Skoči na vsebino

Končna se manjša


ThePunisher

Priporočene objave

5 na uro manj to je že taka pizdarija :D

Jaz tudi opažam da mi motor več ne potegne tako močno, končna se je zmanjšala za 5kmh. Se pozna sploh pa na obalni cesti po kateri se vozim vsak dan. Sem se pa spomnil, da se je to zadnje par dni, od kar je bil na servisu. Tam je serviser neki preverjal (neki mi dela pri veternici rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr in sem ga peljal pogledat) no in serviser je neki prst tlačil v auspuh. Da ni zarad tega kej?

Drugač ma motor 50 ccm in 3010 km. Kaj bi to bilo??

PLEASE HELP!!!

p.s. poleg vzroka povej kok to cca stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prever širino jermena pa valjčke menji, valjčki se obrabijo, js sm tut to opazu, kr mi tut u hrib zdej manj vleče kot je prej :( :( , sam sm danes šel kupit nove, še lažje :kva2: :kva2: !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prever širino jermena pa valjčke menji, valjčki se obrabijo, js sm tut to opazu, kr mi tut u hrib zdej manj vleče kot je prej :( :( , sam sm danes šel kupit nove, še lažje :kva2: :kva2: !

LP

omg ce mas vse stock, se kupi enako tezke valcke kot prej.. ker ko ti kupis skuter je optimalno nastelan in nemors dat ti not lazjih/tezjih valckov..

hy lexi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

jao kak ste eni brezvezni za 2km/h mu gre skuter manj in je že joj ko bo šel 20km/h pol je problem. lahko je kriv zrak je bolj topel in gre zaradi tega manj. in se razmerje malo spremeni bencin zrak, valjčki. brez kakih servisov negre nič večno

ja tipa mal skrbi, ka pa če zgubla hitrost za 2km/h na mesec?

to ne morš s takim pristopom pisat. itq da te skrbi pol :)

omg ce mas vse stock, se kupi enako tezke valcke kot prej.. ker ko ti kupis skuter je optimalno nastelan in nemors dat ti not lazjih/tezjih valckov..

hy lexi :blush:

u bistvu sm lažje kupu, kr prej motor ni šel nikamor, že ko je bil nov, pa še iz izpuha sm uzeu blokado, pa ma full nizke obrate.

lp

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To niste resni :blink: Ni kake bolj normalne poti za pucanje auspuha? :hmm:

pejt tankat na omv 100 oktanski bencin pa bo slo vec.napolni poln rezervac cistega bencina pa ga teraj do blokade kaksno minuto ali pa raje vec da se spuca pa bo letelo tud 85.pol naredi pa 2%mesanico z oljem za menjalnike sae 90 garantirano :OK: bat bo kot nov

post-13478-1165349962.jpg

post-13478-1165350167.jpg

Popravljeno . Popravil husqyboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt tankat na omv 100 oktanski bencin pa bo slo vec.napolni poln rezervac cistega bencina pa ga teraj do blokade kaksno minuto ali pa raje vec da se spuca pa bo letelo tud 85.pol naredi pa 2%mesanico z oljem za menjalnike sae 90 garantirano :OK: bat bo kot nov

dokaj nenavadna resitev hehe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt tankat na omv 100 oktanski bencin pa bo slo vec.napolni poln rezervac cistega bencina pa ga teraj do blokade kaksno minuto ali pa raje vec da se spuca pa bo letelo tud 85.pol naredi pa 2%mesanico z oljem za menjalnike sae 90 garantirano :OK: bat bo kot nov

Blabla lol. A si kaj pil? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole da bo bat k nov....nevem ne glih -....sam to da ga teras je pa tko ..za te mestne vozne k so sami pospeski pa ga ne teramo skor nikol do konca neki cajta se motor ˝zamaze˝in pol k se neki cajta vozs nekam se ti zdi da gre hitrej ...sej tut gre neki cajta sam pol se spet zamaze ...vozne po mestu :BUA: ROAD TRIP :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

No da nebom odpiral nove teme... Imam Aerox-a pa mam blokade vuni... Brez blokad naj bi skuter šel 75-80 km/h.... skuter je šel včasih tolko ampak sedaj ne gre več kot 60... :headbang: :headbang: Kolega reko naj bi bla kriva svečka in naj novo nabavim ( katero )... Sedaj sem tu neke bral glede avspuha naj ga spučem... Pa še polek končne je še ena težava. Ko speljem mi skuter od 10-20 km/h začne trokirat :unsure:... Tak da če kdo vo kaj je narobe mi plis povejte da rešim to zadevco...

Hvala

P.s.: Po bregu navdol gre skuter tam do 80 km/h....

Lp Nejc

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj valcke dam noter iste ko prej al kake druge?? Kam bi lahko to nesel odmastit( Avspuh ) Al kr z bencinom??

LP Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ni mi za kupovat ker pol oni možje v plavem lohk jebejo... Pa še končna se ti ne poveča za kej dosti... Pa še dere se ko svinja..=P.. Bi pol mogo dat športn filter gor samo se ne splača dat gor ker itaQ more bit midi predelava če se ne motim..=P to ti bol veš..=) poglej pol pod pm ker sem ti nekaj poslal...=) oz vprašal

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nimajo kaj za jebat kr ze brez blokad gre itak prehitro.. sicer pa laser je res tih ror, tak da policaji ne zagnjavijo cisto nic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm sej to ni več normalno kašna tema končna se ti zmanša že če pelješ proti vetru in ti piha u prsa in greš počasnej,...pol gume so mal spustile mal se ti zamaže newem kaj se tok sekirate. aja bom kle reku na kok časa morš svečko sam spucat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Mislm sej to ni več normalno kašna tema končna se ti zmanša že če pelješ proti vetru in ti piha u prsa in greš počasnej,...pol gume so mal spustile mal se ti zamaže newem kaj se tok sekirate. aja bom kle reku na kok časa morš svečko sam spucat?

ja svečko mors pucat dokler ni čista, al pa usaj dokler mas cajt..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!