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni nor, da bi za slovensko reprezentancijo igral.

Z albansko bo imel več možnosti, da pride na EP ali SP......

Prej z Romsko..... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!