Skoči na vsebino

Bolni izpadi "motoristov"


JaRaNe

Priporočene objave

KRUSE:

1. v temi Nadyu v slovo

Rest in Peaces. A vozit se pa nisi hotel nauciti?

2. v temi Željku v slovo

Bla, bla, bla.... Beda....Smrkavca je pobralo med voznjo z motorjem. Pizda, jest bi rad tako crknu! Pa da v onostranstvu vsaj tisoc let poslusam zvok odprtih avspuhov!

Aja, R.I.P.

Kruse, sorry ampak jst bi se mal zamislu :closedeyes:

p.s.: s tem nisem mislil nobenga užalit... ampak sorry kje pa je bonton pa olika..... pa njegova pamet <_< ...... mene bi blo sram na celi črti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in? Človk pač pove svoje mnenje ... vsaj ni ovca, da bi , tko kot vsi, pisal "RIP" itd ... tut men je mal glupo že vsak tedno povprečno eno tako temo videt in not ene rip-e, pa v glavnem to od folka, ki unga, ki se je ponesreču, niti prbližno niso poznal ...

Nočem bit grob, ampak je vse skp ena huda patetika včasih. In ker je motoristov vse več, je tut tega zmer več ...

kruse pač na svoj način pove, kva misli ... in če ga boš dražu, si te bo namazal na kruh in pojedu za fruštek...

bolezni mamo pa vsi svoje... eni take, drugi drugačne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma

se izogibam teh tem in ne pišem v njih, ker ponesrečenih ne poznam.

Definitivno

je pa nekaj res: če človek ne misli izraziti sožalja

(ne glede na to, če me bo kdo poizkusil namazati na kruh)

naj bo vsaj toliko uvideven, da se temu izogne na isti način kot jaz,

ne pa da žali žalujoče, ki bodo gotovo kdaj šli prečitat to tematiko,

z bebavimi pripombami, s katerimi jasno pokaže le svoj primitivizem in

nič drugega.

Pa brez zamere - ampak tako je to in basta!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jur, objektivno gledano (vsaj, kolikor zmorem): Kruse je en hud bajker in tudi pripombe v tistih temah so čisto "bajkerske"... take, kot jih daje večina "bajkerjev" in "motoristov" za časa življenja ... ko se pa kdo ubije/ga ubijejo, so pa vsi osladni in RIP-asti... pismo, valjda da počiva v miru, sej ko umreš te nič več ne boli verjetno...

nekako menim, da je le zelo mali delež tistih, ki v teh temah izražajo sožalje, res iskrenih in prizadetih, vsi drugi se pa nekako malce "naslajajo"... pa ne narobe razumet, ne pravim, da so tako perverzni... le to je v človeški naravi ...

PS: upam, da bom čimmanjkrat iz osebne prizadetosti pisal RIP ... in želim si, da če se meni kaj zgodi, da ne bi mojega bivanja na forumu zacementirali stako temo ... raje naj tisti, ki smo frendi, spijejo na moj račun kako rundo ali dve, čopnejo čevapse, ... na pogrbu pa tut hočem mir, brez salv motorjev.

pa sam še gasilske fotke zraven umanjkajo včasih, da ja tut pogreb človeka izpade "dogodek"... kot motozbori, žegnanja ipd.

Meni osebno to pač ni tolk zlo ušeč. Seveda pa vsak počne, kot se mu zdi.

PS: sledim tut kak avtomobilski forum, nekoč sem pokukal celo na forum maničnih depresivcev ... v vseh teh skupinah gfolk umira ... ampak RIP tem pa ni praktično nikjer ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< Pridružujem se...

Tudi jaz nočem R.I.P.aste teme o sebi na forumu, niti motozbora na svojem pogrebu...

Le žaro in tiste ki me poznajo. Žal tako je.

In ne želim si nikogar, ki bi komentiral kako naj izgleda moj pogreb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje smo si različni, vsak ima svoje poglede. Meni bi npr. bilo v čast, da bi me na zadnjo pot pospremili tudi kolegi motoristi z glasnim zadnjim pozdravom. Nekaterim pa to ni všeč in s tem ni nič narobe, vsak ima pravico do svojega mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, druš'na.

