Skoči na vsebino

ZELENA LUČ ZA PODRAŽITVE


Broj Jedan

Priporočene objave

Zakon! podražitve bi morale biti še večje, plače pa seveda ostati iste ali pa še manjše. Tako bi morda le komu pognalo kolesje v glavi, da jih politika že ves čas vozi žejne čez kristalno čisto vodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga, kdo si je pa mislilw, da bo

ex-opozicija ista kot je bil ROParski LSD

:cry:

Hja, če rečem "jaz", se nič ne zlažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če rečem "jaz", se nič ne zlažem.

aha .. in?

a si potem volil Jeličić-a?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha .. in?

a si potem volil Jeličić-a?

;)

ne, ignoriral sem te volitve in začel pakirat kufer... pravac - Bora Bora.

samo še gležn zrihtam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj imamo prost pretok ljudi, a ne. :hmm:

Torej... Pa zadnji naj ugasne luč :P

Za politike se pa nič bat. Drevesa bodo ostala in še vedno se bodo lahko guncali! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ignoriral sem te volitve in začel pakirat kufer... pravac - Bora Bora.

samo še gležn zrihtam

.. glej da mi prideš reč: "Dijo!"

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če bi druge volili bi bila pa danes Slovenija druga Švica, kajne?

Mislim, da ne.vendar se sedanja oblast obnaša bolj "partijsko", kot se je prejšnja.

janša je obljubljal veliko, naredil pa zelo malo.Mislim, da v tem času za Slovenijo niti ni potrebna revolucija,kakršno je obljubljal, ampak izboljšava stvari, ki nislo tekle v redu, lahko celo kakšna korenita sprememba, če je res potrebna, stvari, ki so tekle dobro,pabi lahko pustili na miru , oz.vsaj vzdrževali.

Žal pa so na oblasti ljudje, ki jim svoje firme ne bi dal voditi niti za en teden. da ne govorim o "strokovnjakih", ki so jih postavili v "svoja" podjetja.

Sploh pa ne vem, zakaj takoj "skočiš". Omenil sem samo, da je "narod" pač tako volil, sedaj se pa pritožuje. Poskusi odgovoriti s kakšnim argumentom,da lahko razvijemo debato, ne pa s populizmom.

Lp damjan

Ampak a niso teli "dražitelji" še vedno blizu LDS in SD? :D

Kdor je bil blizu LDS in SD, že nekaj časa nima možnosti karkoli dražiti v državnih firmah, saj jih je JJ kar lepo "pospravil" in zamenjal s svojimi aparatčiki.

Če pa si mislil na dejstvo, da je precejšen del sedanje oblasti takrat, ko je bilo to donosno, služil Partiji , potem pa imaš seveda prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jesen bo še wroča ! :devil:

.. če Trontelj tako pravi potem bo že res ..

ja za ta vikend bo res po Trontljevih napovedih, a naslednji petek bo odmevalo: nabrusimo kose... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a naslednji petek bo odmevalo: nabrusimo kose... :naughty:

pridem (avtoska prava - nš Keky)

.

.

.

pet

pa

pit

Cockto

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bravo Broj!

Ravno si poskrbel za nataliteto Motosveta... namreč registriral sem se z namenom, da te nekolikanj pobaram... postal si moj očka :)

No pa preskočimo predigro...

Ne morem mimo prve strani, saj si omenjal pojme kot so neupravičena podražitev. Bi bila ta morda upravičena, če bi se posvetovali s teboj? Mimoidočimi v Ljubljani?

In če trdiš, da nafta nima s tem nič, prosim, obrazloži... to bi namreč meni in ostalim pomagalo pri razumevanju... Trditi tja v en dan pač ne gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to bi namreč meni in ostalim pomagalo pri razumevanju...

:grrr

za razumevanje je treba imeti

še kaj drugega kot razlago ..

in tega kar ti narava ni dala

razlaga ne more nadomestiti.

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očka...

pa ti si moj učitelj in mesija... pedagoških sposobnosti ti torej ne morem pripisati....

lahko pa se potrudiš za ostale nevedneže in neznalce in svojo temo povzdigneš na pravo raven... ne pa ostati na ravni bebavega natolcevanja...

v upanju...

Ufffffff, vidim, da že iz samega štarta ciljaš na ignore. :grim :whistle:

ignore?!

Saj vendarle pričakujem jaz njegove odgovore in on mojih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ignore?!

Saj vendarle pričakujem jaz njegove odgovore in on mojih...

Jaz pa pričakujem tebe na njegovi ignore listi.... :grim

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očka...

pa ti si moj učitelj in mesija... pedagoških sposobnosti ti torej ne morem pripisati....

ne sodi me po svojem očetu ..

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......In če trdiš, da nafta nima s tem nič, prosim, obrazloži... to bi namreč meni in ostalim pomagalo pri razumevanju... Trditi tja v en dan pač ne gre...

No, Boroj Jedan, pa menda ni težko na tole odgovorit?

Odgovor boš tako ali tako napisal.....torej....lahko namesto predpostavljanja da govoriš s sogovornikom brez možgan napišeš razlago. Mogoče te pa beremo tudi pacienti z možgani, ki jim je treba samo majhne iskrice do spoznanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Boroj Jedan, pa menda ni težko na tole odgovorit?

Odgovor boš tako ali tako napisal.....torej....lahko namesto predpostavljanja da govoriš s sogovornikom brez možgan napišeš razlago. Mogoče te pa beremo tudi pacienti z možgani, ki jim je treba samo majhne iskrice do spoznanja.

:K Alla :K :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sodi me po svojem očetu ..

