Skoči na vsebino

Vespa ET2 50 - slika ključavnice pod sedežem


vespaDriver

Priporočene objave

kupil sem rabljeno vespo ET2 50, ki nima ključavnice za sedež, ima nekakšen home-made vzvod.

Če bi kupil samo ključavnico, vseeno ne bi mogel namontirati, ker imam občutek, da nekaj delov manjka. Zato bi prosil koga, če ima tako vespo ali drug piaggiotov skuter podobnega letnika (2002), da slika spodnji del sedeža, kako je povezan vzvod s ključavnico.

Najlepša hvala za pomoč.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom slikal mam isti skuter dobiš ju3

O hvala ti!!! Kako si pa sicer zadovoljen z vespico? Jaz sem izjemno, edino zdi se mi, da malo preveč pije - cca 4 l! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zatebe dosti???

A ni veliko 4 litre za 50 kubično zadevo? Kolega ma 1000 kubično yamaho pa mu žre 7... Men se zdi veliko, ampak očitno je to normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah dobr ne morš zdy tko gledat, to je le 2T, uno pa 4T

če češ tko primerjat poglej....punto 1.4jtd tut žre 4l/100, pa ima 28krat večjo prostornino od tvoje vespe, ni vse v kubikih veš, važna je tudi litrska moč, obrati in ali je furgazor ali injection

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah dobr ne morš zdy tko gledat, to je le 2T, uno pa 4T

če češ tko primerjat poglej....punto 1.4jtd tut žre 4l/100, pa ima 28krat večjo prostornino od tvoje vespe, ni vse v kubikih veš, važna je tudi litrska moč, obrati in ali je furgazor ali injection

:OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Ko je bla še nepredelana je žrla okoli 3l brez blokad malo manj zdaj pa pije okoli 10

poraba 4l pa je ista kot pri ostalih 2t 50ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!