Skoči na vsebino

Naša jutra


Broj Jedan

Priporočene objave

Nu tak... očitno mi je odbilo dno potrpežljivosti, ker sem začela migati.

Včeraj sem imela za malico 30. minut pilatesa, danes 20 km gonjenja z biciklom, jutri je spet pilates (3x na teden), v soboto počitek, v nedeljo kolo (imam novo zimsko opremo, da me ne bo v tem slabem vremenu zeblo :OK: :OK: ), eventuelno badminton. V ponedeljek trebušni plesi........ itd....... :010 če bom tako pridno migala in pazila na hrano, ni hudič, da grem kak gram dol :010

30 min pilatesa ni nič ... poleg tega pri pilatesu samo krepiš mišice, ne kuriš pa maščob in je primeren samo kot obrobna vadba h kakšni kondicijski vadbi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 min pilatesa ni nič ... poleg tega pri pilatesu samo krepiš mišice, ne kuriš pa maščob in je primeren samo kot obrobna vadba h kakšni kondicijski vadbi ...

verjetno ko začneš kaj delati, kar do takrat nikoli nisi in uporabljaš mišice, katerih nikoli nisi, ali pa jih že dolgo časa nisi, verjetno ne prideš že prvič na uro, kajne??

No, jaz sem pa nekaj drugega slišala o pilatesu........... vsakomur svoje, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 min pilatesa ni nič ... poleg tega pri pilatesu samo krepiš mišice, ne kuriš pa maščob in je primeren samo kot obrobna vadba h kakšni kondicijski vadbi ...

kak bo efekt je brez dvoma odvisno tudi od tega kako aktiven si pred začetkom vadbe..če si zaležan do konca bo tudi vsakodnevno polurno pometanje bajte uredu shujševalna ;)

:angry2: pupa me je prehitela...

btw - jaz tečem v vsesplošno dobro ...sem manj popadljiva :kva2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ko začneš kaj delati, kar do takrat nikoli nisi in uporabljaš mišice, katerih nikoli nisi, ali pa jih že dolgo časa nisi, verjetno ne prideš že prvič na uro, kajne??

No, jaz sem pa nekaj drugega slišala o pilatesu........... vsakomur svoje, ne?

Pupa ... mišica začne delati šele ... eh ... ne bom ... ne da se mi ... zase vem in tudi vidi se da vem ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale:

Jutranje aerobne aktivnosti so nedvomno ena najboljših variant za izgubljanje maščobe. Preprosto povedano - nivo glukoze v krvi je takrat najnižji in ob aktivnosti črpamo energijo iz maščobnih zalog ob predpostavki da ne gre za visoko intenzivnost zaradi kortizola (katabolizem). Torej hitra hoja, sprehod, zmerno kolesarjenje...

Na ta način gre lahko mesečno kar nekaj kg dol. Zakaj bi se trudil zvečer, ko moraš tako ali tako pokurit najprej zaužite kalorije, preden prideš do maščob. Nima pomena.

Sam sem na jutranjih ekspedicijah na kak bližnji hrib ali pa vsaj podaljšan sprehod. Ena jutranja porcija kisika je super stvar!

ja ja.... vem kaj si mislila, ampak za zajtrk je pa verjetno pol ure pilatesa vseeno boljše kot nič, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale:

ja ja.... vem kaj si mislila, ampak za zajtrk je pa verjetno pol ure pilatesa vseeno boljše kot nič, ne?

Odlično, da se zbudiš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nu tak... očitno mi je odbilo dno potrpežljivosti, ker sem začela migati.

Včeraj sem imela za malico 30. minut pilatesa, danes 20 km gonjenja z biciklom, jutri je spet pilates (3x na teden), v soboto počitek, v nedeljo kolo (imam novo zimsko opremo, da me ne bo v tem slabem vremenu zeblo :OK: :OK: ), eventuelno badminton. V ponedeljek trebušni plesi........ itd....... :010 če bom tako pridno migala in pazila na hrano, ni hudič, da grem kak gram dol :010

:hmm: Kaj pa sobota zhutraj? :whistle: A nisi ti tista Pupa, ki govori o pečenih jajčkih s hrenovko in svežimi žemljicami vsako soboto. :P

Ja hudo se je odpovedovati. No, tudi jaz rad papam zjutraj, pa popoldan itd. Športno pa migam zadnje čase bolj malo. Moja Lumpa pa me tolaži, da če voziš mopek moraš imeti malo lampa. Hvala Lumpa, hvala. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj pa sobota zhutraj? :whistle: A nisi ti tista Pupa, ki govori o pečenih jajčkih s hrenovko in svežimi žemljicami vsako soboto. :P

