Skoči na vsebino

12. Twin Horn Beach Party


bitje

Priporočene objave

A gospodičen striptizet se pa nihče ne bo s hvaležnostjo spomnil? :( Tista v roza cujncah je bila kar mesnat keber in nikakor ni sama kriva, če nima smisla za ples.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ker nisi tisto na sliki ti???

ma ne,

ker ne znam se obnašat ko me kdo pohvali :?

A gospodičen striptizet se pa nihče ne bo s hvaležnostjo spomnil? :( Tista v roza cujncah je bila kar mesnat keber in nikakor ni sama kriva, če nima smisla za ples.

Mi smo se čist krščansko držali mize in kozarcev in nam pogled v zono greha segal ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MDR: :004

Ivan: (si preveč :afro1: za :004 ) Hvala

Pozdravil bi: Pirrulza, Zdrawca, Tati, Klimbro

hvala, hvala :OK: :OK: .... vidim, da je bilo NORO :grim :grim :grim

hvala tudi MDR za povabilo, :OK: a žal ni šlo, če ne lansko, ne letošnje, pa mogoče drugo leto :hmm: :hmm:

Morala zgodbe: tošl pa babo vedno met na ketni. :grim B) :P

veš kaj Pirrulz - tošl ja, babo....., te bomo stolkle :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

P.S.To NI Volk :grrr :grrr

BRAVO - Čeladko :OK: :OK:

Vsi vemo, da tisto ni Volk. "Naš Volk" je namreč umirjen, urejen gospod, ki skoraj vedno najde obe svoji supergi. Če ne gre drugače, pokuka celo na podstreho šotora. B)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....., te bomo stolkle :grim :grim

Huh, tale napad na integriteto pa v veliki meri potrjuje tezo g. Pirrulzzzza:

... tošl pa babo vedno met na ketni. :grim B) :P

Zlasti drugi del. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, tale napad na integriteto pa v veliki meri potrjuje tezo g. Pirrulzzzza:

Zlasti drugi del. :krneki:

oui, mon ami. In še posebej poudari tudi vsepomembno nujo za umnim gospodarjenjem - pravilno odmero členov. :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super,lepo zaključen dopust :OK: jaz bi bla še eno par dni doli! :D bilo je kratko ali slatko.

Svaka čast da smo letos dobli tekočo vodo in tud štrom (ki pa ni bil nujno potreben, ali ipak nek se vidi raskoš B))

Morda ni bilo ravno pametno, da smo v petek mislili da bo v soboto sfalilo pijače in da moramo spit kolikor gre. :SS

soncy- svaka ti čast za delovanje sivih celic :OK:

biba- hehe faca :D :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gospodičen striptizet se pa nihče ne bo s hvaležnostjo spomnil? :( Tista v roza cujncah je bila kar mesnat keber in nikakor ni sama kriva, če nima smisla za ples.

striptiz je pa bil res ena velika žalost. Glede na to, kolko folka je bilo in kolko gnara se je obrnilo, pa bi nam res lahko privoščili en pošten striptiz. kolega pripravnika sta pol noči prekrokala pod tistim šankom, da bi kaj vidla - pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa sej je Fifty tudi ogromno fotkal???

Kje so fotke :kva2: :kva2: :kva2:

:yea1:

Res je. Ogromno :photo: :photo: :photo: . Pa kaj, ko so vse (skoraj) enake. Še več. Ko sem malce pobrskal po letošnjem :photo: izplenu sem ugotovil, da bi lahko z eno samo fotko opisal vse "lokacije": Umag, Kolpa, Poreč, Kaštel, Pula...Je pa res, da sem v Puli diplomiral iz :photo: (priznam: v kombinaciji z :beer1: ;) . Petkov večer je bil v bistvu en sam fotosešn :slap: . Bisere bom prihranil za primerne priložnosti :naughty: .

