Skoči na vsebino

Slauf, cev...


Priporočene objave

Zivjo,

a se mogoce komu valja kaksen star slauf, taksen kot se ponavadi uporablja za zalivanje vrtov..ne vem kolk majo presek. Po moznosti cim manj naluknjan. Skupno bi rabil dolzino 200m...

alexb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe pumpo da mi ne bo treba na crpalko hodt. Si bom kr sod na ride prvleku pa pol tm bencin prodaju... :twisted: :D

Resno.. na travnik bi rad potegnil vodo.. za napajalnik za konje. Vsakodnevno prevazanje vode odpade, prav tako dezevnica itd..

Kaksni stari slaufi, mal stukanja in flikanja pa je problem resen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pomoje bi v Astri ali Metalki dobil kakšno poceni cev, razen če kupljeno ne pride v poštev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kupljeno je opcija...samo pride skoraj 100/sit na meter najbolj preprosta in skoraj najmanjsa cevka - taka prozorna za vin iz soda vlect. :) Sej morda bom kdaj kletar pa mi bo prov prsla :D

200m bi potem prislo blizu 20k sit. Brezveze novo ce lahko recikliram. Nardim dvojno korist.

alexb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da sem v BavBavu videl tiste zelene vrtne cevi za 1500 SIT za 25m, kar ti za 200m znese 12 jurjov... Ce to ustreza, poklici in preveri ce nisem zaj*!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alexb

Idi tudi pogledat v Merkurja ali celo v Mercatorja, mogoče boš še tam našel kako bolj ugodno ceno, ker se da dobit kot jaz vem (lani) tudi 50 m za 2÷3 k SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je poceni še ni nujno da je dobro. je pa vprašanje koliko vode ti bo po takšnih ceveh prišlo do napajalnika. če vsepovsod puščajo, so stare, tudi konji jih radi grizljajo, ampak je prednost v tem, da se trava lepo sproti zaliva. boljše alkaten pa je za večno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše alkaten pa je za večno?

Kaj pa je alkaten?

Hvala za vse infote, v merkurju sem ze gledal, pa so bile najcenejse tiste za nekaj pod 100 sit/m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše alkaten pa je za večno?

Kaj pa je alkaten?

Hvala za vse infote, v merkurju sem ze gledal, pa so bile najcenejse tiste za nekaj pod 100 sit/m.

cevi, s katerimi so narejena vsa vodovodna omrežja. Ponavadi so črne barve in trša plastika, kar pomeni da je ne moreš kar tako poškodovati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slucajno vidla in kupila, mislim da v Bauhausu al v Baumaksu (kaj pa vem kateri je kateri) imajo vrtne garniture za zalivat, pa mislim da je okoli 20-25m pa pride nekje okoli 750,oo SIT, ker sem kupla dve za zalivanje vrta, pa se mi ni zdelo tako drago... je v tistih prospektih k jih postar prnese domov, so take zelena, pa fajn so, ker so trpezne :)

Ce pa se kaj boljsega/cenejsega vidim, sporocim.

Uzivaj, Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BavBavu? Prvic slism..al je to mogoce Bauhaus?

Bom preveru hvala za info. :)

Ker imam enake težave kot Karisma (Bauhaus + Baumax = totalna zmeda), pač rečem BavBav in s tem nekako opišem obe trgovini :) :D :lol: ...

Mislim, da se ti tam splača kupiti cevi - vsaj puščale ne bodo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!