Skoči na vsebino

Kje in kakšnega naj kupim? Prosim za pomoč..


Pilot100

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Ker sem v svetu motorjev nov imam par vprašanj. Star sem 13 (21. septembra bom 14) let. Ne spoznam se ravno najbolj na skuterje ampak vseeno sem se odločil, da ga kupim. Do sedaj imam mini moto enduro cross 50ccm. Vprašal bi, kje bi kupil novega skuterja za max. 180.000sit ? Ali pa vsaj čim manj rabljenega za ta denar?

Lep Pozdrav in hvala za odgovor ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Lepo bi vas prosil, če lahko ocenite ta skuter. Nameravam ga kupiti novega, ampak me zanima ocena, da vidim, če se splača. Prosim za odkrito oceno:

KLiK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za max. 180k , nwm če boš dobu kakega vredu scooterja, pomoje te bo pršl mal več, k za 180 boš dobu rabljenega fejst, al pa takega 'čudno oblikovnaega' ..... mogoč boš mel pa srečo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ! .)

Ker sem v svetu motociklizma nov imam par vprašanj. Zanima me kakšnega skuterja naj izberem za maximalno 300.000sit ? Želim si, da bi bil skuter čim boljši in, da bi čimveč letel in imel vodno hlajenje. Prosim za nasvete, ker bom zelo hvaležen !

Hvala in LP ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kakšen CPI?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=935808#

ozil sem ga 5 minut nazaj. Skuterju števec laže za okoli 15km/h (70=55), je nekoliko okoren, če preveč zaviješ z balano, jo potegne kr tja v tisto smer, kamr si zavil. Drugače je skuter vredu, sploh za takšen mali denar. Frendu ki si ga lasti ni nikoli povzročal problemov, in se vedno brez problemov vozimo okoli, tud kake turce ala 100km ga niso zmatrale (dlje nismo šli, vsaj ne naenkrat ;) )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bolj umirjene narave, bo skuter zelo pravšen zate. Je 4t, kar naj bi bilo dobro in bolj zanesljivo, ampak moraš v zakup vzeti manjše pospeške in končno :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ! .)

Ker sem v svetu motociklizma nov imam par vprašanj. Zanima me kakšnega skuterja naj izberem za maximalno 300.000sit ? Želim si, da bi bil skuter čim boljši in, da bi čimveč letel in imel vodno hlajenje. Prosim za nasvete, ker bom zelo hvaležen !

Hvala in LP ! :worship:

Za vodno hlajenje seveda, če je boljše.. Če je boljše zračno pol rajši zračno.. Prosim za nasvete kakšnega vzeti za 300.000sit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rablenega.. iščem novega za tak dnar..

težko boš kaj "kvalitetnega dobil za tako majhen denar"; nov skuter, vodno hlajen, 2t, predelave za višje hitrosti - ? Gilera, aprilia, aerox, piaggio,..... ne priporočam kitajcev in korejcev .) <_< drugače pa ne načenjaj nove teme in uporabi MS-jev iskalnik <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima Minarelli Horizontal motor, isti kot Aerox, Malaguti F15, F12,... Tako da je po zmoglivostih enak tem skuterjem. To je zelo dober in kvaliteten motor, tudi če misliš kaj predelovat, se tudi da dobiti veliko delov :) . Skuter pa je tudi kvalitetno narejen, tako kot vsi Yamahini skuterji.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!