Skoči na vsebino

Priporočene objave

ZANIMA me kakšne so razlike v volanih. Imel bi takega z vibracijami. Na kaj bi še moral paziti pri tem nakupu?

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=5C62...7&linkid=15

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=F70B...2&linkid=15

No na kaj naj pazim pri nakupu?? Zraven želim imeti tudi stoopalke- gas bremza. Menjalnik ni nujen.

Force feedback- kaj to pomeni???

Popravljeno . Popravil Vengy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kupuj brez Force feedback-a to je sistem ki ti prenaša situacijo z steze na volan se pravi boš lepo čutil luknje robnike trčenja težje boš zavijal .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://pc.enakupi.com/Igralni-volani-c-388.html

http://www.supercena.com/C-Volani_pistole_daljinci

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/find.asp

temu nič ne manjka + nizka cena?

poglej v več trgovinah, ker se cene razlikujejo...vprašaj se če boš zadevo rabil...dobri volani niso poceni, kolikokrat na mesec boš vozil/igral tako igro, ki podpira oz. je smiselna uporaba volana na njej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logitech DRIVING FORCE PRO (narejen za PS2, z driverji deluje tudi na PC-ju)

DFP

in

Logitech MOMO Racing Force (tega imam jaz, in sem presrečen... razen občasnega "popravljanja" deluje BP, problemi se začnejo pojavljati cca. 1 leto od nakupa, odvisno koliko igraš. "Popravilo" pa je zeeelo enostavno, če le imaš vsaj kanček spretnosti popravilo)

MOMO

Če hočeš kvaliteto izberi enega od teh dveh... najboljše pa je, da greš v trgovino in sprobaš..

Popravljeno . Popravil Treker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno kupi MOMO Racing Force. To ni zdej kot eni k "ja sej ti nc ne vsiljujem itd.".. To ti jst zdej prou vsiljujem, ker karkoli druzga bo res bogo bogo. :blink: :lol:

Ce bi se zmer izdelovali Microsoftega bi ti priporocu tistega ker se res ni kvaril, ta MOMO pa zgleda trsi in robustnjesi samo kljub temu zacnejo pedali krneki nagajat. Pa volan je se kar glasen, ce bos npr igral kak rally se treba obvezno zapret v sobo pa dat zvocnike/slusalke naglas ker se drgac slisi samo ŽŽŽŽ-ŽŽŽŽ od volana :lol:

To sta pa hkrati edina minusa.

Plusi so:

- odlicni materiali

- kvalitetno sestavljen

- robusten volan

- racing design

- zelo mocan motorcek (ce to zelis)

- 3 tockovna pricvrstitev

- rocko za menjalnik lahko pri rallyu uporabis kot rocno zavoro, tako da jo potegnes nazaj. Ti naredi zlo dobr obcutek ko treba speljat kak hairpin. :P

Ce ze kupujes krneki za 10k potem ne pricakuj nc posebnega, ce pa ze mislis kupit s FF (force feedback) potem pa samo MOMOta.

Btw, z volanom na FF in igrco Live for Speed smo se eni navadli driftat tko da znamo tudi in real life ;)

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola

sam imam tegale ... igabiba.joker.si/izdelek.php?menu=5&sub=16&izdelekId=495 .... in sem z njim zelo zadovoljen.

lp g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logitech DRIVING FORCE PRO (narejen za PS2, z driverji deluje tudi na PC-ju)

DFP

in

Logitech MOMO Racing Force (tega imam jaz, in sem presrečen... razen občasnega "popravljanja" deluje BP, problemi se začnejo pojavljati cca. 1 leto od nakupa, odvisno koliko igraš. "Popravilo" pa je zeeelo enostavno, če le imaš vsaj kanček spretnosti popravilo)

MOMO

Če hočeš kvaliteto izberi enega od teh dveh... najboljše pa je, da greš v trgovino in sprobaš..

Treker, jaz imam volan wingman formula GP(tisti rumeni, brez force feedbecka) pa me zanima, če tisti programček za kalibracijo deluje tudi na navadnem volanu. Sem probal že vse, ga odprl, šravfal...

Sej neki cajta je vredi samo potem pa spet začne. Potem ga pa recimo ne igram kak dan, je pa spet v redu...

lp Grega

Treker, jaz imam volan wingman formula GP(tisti rumeni, brez force feedbecka) pa me zanima, če tisti programček za kalibracijo deluje tudi na navadnem volanu. Sem probal že vse, ga odprl, šravfal...

Sej neki cajta je vredi samo potem pa spet začnejo pedala nagajat. Potem ga pa recimo ne igram kak dan, je pa spet v redu...

lp Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treker, jaz imam volan wingman formula GP(tisti rumeni, brez force feedbecka) pa me zanima, če tisti programček za kalibracijo deluje tudi na navadnem volanu. Sem probal že vse, ga odprl, šravfal...

Sej neki cajta je vredi samo potem pa spet začne. Potem ga pa recimo ne igram kak dan, je pa spet v redu...

lp Grega

žal nebi vedel... a maš problem s špicami?? ko držiš pedal na pol pritisnjen ti v kazalec skače? (control panel-game controlers-tvoj volan-properties) Pri polno pritisnjenem pedalu ni 100%? Poskusi s programom DXtweek. (če želiš mi ZS mail, ti ga pošljem).

Ponavadi je problem z potenciometrom, ki se giba v ležišču. Pomaga če za fiksno prilepiš. Tale link bo mogoče pomagal popravilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!