Skoči na vsebino

(NE)VARNE CESTE


snoopy

(NE)VARNE CESTE  

128 članov je glasovalo

  1. 1.

    • DA
      26
    • V?ASIH
      25
    • SAMO BE?NO
      26
    • NIKOLI
      51


Priporočene objave

Zanima me samo splošno mnenje oz. mišljenje vsakega lastnika.Če imate več razlogov jih

lahko opišete.

Veliko srečnih in varnih km!!!

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceste so res vedno slabše :wacko: tud prometa je več sam sem se odločil da grm 4 letno na pisto se zdivjam in motorja ne pogledam dolg časa :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika med odgovoroma DA in VČASIH?

DA...vsakič ko slišim za prometno nesrečo si ga želim prodat

VČASIH...smrt nekoga ki ga poznaš

PS:zgoraj je samo primer...kriterij so po željah...kakor za koga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi o tem razmišljal, bi lahko cel življenje samo razmišljal, kaj ne bom več počel, mislim da je to brez veze razmišljat, ker se potem samo slabo počutiš, eni umrejo prej eni pa kasnej, tako je pač življenje, zato uživajmo življenje dokler smo živi in zdravi

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako se oddaljujem od vožnje po cestah.

Zadnje čase hodim samo še na piste pa še to ponavadi z motorjem na prikolici.

Mogoče me od cest odvrača to, da sem vsak dan dve uri+ na cesti z avtomobilom. Pa ne to da bi mi ne bi bilo več za vožnjo ampak iz dogodkov, ki jih vsak dan vidim na cesti.

Najbolj me moti sekanje ovinkov vsepovprek, vključevanje na prednostno cesto (nekateri kar čakajo da prideš dovolj blizu in potem speljejo :wacko:, sped drugi pravi trenutek speljejo, vendar potem nadaljujejo s polžjo hitrostjo namesto, da bi stopili na plin in čim prej dosegli dovoljeno hitrost ), neuporaba smerokazov (zadnje čase to konstanto opažam pri policistih), siljenje v prehitevanje (pred prehitevanjem obvezna vožnja s polovico avtomobila na drugem pasu :wacko: ) in še mnogo cvetk bi se našlo.

Eh dost bo. Še malo pa prideta kolega s prikolico in ga pičimo na Marof :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem razmišljal, da bi prodal motor. Pol bi mogu tud avto, saj je tudi nesreč z avti veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim,da motorist z dušo in srcem nikoli ne pomisli,da bi bil brez motorja.Vsaka nesreča za katero slišim,me nekako prizadene,ampak v tem smislu,da sam sebi rečem -šebolj bo treba pazit.Nisem povsem nedolžen tudi sam sem imel že par nesreč,k sreči vse z manjšo hitrostjo,pa še takrat sem bil prehiter,namreč če bi vozil samo malo počasneje (ali bolj previdno) bi se dalo padec preprečiti. Od štirih nesreč sem bil samo enkrat sam kriv(udarec ob robnik)in sledil je padec,trikrat so me izsilil avtomobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst včas pomislim in se tut bom nehu vozit po cestah z motorjm...ko bom mel službo,dinarčke,si bom nabavu enga cestaka pa samo še na pisto :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst včas pomislim in se tut bom nehu vozit po cestah z motorjm...ko bom mel službo,dinarčke,si bom nabavu enga cestaka pa samo še na pisto :yes:

če te ne bodo prej odpelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi, enkrat. :grim

Ja,ceste so nevarne zato je pač treba voziti po pameti.Prilagam fotke ceste od Mosta na Soči do Cerkna pa presodite sami.

[attachmentid=78136]

post-3091-1155143236_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(N :hmm: E) :hmm: V :hmm: A :? R :? N :hmm: E :hmm: :hmm: C :? E :? S :hmm: T :hmm: E :hmm:!

Če bi "razmišljal" le to, nebi vso mladost preživel na konju, tisočkrt telebnil z njega in...

Če bi "razmišljal" kaj vse se je zgodilo v času odkar vozim avto, bi odnehal, v službo hodil peš in...

Če bi "razmišljal", kaj vse je šlo mimo mojega življenja na tankem robu dveh pnevmatik, bi že zdavnaj opustil nabogatejši del svojega življenja in...

...se predal melanholiji, zapečkarstvu in na obroke bi trohnel pri živem organizmu. :o :o :hmm: :hmm: :?

Razsodbo prepuščam vsakomur posebej! :hmm: :cry:

Predvidevaj - in življenju vdahni svoj pečat! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se podpišem pod fičotov post :OK:

Zaenkrat mi je osebno zadovoljstvo v vožnji motocikla pomembnejše kot "kaj če..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!