Skoči na vsebino

Bolni izpadi "motoristov"


JaRaNe

Priporočene objave

... hočeš reči, da ima vsak potraviskokec gleženj in vsak gleženj potraviskokca

Lahko imam zlomljen gleženj, ampak obenem nimam zlomljenega gležnja.

konfucij bi še dodal - "Seveda, saj imaš dve nogi, teslo!"

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko imam zlomljen gleženj, ampak obenem nimam zlomljenega gležnja.

konfucij bi še dodal - "Seveda, saj imaš dve nogi, teslo!"

:blush:

Pirrulz bi pa dodal - tri. :grim Tretja je za razplod. B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce v razmislek vsem globokoužaljenim.

Teme o padlih na našem cestnem bojišču preletim bolj za to, da vidim ali sem osebka slučajno kje videl/spoznal. In če sem že tam, ponavadi po nekem defaultu stisnem tisti RIP. In ja, zato, ker je uporabljal dvokolesnik, ko je odšel v večna lovišča in zaradi zavedanja, da se tudi meni lahko enako zgodi. To velja za vse umrle, katere osebno nisem poznal. Če bi pa bilo govora o kakšnem znanem divjaku, verjetno ne bi napisal samo RIP. Dejstvo je, da forum ni pokopališče in da tukaj ni posvečenih tem (predvsem o tem odločajo tisti, ki forum moderirajo), zato je zgražanje odveč. Nihče se ni pripeljal na pogreb ali na pokopališče in spljuval pokojnika. Kruse je na javnem forumu, s svojim poznavanjem zgodbe, povedal svoje mnenje. In glede na letošnje številke je takih mnenj hudo malo.

Lahko si pa izposlujete forumsko mrliško vežico. Recimo eno takšno črno stran s svečami v backgroundu itn. ki bo namenjena objavam o mrtvih in njih žalujočim in kjer ne bo dovoljeno napisati nič drugega kot sožalja. Ko bom pa sam v večnih loviščih, me pa absolutno boli tista stvar za to, kaj bo kdo o meni pisal na spletu. Pisanje je namenjeno živim in ne mrtvim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko imam zlomljen gleženj, ampak obenem nimam zlomljenega gležnja.

konfucij bi še dodal - "Seveda, saj imaš dve nogi, teslo!"

:blush:

ja, Konfucij je biw tkoaltko "simplemindedman" z ostrim očesom opazovalca ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce v razmislek vsem globokoužaljenim.

Pisanje je namenjeno živim in ne mrtvim.

Adega ..

potemtakem, če krtmedn napiše o nekem mrtvecu, da je biw idiot zato, ker se je ubiw z mopedrinom, je to namenjeno ... komu od živih? Njegovim staršem, bratu, sestri - ali nam, ki sploh pojma nismo imeli kdo in kaj je mrtvec.

Viš

to je "keč" - na ta način ne užali krtmen mrtveca, zato ker njega ne more več .. ne užali nas, ki pojma nismo imeli kdo je mrtvec in s celo žalostno tragedijo nimamo nič,

ampak edino in le njegove starše, sorodnike, prijatelje, ženo, otroke, fanta, punco ..

.. in zato je tako pisarjenje v RIP temah odveč in to popolnoma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki zagovarjate svobodo pisanja česarkoli po forumih, ste pa najbolj glasni, če nekdo napiše RIP nekomu ... smeha polna skleda ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam svobode pisanja česarkoli. Menim, da bi bilo fajn, če bi biti take zadeve (forumi, ... )kakovostno in ne priložnostno moderirane. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j je v topiku POČIVAJ V MIRU MTE napisal Tomozukiju:"si pa pozen ja :BUA:"

Odgovarjam tukaj, da ne smetim, kjer ni treba, ker tukaj lahko .)

Zgleda, da je zdaj nastal problem tudi v tem, kdaj se komu sožalje izrazi. Jernej pojdi se raje vozit in pusti druge ljudi pri miru! Tvoja izjava, je pa tam zelo zelo primerna :slap: Ja res si frajer in ne verjetno sočuten, ker si že prvi dan "R.I.P." napisal. Upam, da si ga vsaj poznal .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zagovarjam svobode pisanja česarkoli. Menim, da bi bilo fajn, če bi biti take zadeve (forumi, ... )kakovostno in ne priložnostno moderirane. :)

yep, sym, se strinjam.

si zivi dokaz kako si "kakovostno moderiral".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, sym, se strinjam.

si zivi dokaz kako si "kakovostno moderiral".

se praskaš, kjer te srbi?

želim ti kvalitetno delo še naprej :)

PS: tudi ti si živ dokaz. :slap:

ampak tole je že :topic:

JeRn3j je v topiku POČIVAJ V MIRU MTE napisal Tomozukiju:"si pa pozen ja :BUA:"

Odgovarjam tukaj, da ne smetim, kjer ni treba, ker tukaj lahko .)

Zgleda, da je zdaj nastal problem tudi v tem, kdaj se komu sožalje izrazi. Jernej pojdi se raje vozit in pusti druge ljudi pri miru! Tvoja izjava, je pa tam zelo zelo primerna :slap: Ja res si frajer in ne verjetno sočuten, ker si že prvi dan "R.I.P." napisal. Upam, da si ga vsaj poznal .)

