Skoči na vsebino

Bolni izpadi "motoristov"


JaRaNe

Priporočene objave

ker zaljiva mnenja ob trenutkuh bolecine niso ravno najbolj zazeljena?

Kje in kako je bil žaljiv :hmm:

Ebema je pač očital, da nista znala vozit. Aja, med motoristi je to huda žalitev :slap:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žaljiv in neobziren je bil slog pisanja... imo Pismo ne vem kako je pr tebi, sam ko je kak moj prijatelj ali prijateljica umrl/a me je tako pisanje/ govorjenje drugih o umrlem prizadelo in mislim da večino drugih tut, tuki se gre za mal obzirnosti, ki je je dons že tko premal

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne pustite da vsak pove svoje mnenje? :hmm:

Mnenje se da izrazit na lep in malo manj lep (lahko tudi žaljiv) način. In on je izbral slednjega, ki ni ravno najbolj primeren v dotični temi, sploh ne za tiste, ki so bili ob dogodku prizadeti na kakršenkoli način.

Ebema je pač očital, da nista znala vozit.

In kdo je ON, da lahko sodi in očita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnenje se da izrazit na lep in malo manj lep (lahko tudi žaljiv) način. In on je izbral slednjega, ki ni ravno najbolj primeren v dotični temi, sploh ne za tiste, ki so bili ob dogodku prizadeti na kakršenkoli način.

In kdo je ON, da lahko sodi in očita?

Nimam pojma. Njegov nick je Kruse. Sodi in očita lahko pa vsak. Res pa je, da verjetno nima pojma, kako sta fanta vozila.

Pa še vedno mislim da ni bil žaljiv. Samo ni pa prizadet. In zato tudi ni prizadeto pisal. No jaz tudi nisem prizadet ob smrti neznancev oz. znancev za katere mi dol visi, samo jaz sem se odločil da ne pišem v take teme. So mi pa tile ripoti pa ti jokavi smeškoti mal mem, če jih pripopa nekdo, kateri umrlega ni poznal.

Je pa res, da ko berem črni forum, za polovico mrtvih, rečem da so navadni kreteni <_< Sploh za une po zadnji brez čelade v smrt <_<

Na kozlanje mi grejo pa tudi taki, kateri so odprli temo za Mte-ja in so popali jokice not. Istočasno pa limali takele smeškote " :OK: " oz. " :worship: ", namenjene raznim idiotom, kateri ga žgejo po lokalni cesti v Grčiji ala Levi pas, to je špas...

Pa da ne govorim o slikah s pogreba, kjer samo še pivo fali :blink:

Aja, pa upam da nisem kakega užalil :blush:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tole temo zaklenu. o mrtvih vse najlepše, za svoje pogrebe vam pa res ni treba scenarijev pisat.

p.s. pogrebi so men precej mim,ravnotko britofi. na tistmu prostoru nej rajš nardijo fuzbal plac al karkol pač že,mrtvih se loh spominjaš kjerkoli,če je že treba

Se strinjam 100 % !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn:

...so fuckin what, če Kruse tako misli. Ko se pa razni debilusi tukaj prepucavajo, kdo bo večje pizdarije ustvarjal po cesti pa vas je večina tiho. In potem, ko se kdo razlepi, moramo vsi biti polni spoštovanja do pokojne dušice. Jah, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idiot je, sej se vidi. ce nima kaj situaciji primernega za napisat, naj raj nc ne napise.

...je napisu Inteligenca, in se zavalil nazaj k svoji bivši...

Zakaj si zatiskate oci? Vsak dan je na cestah vec motoristov in zarad tega je posledicno seveda tudi vec nesrec in vec smrtnih zrtev. Kaj ce bi se tkole sekiral za cisto vsakega avtomobilista k umre? Saj bi vas pobral od socustvovanja :devil:

Sploh ne veš, kolk čustvovanja s(m)o motoristi zmožni. Se še spomnim neke obsežne raziskave v ZDA, ki je v bistvu tudi povedala, da motoristi ful jokajo, ko gledajo risanko Lion King... :blush:

Kdor žaluje naj gre v r.i.p temo, ostali pa naj pišejo npr. v temo, ki gre prosto pot kar hočejo.