:devil:

Sodili te bomo po argumentih in replikah v lastnih temah... :devil: , ki jih nevedneži in neznalci težko čakamo.

Pa seveda tudi po izmikanju temi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Boroj Jedan, pa menda ni težko na tole odgovorit?

Odgovor boš tako ali tako napisal.....torej....lahko namesto predpostavljanja da govoriš s sogovornikom brez možgan napišeš razlago. Mogoče te pa beremo tudi pacienti z možgani, ki jim je treba samo majhne iskrice do spoznanja.

Torej.

boginja Alla,

:worship:

izrecno na tvojo željo bom odgovoril na to vprašanje:

ko mi bo nekdo pripeljal prvi kamion elektrike pred hišo bom pa priznal, da so te podražitve, ki so nas doletele povezane z nafto ..

:lol1:

do

takrat bom pa trdil, da so podražitve plina, elektrike in podobne dobrine, katere nam monopolisti zaračunavajo samo zato, ker naftarji služijo kot norci z organizacijo vojn oni pa ne, popolnoma nosnovane.

Vir

za mojo trditev je seveda minister za gospodarstvo, po katerega izjavah ima SLO elektrike več kot preveč, jo izvaža (po drugi strani pa seveda uvaža in sploh čara s tem na naš račun) .. podobno je seveda s plinom, ki nima absolutno nobene veze z nafto in podražitvami le te, saj ga dobivamo iz povsem drugih področij .. da o vodi, ki z nafto nobene veze nima sploooh ne govorim ..

Enostavno, kaj ne?

:yes:

Sicer

bodo sedaj naši "nadpodkovani" new-age ekonomisti našteli kup razlogov, zakaj temu ni tako, vendar je to samo brezpredmetno nakadanje in prepričevanje ljudi, da naj še bolj tenko serjejo od že tako pretankega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej.

boginja Alla,

:worship:

izrecno na tvojo željo bom odgovoril na to vprašanje:

ko mi bo nekdo pripeljal prvi kamion elektrike pred hišo bom pa priznal, da so te podražitve, ki so nas doletele povezane z nafto ..

:lol1:

do

takrat bom pa trdil, da so podražitve plina, elektrike in podobne dobrine, katere nam monopolisti zaračunavajo samo zato, ker naftarji služijo kot norci z organizacijo vojn oni pa ne, popolnoma nosnovane.

Vir

za mojo trditev je seveda minister za gospodarstvo, po katerega izjavah ima SLO elektrike več kot preveč, jo izvaža (po drugi strani pa seveda uvaža in sploh čara s tem na naš račun) .. podobno je seveda s plinom, ki nima absolutno nobene veze z nafto in podražitvami le te, saj ga dobivamo iz povsem drugih področij .. da o vodi, ki z nafto nobene veze nima sploooh ne govorim ..

Enostavno, kaj ne?

:yes:

Sicer

bodo sedaj naši "nadpodkovani" new-age ekonomisti našteli kup razlogov, zakaj temu ni tako, vendar je to samo brezpredmetno nakadanje in prepričevanje ljudi, da naj še bolj tenko serjejo od že tako pretankega.

Nema ti spasa, dušo. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Lahko pa tudi argumentiram, vendar le če drugi želijo, ker Broj me ne bere, pa še nervozen bo postal, ko mu nekdo dokaže nevednost. Zato tudi zadnja poved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko mi bo nekdo pripeljal prvi kamion elektrike pred hišo bom pa priznal, da so te podražitve, ki so nas doletele povezane z nafto ..

:lol1:

:eek: :kva2: :eek: :kva2: :eek: :kva2:

torej elektro ljubljana ima stroške, ki so bolj ali manj povezani s transportom in sicer:

- delo na terenu

- material (ki je seveda dražji zaradi dražje proizvodnje, saj se proizvajalcu verjetno povečajo stroški s pridobivanjem (energija) in transportom (naftni derivati) surovin)

- prevoz delavcev na delovno mesto (ki ga je treba plačati (dražji javni prevoz- nafta))

- oprema, orodje (le kako to nastane in kako je distributirano če ne s pomočjo stvari, ki jih poganja nafta)

- popis števcev (menda se ne vozijo na rolerjih)

- ...

to je prvi del trilogije... o plinu in ostalih stvareh pa nekolikanj kasneje, ...

alla, povej... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :kva2: :eek: :kva2: :eek: :kva2:

torej elektro ljubljana ima stroške, ki so bolj ali manj povezani s transportom in sicer:

- delo na terenu

- material (ki je seveda dražji zaradi dražje proizvodnje, saj se proizvajalcu verjetno povečajo stroški s pridobivanjem (energija) in transportom (naftni derivati) surovin)

- prevoz delavcev na delovno mesto (ki ga je treba plačati (dražji javni prevoz- nafta))

- oprema, orodje (le kako to nastane in kako je distributirano če ne s pomočjo stvari, ki jih poganja nafta)

- popis števcev (menda se ne vozijo na rolerjih)

- ...

to je prvi del trilogije... o plinu in ostalih stvareh pa nekolikanj kasneje, ...

alla, povej... :whistle:

tu sem te čakow .. in to je to o čemer sem prej govoril ..

nadtraparija kateri nasedajo kapslni tvoje sorte

:lol1:

sy je teh stroškow v primeri s povišanjem

cene in s tem povezanimi mega dobički

toliko, da bi zaradi takih stroškow

ceno mirno spustili

za 20% pa bi bili še vedno v super dobičku

saj se ti sanja ne o njihovih zaslužkih

mislim, da ti ni nerodno

te politične pamflete

pisat na forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!