Pozdrav od Roberta

ampak, res bi lahk mel eno "Mrtvašnica" in "Bolnišnica" sekcijo ... da ne bi te teme delale gužve v gornjih "On the road" in podobnih ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j je v topiku POČIVAJ V MIRU MTE napisal Tomozukiju:"si pa pozen ja :BUA:"

Odgovarjam tukaj, da ne smetim, kjer ni treba, ker tukaj lahko .)

Zgleda, da je zdaj nastal problem tudi v tem, kdaj se komu sožalje izrazi. Jernej pojdi se raje vozit in pusti druge ljudi pri miru! Tvoja izjava, je pa tam zelo zelo primerna :slap: Ja res si frajer in ne verjetno sočuten, ker si že prvi dan "R.I.P." napisal. Upam, da si ga vsaj poznal .)

Pozdrav od Roberta

Se podpišem pod tole Robert !!! ............res nism vedu, da taki kreteni obstajajo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je kdaj kreten, v očeh drugih, seveda, ker ne reagira v skladu z normami. Še dobr, da obstaja(jo/te/mo) "tapametni", da jim to kr tko mal za hec tudi pove(jo/te/mo). Občasno, seveda. Ker tut tapametni (so/ste/smo) kdaj kreteni, a ne?

Anonimnost in sedenje za tipkovnico delata čudeže.

V živo (so/ste/smo) pa vsi prijazni in prijateljski. Tam take besede ne padajo tok hitro - verjetno vsak dejansko razmisli, preden kaj tazga komu reče...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je kdaj kreten, v očeh drugih, seveda, ker ne reagira v skladu z normami. Še dobr, da obstaja(jo/te/mo) "tapametni", da jim to kr tko mal za hec tudi pove(jo/te/mo). Občasno, seveda. Ker tut tapametni (so/ste/smo) kdaj kreteni, a ne?

Anonimnost in sedenje za tipkovnico delata čudeže.

V živo (so/ste/smo) pa vsi prijazni in prijateljski. Tam take besede ne padajo tok hitro - verjetno vsak dejansko razmisli, preden kaj tazga komu reče...

:OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je kdaj kreten, v očeh drugih, seveda, ker ne reagira v skladu z normami. Še dobr, da obstaja(jo/te/mo) "tapametni", da jim to kr tko mal za hec tudi pove(jo/te/mo). Občasno, seveda. Ker tut tapametni (so/ste/smo) kdaj kreteni, a ne?

Anonimnost in sedenje za tipkovnico delata čudeže.

V živo (so/ste/smo) pa vsi prijazni in prijateljski. Tam take besede ne padajo tok hitro - verjetno vsak dejansko razmisli, preden kaj tazga komu reče...

Ufff ravn ta prav se je oglasu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff ravn ta prav se je oglasu

A tebe tut srbi al kaj? :doze:

Keri kreteni... :slap: :slap: :slap:

Ravno pravšnje število postov za pamet solit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tebe tut srbi al kaj? :doze:

Keri kreteni... :slap: :slap: :slap:

Ravno pravšnje število postov za pamet solit :)

Srbi?

Če bi mi kdo kej popraskal nej kr pride, a si mal močna v imenu drugih al kaj?

S kreteni lohk mal prihraniš, ker pr svojih letih bi lohk mela če ne druzga vsaj tolk kulture da ne žališ vsevprek.

Take poste bi prčakoval od petnajstletnih internetnih silakov, ne pa kao od ene zrele ženske(vsaj po letih).... z odgovorom lohk pršparaš, ker se mi res ne da, pa tut sebi boš pršparala se vsaj ne boš smešla s takimi...

Kar se pa mojga posta tiče, je blo pa mišljeno mal provokativno-nagajivo, nč slabega, rad mal podrezam včas, dej ti mi pa prosim drugič na PM pošl kere teme boš brala da pripravim podnapise zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se pa mojga posta tiče, je blo pa mišljeno mal provokativno-nagajivo, nč slabega, rad mal podrezam včas, dej ti mi pa prosim drugič na PM pošl kere teme boš brala da pripravim podnapise zate.

ful si fino podrezu, tazga drezanja res še nism vidu v življenju

a si hodu v posebn tečaj zarad tega?

:slap:

Ne prepirajte se z bedaki. Opazovalci ne bodo videli razlike. :whistle:

hehe, to pravilo vztrajno ignoriram

zgleda, da sem optimist/utopist :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kar se pa mojga posta tiče, je blo pa mišljeno mal provokativno-nagajivo, nč slabega, rad mal podrezam včas, dej ti mi pa prosim drugič na PM pošl kere teme boš brala da pripravim podnapise zate.

Ahaaaaaa, tvoji posti so torej nč slabega, mal drezaš, posti katere drugi tebi napišejo in te "mal drezajo" so pa bau bau, pa na drevo pa podnapise pisat?! :hmm:

Ker kreten! :slap:

Nooo, sej lohk je pa tolk u fuuuul iber inteligenten, pa jest ne razumem. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaaaaa, tvoji posti so torej nč slabega, mal drezaš, posti katere drugi tebi napišejo in te "mal drezajo" so pa bau bau, pa na drevo pa podnapise pisat?! :hmm:

Ker kreten! :slap:

Nooo, sej lohk je pa tolk u fuuuul iber inteligenten, pa jest ne razumem. :blush:

Ufff kako močne besede, ne drugač nimam nč proti če kdo kej prot meni napiše, dokler se ne začne žalit itd...

Če maš pa še kej oz. kdo drug pa kr na PM, ker je ratal mal offtopic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!