Jaz bi malce korigiral: Kdor žaluje, naj žaluje, ne pa da nabija v R.I.P. temah...

kar pa še ne pomeni da lahko tako serjejo po umrlih, pa čeprav jih jaz ali oni ne poznajo in še zmeraj so zame samo bebci in nič drugega, no tako je pa moje mnenje, saj ga imam pravico predstavit ali ne?!

Imaš pravico. Imaš pa tudi pravico ugotoviti, da ni nihče "sral po mrtvih".

ker zaljiva mnenja ob trenutkuh bolecine niso ravno najbolj zazeljena?

Seveda, bolečino vsi hodijo prebolevat prav na Motosvet forum.

Japaja de.

Fora je sam da je nekje meja med okusnim in neokusnim in Kruse jo je pomojem prestopil, sej kul pisat kar ti paše, pa se it en freedom of speech, sam lahk se pa kdaj tut pomisl da z jezikom lohk koga prizadaneš čist po nepotrebnem. Drugačnost se da izražat tut na kak drug način, mogoč clo bolj kulturen...........

Raj berem enga Kruseta kot pa cirka 300 drugih forumašev.

Žaljiv in neobziren je bil slog pisanja... imo Pismo ne vem kako je pr tebi, sam ko je kak moj prijatelj ali prijateljica umrl/a me je tako pisanje/ govorjenje drugih o umrlem prizadelo in mislim da večino drugih tut, tuki se gre za mal obzirnosti, ki je je dons že tko premal

ja in tu se v temah RIP v glavnem trpeči prijatelji oglašajo "JAPAJA DE" ... v glavne mse oglašajo kr eni forumaši, ki to izkoristijo za še eno objavo RIP prlimat... preber mal... v glavnem so pripisi "nisem ga/te poznal ampak počivaj v miru"...

Globina na nivoju 10centimetrske mivkaste plitvine...

PS: sori, je tak dan, da sem pozabil dat bele rokavičke gor, ko tipkam.

Mnenje se da izrazit na lep in malo manj lep (lahko tudi žaljiv) način. In on je izbral slednjega, ki ni ravno najbolj primeren v dotični temi, sploh ne za tiste, ki so bili ob dogodku prizadeti na kakršenkoli način.

In kdo je ON, da lahko sodi in očita?

Kdo si pa TI, da lahko njemu sodiš in očitaš?

Get over it.

Aja, pa upam da nisem kakega užalil :blush:

Mene si skoraj, zato ti predlagam, da malo paziš, sicer se bo moj gnev zlil čez tipkovnico v tvoje oči in boš tri dni videl megleno. :devil:

PS: ni vsak motorist Tito, da bi žalovali in bili prizadeti domala vsi. In meni se recimo "Rest in Peaces." ne zdi žaljivo, kakorkoli obrneš. Malce cinično, to že, ampak ... so fuckin' what. It's a tough life, everybody dies eventually.

PS2: Another Fine Post By SymRu, the Walking Man.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofočkat se v temi RIP samo zato, da si del tako zaželjene črede, je več kot kretenizem. Vsi, ki kvazi sočustvujejo z raznimi ex bajkerji, samo zato ker so bajkerji, poznali jih pa niti približno niso, so pa tudi vredni razmisleka. Zanimivo bi bilo pogledat kdo recimo nalepi kakega globoko užaloščenega smeška in stisne rip kar tako v tri pizde materne, nato pa še isti dan objavi v kaki drugi temi kakšno veleumno.

