Skoči na vsebino

"Dost mam šihta":Rad bi postal privatnik


marx

Priporočene objave

Sprejmem. Naše metode so stimulativne in higienske. Naš moto: "Zakaj bi vi trpeli, da se lahko mi zabavamo?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce hoces postati "privatnik": nauci se delati vsaj 16 ur dnevno.

Res je.

Moj brat ima kako leto sp, pa je sam nekajkrat rekel, da sedaj dela več, kot je delal takrat, ko je bil zaposlen.

ukvarja pa se s tole dejavnostjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grafično oblikovanje

zaenkat mi je prav fino - noben mi ne gleda pod prste, dnar je zaenkrat reden, kak dan (ali teden) že delam po 15 ur na dan, mam pa zato tudi obdobja, ko prižgem računalnik za 1 uro, toliko, da preverim, če je kaj novega na Motosvetu :yea1: , delam doma v copatkih in se mi ni treba lišpat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

danes slišala, da naj bi z novim letom za samostojne podjetnike in samozaposlene zvišali prispevke za zdravstveno varstvo (za 30% menda) :hmm: :wacko: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok ljudstvo.Ste se že kdaj vprašali kaj če bi bil sam svoj šef.Kakšno dejavnost bi odprli,da bi začeli sam na svojem. :yea1: :yea1: No na dan z idejami,najbolj zaželene so resne :OK: :OK: :OK: .

LP Marko

Po moje bi bilo najbolje začeti z dobičkonosnimi posli: diler, zvodnik, politik s.p. ....... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!