Skoči na vsebino

Naša jutra


Broj Jedan

Priporočene objave

Ta (skoraj isti) rek je moje življensko vodilo - Kdor zgodaj vstane, zgodaj dan zajebe :D :OK:

potem si moraš najt nočno službo

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ugotovila kaj je najboljše jutro!

ko se zbudiš v koči nekje 1500 m visoko, kjer si noro dobro spal in ko se zbudiš, te že čaka topla kava, potem pa ti mama postreže s sveže spečenimi jajci s hrenovko mmmmmmmmmmm in svež kruh...... mmmmmmm

To me čaka v nedeljo zjutraj :naughty: :naughty: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko, ko so pa vsi tabolši al pa donosnejši vogali že zasedeni :lol: :lol1:

začni 'delat' na motozborih - na odru ali pa kar med publiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja jutra niso nič posebnega....

zgodaj vstanem

par počepou...par trebušnjakou

potem

tuš, kavica, obleka, cokn pokn....avto/motor in gremo služit .

k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranje aerobne aktivnosti so nedvomno ena najboljših variant za izgubljanje maščobe.

vse lepo in prav teoriji,

ampak kaj, ko se mora moje ubogo špilferderbersko telo vstajat ob 5:30, da še pravočasno ujame štart šihta ob 7.00...

probal z nekimi variantami vstajanja ob 4:30, pa je telo naredilo zgolj zanko

IF 4:30 = DOPUST'IN'ODHOD'NA'MORJE THEN ZAVEST=1 ELSE ZAVEST=0

tako da žal jutranja telovadba, pa naj bo še tako željena, odpade..

sem pa trenutno v fazi zbijanja kilaže (po zbitih 6kg v treh tednih sem prišel na zavidljivih 94kg) :)

pa še nekaj.. kdor hoče spremenit življenje z izganjanjem trebušnih mišelinkotov, mora upoštevati zgolj dva nasveta: VEČ GIBAJ MANJ ŽRI in (po mojem mnenju veliko veliko bolj bistven) 90% USPEHA JE V MOTIVACIJI..

kajti namreč temveč marveč

tudi do sedaj sem se gibal precej nad slovenskim povprečjem (po nekaj pretečenih malih maratonov na leto), a kilaža je ostala ali napredovala, zato gibanje brez kontrole krožnika ne more prinesti rezultatov

in

še tako močna začetniška volja je precej nagnjena k temu, da pogine hitro po začetku. rezultati so posledica zgolj in samo motivirane Motivacije..

+ upoštevati je treba tudi to, da z leti vedno manj kurimo.. ko sem še aktivno treniral košarko, sem imel pri isti višini 187cm 78 kg, kar pa je z leti skočilo na 100kg (sicer surovih jeklenih mišic, od tega 4kg čiste erotike, a vseeno).. in tega hudiča se ne moreš kar tako znebit, vsak tako ne, kot je to šlo dol par let nazaj.. moja mati se še dobro spominja, ko sem po obilnem kosilu naštartal hladilnik in si naredil še sendvič, potem pa zviznil na trening.. da zdaj to naredim, me (1) v.d. žene zaradi stroškov nažene od doma in (2) raznese do nerazpoznavnosti..

zatorej.. volja je jeklena, pot je jasna, cilj bo dosežen..

bom pa kakšnega znalca, morebiti anubisa ob priložnosti pobaral za kakšen nasvet za pravilno in predvsem efektivno dvigovanje podložk..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špil - kaj pa pijače? največji efekt imajo sladki sokovi, gazirane pijače (povzročajo otečenost trebušne votline) in pivo - žal, vendar resnično... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špil - kaj pa pijače? največji efekt imajo sladki sokovi, gazirane pijače (povzročajo otečenost trebušne votline) in pivo - žal, vendar resnično... ;)

kava je izgubila mleko in cuker,

na šihtu žlampam vodo,

doma pa, glej ga zlomka, spet vodo..

seveda pa,

v (i)zbrani družbi pade kakšno pivo, tekilca, kak dober teranček, itd..

crknat pa ni treba za vsako ceno.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem ni toliko v tem, da se je preveč kot pa da jemo narobe in pa napačne stvar ter predvsem v dveh ali samo treh obrokih v dnevu. Količina dnevno zaužite hrane ja lahko celo mvečja v šestih obrokih (zmerno, ne prenažiranje) kot pa v dveh, pa bo šla kilaža navzdol.

Druga stvar je tudi problematična pri tistih, ki sicer veliko športajo ampak se ne prehranjujejo temu primerno. Za vikend sem bil na SAM-u, alpskem maratonu in presenetljivo veliko tekmovalcev je bilo kar precej "obloženih" z ozirom na vrsto športa ter predvsem dolžini opravljenih tekov - kar zgoraj omenjeno problematiko samo potrjuje.