Tudi v soboto bi bilo verjetno bolje nadaljevati s tem, kot pa izgubljati čas s škiljenjem na šank (kjer je bila tista roza šunka pravzaprav edina atrakcija - pa ne zaradi seksipilnosti :grrr ) in čakanjem na legende (za katere bi bilo bolje, če jih sploh ne bi bilo - zob časa je neusmiljen). Twini bi lahko za tako množico kot se je privalila na Katarino, pripravili kaj bolj atraktivnega in kvalitetnega. No ja, zaslužili pa so...

Sicer pa - nasvidenje prihodnje leto. Na Jančah! :yea1:

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiftya smo našl :010

Bilo je super,lepo zaključen dopust :OK: jaz bi bla še eno par dni doli! :D bilo je kratko ali slatko.

Svaka čast da smo letos dobli tekočo vodo in tud štrom (ki pa ni bil nujno potreben, ali ipak nek se vidi raskoš B))

Morda ni bilo ravno pametno, da smo v petek mislili da bo v soboto sfalilo pijače in da moramo spit kolikor gre. :SS

soncy- svaka ti čast za delovanje sivih celic :OK:

biba- hehe faca :D :004

Nisem ziher: a smo se vidl ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem ziher: a smo se vidl ?!

Kako da ne,nekako dvojno ampak z enim od vaju sem se pogovarjala v petek O:-) nekaj o tem smo rekli kako si zokija s šotorom zaparkiral al kaj je že blo, tak nekak ;)

Umjetnice... :slap:

Samo to so ble samo plesačice, al ne? :hmm: striptiz je bil na glavnem odru, so meli eno "medicinsko sestro" z dildoti pa to :D

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to so ble samo plesačice, al ne? :hmm: striptiz je bil na glavnem odru, so meli eno "medicinsko sestro" z dildoti pa to :D

Res je, imaš prav...zato pa sem napisal "umjetnice", ker so neko umetnost zganjale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa Biba glede na svoj mornariški čin res pasala na žurko v Pulju. Pulj je bil od nekdaj mornariška baza vseh vojska na tem koščku sveta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da ne,nekako dvojno ampak z enim od vaju sem se pogovarjala v petek O:-) nekaj o tem smo rekli kako si zokija s šotorom zaparkiral al kaj je že blo, tak nekak ;)

Samo to so ble samo plesačice, al ne? :hmm: striptiz je bil na glavnem odru, so meli eno "medicinsko sestro" z dildoti pa to :D

Ne. Zoki se je uštulil za moj šotor ko me ni blo

Zgleda da sem bil ze v petek zelo utrujen

a ne zdaj se spomnim pri šanku: Bata, Zoki in Jaša. :D

ti si tud morala potem bit nekje blizu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

Res je. Ogromno :photo: :photo: :photo: . Pa kaj, ko so vse (skoraj) enake. Še več. Ko sem malce pobrskal po letošnjem :photo: izplenu sem ugotovil, da bi lahko z eno samo fotko opisal vse "lokacije": Umag, Kolpa, Poreč, Kaštel, Pula...

B)

:nono: na ostalih pač ni moje najljubše prijateljice ... pa ne mislim Volka :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: na ostalih pač ni moje najljubše prijateljice ... pa ne mislim Volka :grrr

Zmagala...

V&The Face

[attachmentid=80409]

RB&The Face

[attachmentid=80411]

Pa še...

Pravljica o treh prašičkih...

[attachmentid=80417]

...da o volku ne govorimo (še posebej o njegovih modrih očeh)

[attachmentid=80418]

post-849-1157486800_thumb.jpg

post-849-1157486898_thumb.jpg

post-849-1157487544_thumb.jpg

post-849-1157487790_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty, da bi ti ga najlepša Finka ... za objavo fotk :004

Volkec je pa tapravšnji kandidat za preobrazbo ... Salome ipak rabi konkurenco ... ste videli poleg modrih oči še te lepe dolge trepalnice ... naravnost ... eh ... nimam besed ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O za crknit :lol1: :lol1: ... Franetovi kodri na moji glavi ... :lol1: :lol1: :lol1:

Zelo baročno. Aušvic baročno, bi rekel. :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!