Skoči na vsebino

Honda Dylan 125


TAURUS

Priporočene objave

jest se mau zanimam za ta skuter pa me zanima če kdo kei ve oz če kdo koga pozna k ga ma...kakšn je ta skuter...obnašanje na cesti?kvaliteta?

P.S: ne me kregat zarat tega k sm novo temo odpru,sam nism nč najdu okol tega skutiča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani CYBERSCOOTER.IT boš našel teste večine modelov.

Dylan 125/150

Link ki sem ga dal je že prevod s pomočjo Yahoo-ja, upam da ti bo pomagal. Malo se še razglej po tej strani, najdeš tudi teste uporabnikov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral na enem hrvaškem forumu da je skuter okreten in s svojimi 14km odlično vleče tudi pri višjih hitrostih, maksimalna hitrost je okoli 110-120km/h poraba pa (samo) okoli 3l/100km. Obstaja tudi 150ccm različica ki menda potegne do 140km/h. Posoda za gorivo je velika 9l kar omogoča skoraj 300km avtonomije, pod sedež pa brez težav spraviš integralno čelado. Sem sam razmišljal o tem skuterju in mogoče ga bom nekoč tud kupil pa sem se potem odločil za Lead-a. Edin minus ki sem ga opazil je da nima kick starta ker ti zna včasih priti prekleto prav. Mam tud filmček ki si ga lahko ogledaš tu: Test Dylan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!