Imam občutek, kot bi z veseljem, za svoj pogreb scanarij pisal.

Dejto no, dejte... :P :P :grrr

Kot motorist, moraš bivanje na tem planetu jemati tako, kot da bi živeli večno!!! :grim :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj naj rečem na tako idiotsko pisanje Kruse-ja, precej zrelo za umobolnico,res je da včasih vse skupaj zgleda patetično, vendar vsi tisti RIP in sožalje, ki jih izrečemo pomenijo spoštovanje do umrlega kolega motorista ! Predvsem se mi zdi bebavo nabijanje kot, da je pa Kruse neka ikona motorizma in referenca za dajanje nasvetov tistim, ki jih več ni ! Kar naj sam sebe namaže nekam in posluša odprte rore kjer hoče ! Če pa hoče crknt na tak način pa naj, ker drugi lahko samo umrejo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tole temo zaklenu. o mrtvih vse najlepše, za svoje pogrebe vam pa res ni treba scenarijev pisat.

p.s. pogrebi so men precej mim,ravnotko britofi. na tistmu prostoru nej rajš nardijo fuzbal plac al karkol pač že,mrtvih se loh spominjaš kjerkoli,če je že treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajkerske pripombe, primitivne, dobre, slabe,....

Grobovi, cvetje, pogrebi, R.I.P. teme in vse kar sem namenoma izpustil, je namenjeno nam, živim.

Kot je pred menoj napisal Simon, mrtvih ne boli več, njim je vseeno za salve in brnenje motorjev, cvetje in tudi za tistih nekaj pirov v kafiču, ki Simon, po mojem tudi spominja na žegnanje ali motozbor, kot pišeš sam. Grob svoji mami sem postavil tako kot sem razbral v maminih besedah, da se ji dopade ta ali oni. Toda tudi tako, da je všeč meni. Vsi, ki so si takrat mislili R.I.P. so jo že zdavnaj pozabili, le nekaj nas je še..

In tudi nesrečniku iz Domžal, ki se je lani z Suzukijem ponesrečil v Poljanski dolini, le redko kdaj še gori lučka. No tale vikend pač.

Mogoče pa se v R.I.P. temah ne oglašajo tisti, ki se naslajajo ob mrtvih kolegih, pač pa tisti, ki sicer pokojnika nikoli nismo poznali, pa nam je žal in nas je strah ob enem, ker se bojimo iti na cesto, kjer je popolnoma preveč smrti.

Užitek je zamenjala smrt in pri meni osebno strah, da me ne bo iz fure nazaj.

O bajkerskih pripombah pa nebi. Tudi če bi tipa poznal, bi bil raje tiho. Z nekaterimi pripombami se preprosto ne moreš strinjati. Pa če tudi je laže 5,6h trpeti smrtne bolečine zadobljene v prometni nesreči kot pa, da te 5,6 let mrcvari bolezen, ki te je obsodila že isti dan kot si jo dobil.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi tisti RIP in sožalje, ki jih izrečemo pomenijo spoštovanje do umrlega kolega motorista !

Mah, jst spoštujem vse ljudi, ne sam umrlih motoristov ... vsakmu posebej pa ne izrekam teh zadev ... al pa recimo šiptarju, ki mi proda kuglo sladoljeda, al pa kej ...

no, že grem vn, to je bil moj že drugi bolni komentar v tej temi ...

Spoštovanje se namreč ne izreka na anonimnih forumih, spoštovanje se izkazuje v živo in v kontaktu. Vsaj po mojem skromnem mnenju.

Mrtve pa itak da spoštujemo vedno in povsod, kajne? Ali pač ne? Jaz jih.

p.s. pogrebi so men precej mim,ravnotko britofi. na tistmu prostoru nej rajš nardijo fuzbal plac al karkol pač že,mrtvih se loh spominjaš kjerkoli,če je že treba

sej res, imam idejo: začnimo na tromostovju svečke pržigat? ;)

Bajkerske pripombe, primitivne, dobre, slabe,....