Zokica, ne drezaj. O idiotizmu bi se dalo razgljabljat. Pojdi in uživaj v svojem patosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,,Ostalo grenko je spoznanje,

to je resnica, niso sanje,

žal usoda je tako hotela,

da nam je motorista vzela. ,,

by TC

:blink:

Ne vem če je ,,celo,, Kruse sposoben spisat nekaj v protiutež teli ???? ...kva naj temu veleumnemu čudu sploh rečem?...,,poem?,, :kva2: tko, da če že govorimo o užaljenosti...TC žali moj IQ

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej so načeloma tudi vse dobre želje ki jih folk izraža poškodovanim na forumu (četudi jih ne pozna) prazne marnje :?

Tudi tale tema je samo nabijanje postov tako kot očitate nekaterim da to počnejo v nekaterih temah. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa že višek sramote, kaj vse si eni dovolte pisat po tem forumu, zmeraj bolj sem prepričan, da je tale forum eno brez vezno nabijanje, in izkazovanje svojega ega

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa že višek sramote, kaj vse si eni dovolte pisat po tem forumu, zmeraj bolj sem prepričan, da je tale forum eno brez vezno nabijanje, in izkazovanje svojega ega

janih

vsak ima možnost povedati, kar si misli, zato je tudi forum kvazi demokratičen. Jebatga..... tko je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena tema, ki služi samo iskanju somišljenikov, prepričevanju nasprotnikov in s tem poveličevanju lastnega zanikrnega ega. Je pa tema popularna in zato sem kopiram enega od svojih postov.

A mi lahko kdo poslika zadnji amortizer, predvsem vpetja, letnika 05 ali 06 in slike tu prilima? Bom še mu dve uri po smrti hvaležen. :)

Mogoče pa mi končno kdo poslika ta amortizer. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa že višek sramote..

janih

:yes:

ampak,

Jani, ne se preveč sekirat,

sy je samo Motomars ..

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ena tema, ki služi samo iskanju somišljenikov, prepričevanju nasprotnikov in s tem poveličevanju lastnega zanikrnega ega. Je pa tema popularna in zato sem kopiram enega od svojih postov.

Mogoče pa mi končno kdo poslika ta amortizer. :)

hehe

REs je, moj ego je trneutno v fazi črne luknje - neviden in gigantsko požrešen. Zato pa tudi toliko objav z moje strani :)

tole je najlepši dew posta

:yes:

počas se bom mogu naučit laufat, da bom zbežu pred linčanjem :D

:blink:

Ne vem če je ,,celo,, Kruse sposoben spisat nekaj v protiutež teli ???? ...kva naj temu veleumnemu čudu sploh rečem?...,,poem?,, :kva2: tko, da če že govorimo o užaljenosti...TC žali moj IQ

hja, komad je iz zbirke, v kateri so tudi:

- "Zima zima bela vrh gore sedela..."

- "Čuri muri v afriki..."

- "Marko skače..."

- "Če si srečen butni z glavo se ob tla ... " (to je bonus track)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa že višek sramote, kaj vse si eni dovolte pisat po tem forumu, zmeraj bolj sem prepričan, da je tale forum eno brez vezno nabijanje, in izkazovanje svojega ega

janih

Emmm, a je bilo kdaj kaj drugače? Čisto vsak tukaj izkazuje in mazili svoj ego, na tak ali drugačen način.

In, če še nisi opazil - forum je, ne pa mrliška veža.

Kaj pa pomeni forum, si pa naj vsak sam razčisti.

Meni ni nič na tem forumu višek sramote, je pa dejstvo, da smo vsi različni. Seveda smo eni bolj različni od drugih - ampak načeloma smo pa vsi s sabo v glavnem zadovoljni. Razen, če nismo. V tem primeru delamo na tem, da bi bili. Ampak, še vedno pa - hvalabogu smo različni.

