Skoči na vsebino

Dokazovanje: komu?!


Gregs

Priporočene objave

Mi je všeč, če lahko kdaj komu omogočim vključitev v promet z manjvredne ceste ... pa bog ne daj, da je kolona zadaj strnjena ... bogi revež ne bi prišel ven, zadaj pa ti avtomobilisti trobijo in turirajo kot nori. Takrat mi je žal, da jih ni vsaj deset na stranski cesti, bi jih vse spustu.

In kje je tu vozniška etika ... ni je  :evil: !

Že izvedel podvig s spuščamjem cca 5 avtomobilov......potem pa komaj pobegnil razjarjenemu penzionerju,ki je pridrvel od zadaj,odprl okno vsporedno z mano........in mi pokazal,da vedno vozi pajser s seboj.Le zakaj neki??????

BTW....ata so imeli najmanj 75 let,prej kakšno več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy ma delno prav. Da te nekdo tko nagravžn sprovocira sam zato ker si na motorju in te neki šprica u tri pi*de. Pa zakaj ne nekoga, ki je v kabrioletu? Eni majo piko na motoriste pa fertik. Res bi najbolj pasalo kmetu prmazat eno al dve, samo ne za ceno lastnega zdravja v smislu divjanja za njim. Verjamem pa da ti živci tkole hitr popustijo. Kako ukrepat...? Itak ni prav pa karkoli nardiš tko da...vsak po svoje. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko je takih, ki se kur* na cesti, a ko se do njega zapelješ, se pa kr zaklene in mimo gleda, kot da si zrak.

Bi blo treba enih par res malo skoz prste spustit ... sam me je strah, da s te moke neu kruha .. pa tud pravega efekta ne !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede šricanja z vodo poznam kolega, ki uporablja samo čisto vodo in pošprica samo punce na pločknikih, kar je zelo zabavno za njega in ostale sovoznike, ker v tej vročini kar prija. Kaj se pa tiče da je zraven še šampon oz. čistilo, pa ni tako zabavno, posebej če pošprica kakega motorista, ker nima šajbenbriserjev na čeladi.

To sem tudi kolegu rekel, da naj ne šrica motoristov, naj raje kakem bebcu z odprtim oknom v avtu.

Pa še to pazite se FORDov, ker imajo najmočnejše pumpe za vodo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena moja dogodivščina od nedelje.

Z Gilerco sem lepo počasi peljal po naši celjski štiripasovnici proti MB, pa mi je iz Intersparovega parkirišča izsilil prednost avtomobilist, ki me je gledal v oči. Sem ga takoj prehitel, ker so bile hitrosti majhne in je Gilerca to zmogla in mu nazaj požugal s stisnjeno pestjo.

Na prvem semaforju, ki nam je zaustavil pot, je avtomobilist med menoj in njim pustil 5 m luknjo, ko smo pa speljali, in vsi dobro vemo, da Gilerca ni TheRace stroj in da traja nekaj časa, da se premakne, je pa speljal počasi in ohranjal med nama 50 m presledek in je bil verjetno zelo vesel, ko je ugotovil, da sem se usmeril na staro cesto, on je pa lahko zavil v avtocesto.

Pa sem sicer čisto miroljuben človek in ga, četudi bi se zaustavila, ne bi šel tepsti samo, izgleda, da veljamo usnejni motoristi za pretepače. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Z Gilerco sem lepo počasi peljal ... je Gilerca to zmogla in mu nazaj požugal s stisnjeno pestjo ... je avtomobilist med menoj in njim pustil 5 m luknjo ... in ohranjal med nama 50 m presledek in je bil verjetno zelo vesel, ko je ugotovil, da sem se usmeril na staro cesto, on je pa lahko zavil v avtocesto.

Pa sem sicer čisto miroljuben človek in ga, četudi bi se zaustavila, ne bi šel tepsti samo, izgleda, da veljamo usnejni motoristi za pretepače. :D ...

... a si predstavljaš, kako bi šele bilo, če bi se ti peljal z g. Motorjem??? :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izgleda, da veljamo usnejni motoristi za pretepače. :D

No, viš, to nam pa prov pride! Piksnarji cviknejo, če jim nakažeš, da ti nekaj ni prav. Deklice pa za nami gledajo, saj najlepše ljubijo barabe. Boljše da se potlej ne ustavim, da ne vidijo, da sem čisto miroljuben atek.

No ja, včasih se mi tudi mal odtrga, komu se pa ne. :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!