Skoči na vsebino

No name riders


Thundercat

Priporočene objave

a se motim, al za ta motozbor ni hudega zanimanja? :hmm:

se mi zdi tud meni neki tazga :? :blink:

zbor je sicer šele nalednji vikend mogoče se bo folk le razpisal.....

al pa ta konzumacja dela hudiča.... :devil: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se motim, al za ta motozbor ni hudega zanimanja? :hmm:

A je to moto zbor al koncert pod okriljem moto zbor? Ne dam za vstopnino, tud na Češkem in še kje je ne plačam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma meni ni panike plačat vstopnine, samo da se stvari dogajajo, da so koncerti....no, pa na ta zbor še nisem nikoli šla, ker sem bila prejšnja leta vedno na dopustu ta čas.... tako da - grem pogledat, pa da vidimo :grim

Najslabše (pri vstopninah) pa je, če se potem nič ne dogaja - lani je bilo zame najhujše razočaranje, ko sem šla na BikerFest v Italijo, vstopnina 18 evrov :eek: , potem pa se je v soboto zvečer ulilo in ni bilo SPLOH koncertov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zbor je eno in koncert je drugo. za koncert plačaš vstopnino, za na moto zbor pa dobiš aperitiv po mojih izkušnjah.

da za na zbor plačaš vstopnino ali pa konzumacijo pa je meni totalno nesmiselno dejanje organizatorja.

sej je res da porabiš bone za ta denar, in več - ampak mi je sam pristop na zbor veliko bol všeč če tega ni.

za pešadijo se razume da je vstopnina za motoriste pa se ne spodobi?

ali kdo ve kaj o letošnjem vstopu na n.n.r. bo tud treba kej keširat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sam pri šokiju možno -beri pripis.... :lol1:

ne vem še ali bo kaj vstopnine/konzumacije...še raziskujem pri lokalnih bajkerjih...sporočim.... .)

:lol1: :lol1: :lol1:

ja sam pri njemu...... :lol1:

no a se kdo javi za sponzorja :P :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem ujela cifro 10 eurov za vse tri dni ... ne vem pa, ali je to t.i. konzumacija, ali kakšna druga članarina :blink:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se motim, al za ta motozbor ni hudega zanimanja? :hmm:

Kva pa zate pomen "hudo zanimanje" ? Da hoče skor vsak, k ma motor, tja, al da pride ene 100-200 folka?

eno so mega gasilske veselice, eno so pa taki mal manjši dogodki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem ujela cifro 10 eurov za vse tri dni ... ne vem pa, ali je to t.i. konzumacija, ali kakšna druga članarina :blink:.

to je za gospoda ex-uriahheepjethrotullkvapajstvempozabuimebenda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva pa zate pomen "hudo zanimanje" ? Da hoče skor vsak, k ma motor, tja, al da pride ene 100-200 folka?

eno so mega gasilske veselice, eno so pa taki mal manjši dogodki ...

glede na št. postov sem imela občutek, da ni zanimanja... meni je vseeno, tudi če nas bo 10 - bo več za pit :grim - ne izbiram kam iti glede na število udeležencev.

hotela sem samo vedet, kdo gre od tu na zbor... da bi morda koga spoznala.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem ujela cifro 10 eurov za vse tri dni ... ne vem pa, ali je to t.i. konzumacija, ali kakšna druga članarina :blink:.

Baj ti našitek na janko zašijejo, da greš lahko potem zastonj na Grand Rock Sevnica :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v letaku piše free camping.... .)

zaradi mene...... :P :devil:

Baj ti našitek na janko zašijejo, da greš lahko potem zastonj na Grand Rock Sevnica :devil: :P

:lol1: :lol1: :lol1: :OK: :ninja:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor piše na flajerju je vstopnina zaradi john lawton-a ex uriah heep,ampak mislim,da si drugi tud zaslužijo košček,recimo metalsteel,ki so eden bolših mladih bendov v slo.to da je nekdaj bil član znane skupine je mem,se spomnim,ko je alvin lee ex ten years after imel koncert v ljubljani pred mnogimi leti,pa je bil le bleda senca od original zasedbe.mogoče je john boljši,ampak močno dvomim. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečanja, kjer je treba plačati vstopnino, ne hodim. Raje se za ta denar kam peljem. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!