Obrok po treningu je zelo pomemben zaradi prekinitve katabolnega stanja in prehoda v anabolnega, ki zagotavlja pogoje za regeneracijo. Dovajanje pravilnih aminokislin pa pomaga ublažiti oksidativne poškodbe telesa.

V bistvu ej stvar zelo preprosta - vse se da skoraj na par deset kalorij natačn izračunati. Sam osebno se s svojo kilažo lahko igram +/- 10 do 15kg. Ampak za konkretno kilažo, ne McShit variiranje, tako da... ;)

Hrana, trening, počitek. Potem se pa neha. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja kakšna pametna (in dosegljiva) literatura o prehrani?

saj vem da obstaja, a rad bi ločil zrno od morja dosegljivega plevela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlažje dosegljive so informacije na forumih, kjer pa recimo (kot povsod) piše tudi cel kup wonabijev, ki samo mešajo drek.

Jasno, da dobiš poleg navlake tudi cel kup dobrih informacij, ki pa jih moraš potem tudi znati uporabiti. Če pa bi hotel za konkretno tvoj primer, pa se lahko obrneš tudi na moje ljudi, ki naj se dogovorijo s tvojimi in uskladijo timinge za morebitne diskurze. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špil sprijazni se- gensko si nagnjen k debelosti :devil: :lol1:

in ni je boljše dijete kot neprespane noči zaradi dela ali kurbarije (preferiram drugo ampak ne gre vedno :P ) jutranja kava in par čikov na prazen želodec, mini sendvič in opoldansko pivo, pa še par pirov potem in ob polnoči spraznjen hladilnik. pri 174 cm višine mi na tak način že enih 8 let uspeva držat težo na 71-73 kg (odvisno kdaj sem sral), le v časih intenzivnih treningov poskoči teža do kakih 78-80 kg ampak mišično maso ni nikoli problem zgubit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špil sprijazni se- gensko si nagnjen k debelosti :devil: :lol1:

težke kosti imam.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nu tak... očitno mi je odbilo dno potrpežljivosti, ker sem začela migati.

Včeraj sem imela za malico 30. minut pilatesa, danes 20 km gonjenja z biciklom, jutri je spet pilates (3x na teden), v soboto počitek, v nedeljo kolo (imam novo zimsko opremo, da me ne bo v tem slabem vremenu zeblo :OK: :OK: ), eventuelno badminton. V ponedeljek trebušni plesi........ itd....... :010 če bom tako pridno migala in pazila na hrano, ni hudič, da grem kak gram dol :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nu tak... očitno mi je odbilo dno potrpežljivosti, ker sem začela migati.

Včeraj sem imela za malico 30. minut pilatesa, danes 20 km gonjenja z biciklom, jutri je spet pilates (3x na teden), v soboto počitek, v nedeljo kolo (imam novo zimsko opremo, da me ne bo v tem slabem vremenu zeblo :OK: :OK: ), eventuelno badminton. V ponedeljek trebušni plesi........ itd....... :010 če bom tako pridno migala in pazila na hrano, ni hudič, da grem kak gram dol :010

Kaj je pa pilates?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nu tak... očitno mi je odbilo dno potrpežljivosti, ker sem začela migati.

Včeraj sem imela za malico 30. minut pilatesa, danes 20 km gonjenja z biciklom, jutri je spet pilates (3x na teden), v soboto počitek, v nedeljo kolo (imam novo zimsko opremo, da me ne bo v tem slabem vremenu zeblo :OK: :OK: ), eventuelno badminton. V ponedeljek trebušni plesi........ itd....... :010 če bom tako pridno migala in pazila na hrano, ni hudič, da grem kak gram dol :010

...samo pazi, da te ne bo čisto vzelo. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa pilates?

:blush:

Pilates vadba vsebuje prvinske elemente Yoge, Tai Chija in baleta, in je baje najbolj primerna vadba za današnji čas, saj vzpodbuja koriščenje mišic trupa, ki se jih še vedno nismo uspeli naučiti uporabljati. Pilates vaja izboljšuje koordinacijo gibov in ravnotežja in ohranja telo gibčno, ter povečuje njegovo moč.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je pa pilates?

:blush:

http://en.wikipedia.org/wiki/Pilates

pojdi na google, pa boš našel kar nekaj strani, kjer ti razložijo, kaj je pilates....

Pilates vadba vsebuje prvinske elemente Yoge, Tai Chija in baleta, in je baje najbolj primerna vadba za današnji čas, saj vzpodbuja koriščenje mišic trupa, ki se jih še vedno nismo uspeli naučiti uporabljati. Pilates vaja izboljšuje koordinacijo gibov in ravnotežja in ohranja telo gibčno, ter povečuje njegovo moč.

:)

ah leila :004 kaj bi jaz brez tebe .)

hvala prijateljica!

...samo pazi, da te ne bo čisto vzelo. .)

eh ja.. zaloge za par let... nič bat..... če se pa bojiš, da bom bolj seksi k ti, pa ne skrbi.... to sem že sedaj :devil: .) :P

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!