Skoči na vsebino

Motosvet baby boom


Priporočene objave

iiiiii kak je že velika....... madonca, kako tile otroci rastejo. Tu zraven imam kolegico, ki ima 4. mesece starega fantka in njega opazujem, kako je vsak teden večji in kako se spreminja.....

:OK: :OK:

še slikice še :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kako slikico objavi Furi.......

Jaz sem pa ravnokar preko AngelSounds poslušala srček mojega palčka in premikanje. Pišuka, je danes že cel dan (in noč) živahen....... poslušam par sekund bitje srčka, potem pa zaropota, pa mi zgine. Se nekam drugam premakne... ga spet iščem, najdem.... spet nekaj časa mir, pa mi spet pobegne........

Je pa ttooolllkkkk fajn poslušat srčka tvojega palčka, ki v tebi raste :blush: :wub: :wub: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kako slikico objavi Furi.......

Jaz sem pa ravnokar preko AngelSounds poslušala srček mojega palčka in premikanje. Pišuka, je danes že cel dan (in noč) živahen....... poslušam par sekund bitje srčka, potem pa zaropota, pa mi zgine. Se nekam drugam premakne... ga spet iščem, najdem.... spet nekaj časa mir, pa mi spet pobegne........

Je pa ttooolllkkkk fajn poslušat srčka tvojega palčka, ki v tebi raste :blush: :wub: :wub: :OK:

A že veš za spol? :hmm: Kdaj maš pa rok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slikice ... slikice starši :D

dajmo dajmo .... :grim

hočemo slike ... :kva2:

Evo enga razvajenga pamža :whistle:

Se rad igra O:-)

Obožuje predvsem Italijanske igrače :wub:

post-6413-1172596939_thumb.jpg

post-6413-1172597049_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo enga razvajenga pamža :whistle:

Se rad igra O:-)

Obožuje predvsem Italijanske igrače :wub:

kok bi se jaz igrala z njim in njegovimi "igračami" ... :naughty:

kdaj pa rabi varstvo ... :hmm:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, hvala. :grrr

Pametno Polde. :OK: Moram še magisterij nardit, da se bom počasi začela zavedati vseh nevarnosti interneta. :blink:

p.s.

No, mi pa še eno ... nalepimo... kaj čem, se mi zdi, da imam tako lepe otroke, da ne morem, da ne bi :grim :grrr

p.p.s.

Naš mali zmaj ima stajico, hojico, fišerprajs igrače vse po spisku...ampak ne! Njemu je najbolj všeč, ko sedi v kartonski škatli :blink: :eek:

post-635-1172949139_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda da že šofira

Normalno..tudi ponija že jaha ..... motor ima pa že v garaži...skrit...ker ga bo dobil šele za prvi rojstni dan :) Če štejemo od današnjega dne natanko dva meseca... :OK:

Sam ne mu povedat :grim :grrr

post-635-1172957168_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin:

post-685-1173248491_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, punčka ne more skrit, da je njen tati Špil. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, punčka ne more skrit, da je njen tati Špil. :P

a sva si podobna? :evilgrin:

res je sicer, da ima ona trenutno bistveno daljše lase kot jaz..

Špil, ne mi rečt, da že tako lepo sedi :worship: :worship: :worship:

ponosni ati sporoča,

da je mala že prelezla 5 cm razdaljo..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na polno presenečenje vseh je včeraj pokukal na plan prvi zob! :grim v toliko večje veselje je da ga niso spremljale nobene težave z jokom, drisko, vročino ali karkoli so nam pač napovedovali. še en zob zgoraj pa začnemo pršut jest, zaenkrat smo od mesa samo na šunki, ki jo ima raje kot čokolado :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na polno presenečenje vseh je včeraj pokukal na plan prvi zob! :grim v toliko večje veselje je da ga niso spremljale nobene težave z jokom, drisko, vročino ali karkoli so nam pač napovedovali. še en zob zgoraj pa začnemo pršut jest, zaenkrat smo od mesa samo na šunki, ki jo ima raje kot čokolado :P

Pri nas je bil jok :cry: , driska in vročina pa ne :OK: ....ampak je pa naenkrat ( pred štirinajstimi dnevi šele :blink: ) dobil oba spodnja, zdaj mu pa še ena zgornja enka ven leze..bogi muc.... :friend1: :friend2:

Imamo pa en problem ( oz. ga imam jaz).... še vedno cuza mlekca pri meni...in ker ga zobki srbijo/bolijo/nervirajo/jezijo...khm.... AUA!!!! :cry: :ninja:

p.s.

Pervy, glede šunke pa :OK: :OK: :OK: zgleda, da imajo to v krvi :)

p.p.s.

Nikoli si nisem predstavljala, da bomo na Motosvetu debatirali o teh zadevah :D

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vročina je vedno znak bolezni, infekcije in nikoli normalnega pojava kot je izraščanje zob. :grim

:grrr Nope, ne bo držalo.

To sicer trdijo nekateri novodobni pediatri (po možnosti sami še vsi brez otrok) in potem pumpajo še ostale... praksa kaže drugače. Pa tudi stare mame povejo drugače- :P Pa mame s tremi otroki tudi. :blush:

Zobki znajo bit zelo hud (sicer resda in hvala bogu samo trenuten) problem, čeprav se strinjam, da na videz ni nobene povezave med simptomi.... nespanje, nerganje, svečka iz nosa, rahlo povišana telesna temperatura, redkejše blato, sprememba barve blata, rahla rdečica na ličkih (podobna koprivnici) , bolj kot ponavadi potne rokice in mrzle nogice... vse to so pojavi, ki pri večini otrok spremljajo izraščanje zob. Vsi ali samo nekateri med njimi. Mogoče so pri nekaterih blažji, pa se jih ne opazi. Je pa tu še dejavnik časa izraščanja (prej, kasneje, zelo pozno )... :rolleyes:

Podobno, kot so za AD3 kapljice dolga leta trdili, da ni možno, da bi povzorčale krčke, ker menda nimajo nobene veze s tem. Zadnje čase pa, lej ga zlomka, brez vprašat talajo D3 kapljice. Brez A-ja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vročina pri izraščanju zob je bila prisotna tudi pri nas (jih ima že sedem,- ne vprašat kako zna ugriznit...). Ne traja pa cele dneve, ampak le občasno.

Kar pa se tiče teh AD3 kapljic, sem jih po dveh dneh zabrisal stran,- krči, da spat ni mogel, pa driska... Ko smo jih nehali dajati, ni bilo ne driske, ne krčev :OK: . Če je otrok dosti na soncu, jih ne rabi. Ostale vitamine pa s hrano dobi.

Btw, kot sem nekaj nazaj napisal, da bo za prvi rojstni dan dobil motor,- ima ga,- na akumulator. :OK: :OK: Se že veselo vozi naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tko, mi bomo baje imeli deklico :OK: :OK: :OK: Joj, komaj čakam julij... gre kar prepočasi .)

čestitam :OK: pa ne bodi tolk nestrpna, saj bo kmal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!