Lahko pa naredimo kalup za "motorista" in začnemo vse - nas, vas, njih - v ta kalup tiščat. Bo vedno pozdravljal na cesti (skuteristov ne, razen, če bo posebej raznežen), vozil bo FZ6 ali pa Z750, hodil na motozbore, vsaj enkrat letno na Golico, nosil čelado Nolan, škornje Oxstar, poslušal samo "srednje agresiven rokenrol" ala AC/DC, ZlatkoZahovičTop, jedel čevape in golaž, seveda bo izjemen fukač in čez državo, policiste in cigane ter čefurje bo šimfal ob vsaki priliki. Ne bo v dobrih odnosih z TC Motoshopom. Kazal se bo na Tromostovju ali na Ridah, sodeloval bo v temah RIP in verbalno tudi v boju z zavarovalnicami.

Saj razumeš, kaj sem hotel povedati?

Motosvet ima veliko uporabnikov. Če so na začetku še bili nekako homogena skupina frendov (ko jih je bilo cirka 50), je sedaj to globalen forum, ki ima baje 8000 članov. Valjda da se znotraj tega oblikujejo politične, fillozofske, mentalne in druge "struje".

Zame je višek sramote vedno le in predvsem netoleranca filozofskih pogledov. Sam pa ne prenašam neumnosti - zato grem, priznam, tudi sam sebi občasno na živce. Ampak tiste situacije so v glavnem v resničnem življenju, ne pa na forumu. Mogoče kaka, ki jo tudi odkrito priznam.

Nekateri so pa po defaultu svetniki in "ljudje na mestu", seveda.

PS: mam mal cajta dans, pa zato take pišem. Dlak na jeziku pa nimam, so mi začele izpadat po glavi mal zarad enih zdravil. Baje nič drastičnega. Le desna pleša se mi veča.

Torej so načeloma tudi vse dobre želje ki jih folk izraža poškodovanim na forumu (četudi jih ne pozna) prazne marnje :?

Tudi tale tema je samo nabijanje postov tako kot očitate nekaterim da to počnejo v nekaterih temah. :krneki:

Mislim, da ne. Tisti ljudje so še živi in to jih bodri. Njih osebno, ker gre običajno za konkretne člane foruma, ki jih mnogi tudi poznamo, če druga ne, iz kake debate. Pri RIP temah je pa pogosto o nekom, ki niti ni na forumu...

Hja, kaj pa vem, načeloma - vsi imamo prav in tudi vsak ima prav do svojga mnenja, četudi je drugačno/nasprotno večinskemu. Obsojanja pa - well ... Ne maram jih.

PS: valjda mam bolne izpade, saj sem na bolniški.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym ne flancaj in drugih ne farbaj.

(izgleda, da imas izredno kratko pamet.)

...........da ne bi slucajno primerki tvojih _izpadov_ kdaj zagledalil luc (moto)sveta. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sym ne flancaj in drugih ne farbaj.

(izgleda, da imas izredno kratko pamet.)

...........da ne bi slucajno primerki tvojih _izpadov_ kdaj zagledalil luc (moto)sveta. :)

Kar sem javno napisal, sem javno napisal - in je bilo namenjeno za javnost. :OK:

Če si pa ti kaj brisal, pa jst nimam nič s tem.

Kar je pa privat, je pa privat.

Viel Glöck :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem javno napisal, sem javno napisal - in je bilo namenjeno za javnost. :OK:

Kar je pa privat, je pa privat.

ce povzamem:

"javnosti" se kazes kot izredno "sladko", "ljubko" in "zatirano" bitje, "privat" si pa vse prej kot...... ?

ali kako naj to in tvoje z.o. izpade razumem ?

bos sedaj "potegnil iz naftalina" izgovor st. 85/12-a (nepristevnost) ali kaj podobnega ? :)

sym: what goes `round, comes `round. :)

razgledano in omikano bitje bi to vedelo. :) in se temu primerno obnasalo tudi "privat". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ko sem včer ob polnoči bral to temo sem se moral prov počt po obrazu da sem ugotovu al sanjam al ne :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!