Grobovi, cvetje, pogrebi, R.I.P. teme in vse kar sem namenoma izpustil, je namenjeno nam, živim.

Kot je pred menoj napisal Simon, mrtvih ne boli več, njim je vseeno za salve in brnenje motorjev, cvetje in tudi za tistih nekaj pirov v kafiču, ki Simon, po mojem tudi spominja na žegnanje ali motozbor, kot pišeš sam. Grob svoji mami sem postavil tako kot sem razbral v maminih besedah, da se ji dopade ta ali oni. Toda tudi tako, da je všeč meni. Vsi, ki so si takrat mislili R.I.P. so jo že zdavnaj pozabili, le nekaj nas je še..

In tudi nesrečniku iz Domžal, ki se je lani z Suzukijem ponesrečil v Poljanski dolini, le redko kdaj še gori lučka. No tale vikend pač.

Mogoče pa se v R.I.P. temah ne oglašajo tisti, ki se naslajajo ob mrtvih kolegih, pač pa tisti, ki sicer pokojnika nikoli nismo poznali, pa nam je žal in nas je strah ob enem, ker se bojimo iti na cesto, kjer je popolnoma preveč smrti.

Užitek je zamenjala smrt in pri meni osebno strah, da me ne bo iz fure nazaj.

O bajkerskih pripombah pa nebi. Tudi če bi tipa poznal, bi bil raje tiho. Z nekaterimi pripombami se preprosto ne moreš strinjati. Pa če tudi je laže 5,6h trpeti smrtne bolečine zadobljene v prometni nesreči kot pa, da te 5,6 let mrcvari bolezen, ki te je obsodila že isti dan kot si jo dobil.

LP Cvetoo.

Sicer ne maram takih objav, kot je tale moja, ampak: "Se v veliki meri strinjam s teboj in ti dam prav."

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idiot je, sej se vidi. ce nima kaj situaciji primernega za napisat, naj raj nc ne napise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajkerske pripombe..

... ker se bojimo iti na cesto, kjer je popolnoma preveč smrti.

Užitek je zamenjala smrt in pri meni osebno strah, da me ne bo iz fure nazaj.

To

bo to - ja. Pravi biker je vraževeren, saj mora zaupati v angela varuha, Boga, svojo karmo, neko energy ali pač kakrkoli že, če hoče verjeti, da se bo v tej norišnici gotovo vrnil živ in zdrav domov. In s takimi RIP posti podzavestno poizkušajo odvrniti nesrečo od sebe, dokazati, da so vredni življenja - tistemu pač, ki daje odobritve gospej s koso.

Ja,

ja sej vem, da boste zdaj vsi znoreli in začeli kričati name, da temu ni tako .. pred naslednjo vožnjo boste pa le pobožalo svoj amulet sreče, ki vam visi okoli vratu ali na ključih motorja. Takrat se spomnite, da sm vs pogruntow iz enostavnega razloga, ker tudi ys to delam.

:blush:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To

bo to - ja. Pravi biker je vraževeren, saj mora zaupati v angela varuha, Boga, svojo karmo, neko energy ali pač kakrkoli že, če hoče verjeti, da se bo v tej norišnici gotovo vrnil živ in zdrav domov. In s takimi RIP posti podzavestno poizkušajo odvrniti nesrečo od sebe, dokazati, da so vredni življenja - tistemu pač, ki daje odobritve gospej s koso.

Ja,

ja sej vem, da boste zdaj vsi znoreli in začeli kričati name, da temu ni tako .. pred naslednjo vožnjo boste pa le pobožalo svoj amulet sreče, ki vam visi okoli vratu ali na ključih motorja. Takrat se spomnite, da sm vs pogruntow iz enostavnega razloga, ker tudi ys to delam.