Ja hudo se je odpovedovati. No, tudi jaz rad papam zjutraj, pa popoldan itd. Športno pa migam zadnje čase bolj malo. Moja Lumpa pa me tolaži, da če voziš mopek moraš imeti malo lampa. Hvala Lumpa, hvala. :worship: :worship:

v soboto zjutraj pa če ne delam (začnem že ob 8h zjutraj, tak da za zajtrk ravno oči odprem), pa rada malo jajčk pa hrenovke pa svež kruhek pojem..... :blush:

:whistle:

sicer pa, sej ne mislim okostnjak postati.... valda moram mal jest :blush: .) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja jutra so po novem blazno fina...

Vstajanje ob 05.30 :wacko:

Zajtrk: kozarec vode z malo sveže stisnjenega limoninega soka, med vožnjo na tlako zmažem kako jabolko :)

Kar se pa jutranje telovadbe tiče, je vse, kar premorem, migetanje z očkami med furo na tlako, ko se trudim priti k sebi...

Vsekakor torej skrbim, da vsaj očesne mišice ostanejo v dobri formi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle je pr na pawrih :yes:

najprej deci domačga šnopca za zobe umit :D , pa najboljš je, da ga še kar deci navrh za zdrawje :yes:

pol hleba domačga kruha, namazanga z g'r'bci (ocvirki) gor pa strok al pa dva stolčenga česna (da se malo žmah po šnopsu izniči :whistle: ), zravn zapaše tud seveda kakšna štega špeha al pa šnita želo'ca (dokler je pač) :doze: zravn pa seveda kak paradajz, ljuti faferoni, čebula al pa kej uloženga...

zrawn se seveda spije en štefan al pa dwa toukca (mošta, unga tazaurenega, ne tisti sok kot ga nekateri pijejo), seveda odvisno od tega, kako se je mesarju pri kolinah tresla roka :naughty:

pol pa u štalo žwat futrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle je pr na pawrih :yes:

najprej deci domačga šnopca za zobe umit :D , pa najboljš je, da ga še kar deci navrh za zdrawje :yes:

pol hleba domačga kruha, namazanga z g'r'bci (ocvirki) gor pa strok al pa dva stolčenga česna (da se malo žmah po šnopsu izniči :whistle: ), zravn zapaše tud seveda kakšna štega špeha al pa šnita želo'ca (dokler je pač) :doze: zravn pa seveda kak paradajz, ljuti faferoni, čebula al pa kej uloženga...

zrawn se seveda spije en štefan al pa dwa toukca (mošta, unga tazaurenega, ne tisti sok kot ga nekateri pijejo), seveda odvisno od tega, kako se je mesarju pri kolinah tresla roka :naughty:

pol pa u štalo žwat futrat :whistle:

Ja itak......če bi tako delow ne vem če bi še zemlo tlaču .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle je pr na pawrih :yes:

najprej deci domačga šnopca za zobe umit :D , pa najboljš je, da ga še kar deci navrh za zdrawje :yes:

pol hleba domačga kruha, namazanga z g'r'bci (ocvirki) gor pa strok al pa dva stolčenga česna (da se malo žmah po šnopsu izniči :whistle: ), zravn zapaše tud seveda kakšna štega špeha al pa šnita želo'ca (dokler je pač) :doze: zravn pa seveda kak paradajz, ljuti faferoni, čebula al pa kej uloženga...

zrawn se seveda spije en štefan al pa dwa toukca (mošta, unga tazaurenega, ne tisti sok kot ga nekateri pijejo), seveda odvisno od tega, kako se je mesarju pri kolinah tresla roka :naughty:

pol pa u štalo žwat futrat :whistle:

...jaz bi prišel zvečer na obisk... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz bi prišel zvečer na obisk... :lol1:

ne bo šlo :grrr , to je za früštik :grim ob 4.30h :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi , kako boli glava.... :xx:

jap,

Rana ura zlata ura..... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je za vsakega najboljš tisto, kar ti paše. Če hočeš naredit nekaj na silo, je lahko še slabše.

Moje jutro. Grenka turška kava in cigaret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje jutro. Grenka turška kava in cigaret.

UUUUUu, porka mizerja... to pa je zdravo, ja :grim

Jest se ponavad najem zjutrej, pa sm čez 2h lačn.. tko da kmal pride malca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da je za vsakega najboljš tisto, kar ti paše. Če hočeš naredit nekaj na silo, je lahko še slabše.

Moje jutro. Grenka turška kava in cigaret.

moje isto :OK: sam še mal mleka zdravn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!