:blush:

se strinjam 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: s tem nisem mislil nobenga užalit... ampak sorry kje pa je bonton pa olika..... pa njegova pamet <_< ...... mene bi blo sram na celi črti :closedeyes:

jaz o bontonu ne vem prav veliko, niti ga nikoli nisem preveč upošteval, ampak a ni neolikano čestitat, izrekat sožalje itd. preko telefona, preko interneta verjetno še toliko bolj?

sploh pa se mi zdi bedno pisati neke kratice v tujem jeziku...

idiot je, sej se vidi. ce nima kaj situaciji primernega za napisat, naj raj nc ne napise.

mogoče so pa idioti tisti ki jih tako pisanje moti

ali pa so idioti tisti ki zato odpirajo nove teme na motoskretu

ali pa smo idioti tisti ki pišemo po forumu namesto da bi se vozili z motorji

ali pa smo idioti vsi ki smo na tem idiotskem planetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se podpisem pod zgornji post. Dobr napisano. :OK:

Zakaj ne pustite da vsak pove svoje mnenje? :hmm:

Men se zdi, da je pa Kruse napisal popolnoma realno, ampak pac na svoj nacin in se strinjam z njim. A sem zarad tega tud jaz z v umobolnico?

Zakaj si zatiskate oci? Vsak dan je na cestah vec motoristov in zarad tega je posledicno seveda tudi vec nesrec in vec smrtnih zrtev. Kaj ce bi se tkole sekiral za cisto vsakega avtomobilista k umre? Saj bi vas pobral od socustvovanja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se z cvetoo-m, ostalo pa so bolj ko ne nepotrebne objave. Vsaka smrt boli in brez veze je neki filozofirat okol tega. Najbolje je da se tema kar zaklene. Kdor žaluje naj gre v r.i.p temo, ostali pa naj pišejo npr. v temo, ki gre prosto pot kar hočejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa smo idioti vsi ki smo na tem idiotskem planetu

zelo verjetno - tale planet mi vedno bolj deluje kot neka norišnica ali popravna ustanova za tiste, ki so se nekomu, ki vse ureja, malce zamerili

:OK:

npr. v temo, ki gre prosto pot kar hočejo.

pa sy je to krneki-tema ... in .. a ni tako?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdaj pa res vidim, da se je res pojavila večja količina prepovedanih supstanc v Sloveniji in nekateri pridno uživajo le te, vključno z Kruse-jem drugače ne bi takih stvari tako močno patetično pisali po tej temi, žal še vedno mislim, da samo mentalna bolezen in halucinacije povzročajo bolane izjave nekaterih, pa čeprav imajo pravico do svojega mišljenja, kar pa še ne pomeni da lahko tako serjejo po umrlih, pa čeprav jih jaz ali oni ne poznajo in še zmeraj so zame samo bebci in nič drugega, no tako je pa moje mnenje, saj ga imam pravico predstavit ali ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa smo idioti vsi ki smo na tem idiotskem planetu

ja, vi zemljani ste vsi malo čudni B)

A sem zarad tega tud jaz z v umobolnico?

Seveda. Absolutno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne pustite da vsak pove svoje mnenje? :hmm:

ker zaljiva mnenja ob trenutkuh bolecine niso ravno najbolj zazeljena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem forumu je važno samo, da si ovca in pišeš kakor misli (bi pisala) večina. Če napišeš kaj po svoje, pa te je treba takoj na križ nabit. Vsak forum ima nekaj zaplankanih forumašev, ta jih pač ima malo več. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem forumu je važno samo, da si ovca in pišeš kakor misli (bi pisala) večina. Če napišeš kaj po svoje, pa te je treba takoj na križ nabit. Vsak forum ima nekaj zaplankanih forumašev, ta jih pač ima malo več. :krneki:

Fora je sam da je nekje meja med okusnim in neokusnim in Kruse jo je pomojem prestopil, sej kul pisat kar ti paše, pa se it en freedom of speech, sam lahk se pa kdaj tut pomisl da z jezikom lohk koga prizadaneš čist po nepotrebnem. Drugačnost se da izražat tut na kak drug način, mogoč clo bolj kulturen...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!