Skoči na vsebino

Bolni izpadi "motoristov"


JaRaNe

Priporočene objave

Hmmm, le zakaj sem ves čas mislil, da je Dadi ena mamica v službi na kakšnem ministrstvu ali državni upravi? Taka malo na rožce zasukana?

Sedaj pa vidim, da ima one in celo porša fura. Ali pa si ga le želi?

Eh čudna so naša pota in zmote. :hmm:

Nelovcu govoriti o lovu je isto kot evnuhu o ljubezni :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj ko bi mi tegale Dadita preimenovali v Mr. Replika?! .)

Ja kaj pa naj, ko pa si tako lepo napisal, tople vode se ne da več odkrit, a ne ? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Kaj ko bi mi tegale Dadita preimenovali v Mr. Replika?! .)

dejmo ga v Dadi DAz... to je dost huda kazn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ovca nafilana z najmočnejšo drogo......

...in kot bi slutil, sem se danes pasel po jagnjetini.... zdaj imam pa oči kot zajc. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kot bi slutil, sem se danes pasel po jagnjetini.... zdaj imam pa oči kot zajc. :evilgrin:

Nisem še čisto prišel k sebi, pa sedaj ne vem ali je to Bolni izpad motorista ali Bolni izpad uboge ovce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejmo ga v Dadi DAz... to je dost huda kazn

Ejga Dadi Daz je pa ja faca, to bi pa ti že lahko vedel ! :grim :grim

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

No zdaj pa resna stvar, nikogar nisem hotel užaliti ali pa bognedajježešmarija zaničevat, čeprav ima drugačno mnenje, taki pač smo in tudi drugačni, tudi ne Kruseja pa čeprav je bolan in tudi ne koga drugega pa čeprav je invalid :hmm: , zato se opravičujem !Upam, da bo to zadostovalo in si ne bodo nekateri vsega preveč k srcu jemali kar sem morebiti napisal, zdaj grem pa na pir ! :grim :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Ampak za nekatere še vedno mislim, da so bolni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za nekatere še vedno mislim, da so bolni !

Jaz tudi, ampak tega ne pišem javno, ker se zavedam, da nisem dohtar, da bi diagnoze talal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher najdem v tvojih 20000+ postih tudi diagnoze ki si jih talal :hmm: ti pa ja moraš bit dohtar ! :grim

Če napišem, da mislim potem je to moje mnenje ne pa dohtarska ekspertiza ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher najdem v tvojih 20000+ postih tudi diagnoze ki si jih talal :hmm: ti pa ja moraš bit dohtar ! :grim

Če napišem, da mislim potem je to moje mnenje ne pa dohtarska ekspertiza ! :yea1:

ampak žalitve (če nekoga obkladaš z 'bolnik' itd) ne sodijo na forume, kolikor vem ...

ampak - v bistvu se mi ne da še enkrat ...

vsak po svoje, pa bo najbolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole še. Ker nisem znal v živo zasikat:

Ko si me prašal: Kaj že greš? Ja, grem.....ker se nocem vsiljevati v druzbo, kjer zacutim, da nisem zazeljen.

In zato, ker sem vrnil, kar sem bil dolzan, in sem spet dobil obljubo, da mi bodo dali, kar so mi dolzni (ja, itaq, ko da se sekiram zaradi tistih par jurjev, drugje so mi pa dolzni.... ne bom rekel miljone...ok... na tisoce ojrotou... )

Kaj naj vam spet recem? Jebite se?

To se ze brez tega, da vam jest to pravim....

Pa se koga kaj prime? Ponavadi ne? Aja, batine se se najraje primejo....

... ampak kje pa je bonton pa olika.....
Bonton pa Olika? Prav res? Kje sta? V "pismih bralcev" na forumu? Ali pa je to mogoce neka "fantazma" katero si vsi lastijo, hkrati pa jo noben nima? Neka lazna solidarnost, ki se jo izraza z raznoraznimi R.I.P. posti?

Nekaj, o cemer sploh ne ramisljas, dokler ne zadane nekogar, katerega si poznal? (Ce tebe, ti je itaq vseeno, ali ne? Ali pa ti ni?)

.... mene bi blo sram na celi črti
A ves, kaj, JarajeNe? Mene je. Pa je tudi vse ostale? Bi rekel, da ne. Pa ves, zakaj ne? Ker niti ne vedo, kaj so naredili.

Navsezadnje je pa itaq vseeno. Ker smo si razlicni. Ker bomo umrli. Eni prej, eni kasneje. In?

In vsak dojema posamezne stvari drugace. A si videl, kako so nekateri Bureku privoscili, da jih je skasiral od Ejndželsov?

In mislis, da si marsikdo ne zeli, da bi se rabil? Samo zaradi nebuloz, ki sem jih nakvackal na MotoSkretu?

In kot sem rekel, marsikomu se niti ne sanja, kako taksne nebuloze vplivajo na "realni svet". Lahko pogledas mene in Maksi. Kaj sem delal zadnje tri leta? In v kaj se je spremenilo malce nakladanja?

Ne ves?

Izgleda da nisi zadosti blizu izvora.

Aja, in kot sem ze enkrat rekel za vse tiste, ki me ponajo samo s klobasanja z interneta (in me seveda po tem tudi ocenjujete) JEBITE SE!

Ali pa GONITE SE!

To je primernejse za zivali. Ce vas sploh lahko primerjam z zivalmi, Ker ste veliko slabsi. Pravzaprav je to navadna zalitev za zivali.

Ljudje.

Najnizji na lestvici golazni. In seveda z nekim brezveznim (ali pa utopicnim verovanjem) da ste na Lestvi najvisje. Takoj za bogom. Da boste gospodovali svetu in zvalem.....

Haha......smejem se vsem....in tsunamiji se smejejo vam. In potresi. In pozari. In izbruhi vulkanov. In vojne med vami, kreteni. Pobijte se med sabo, idioti!

Olajšujete delo materi naravi, da ji ni treba ubiti cisto vsakega kretena, ki se ji zameri.

In se nekaj. Kjer ni vojn, tam golazen umira zaradi prometnih nesrec. Kardiovaskularnih bolezni. Debelosti.

Padci dreves. A bomo jokali zaradi vsake veje, ki pade z drevesa?

Mogoce bo pa zaradi odpadle veje zraslo vec hrusk?

In ce bi mene kdo vprasal, bi pustl samo drevesa! Jebes hruske! In jebes jabolka!

In potem se nekdo zgraza zaradi tega, ker je eno hrusko nacel crv? Ali ker je nekdo poskrpil (ostale) hruske, da jih ne bi napadli crvi?

Ce se en(a) ubije z motorjem...kdo je kriv? Tisti, ki se je ubil(a) z motorjem? Cesta, ker je tam slucajno zavijala? Drevo (ali pa ograja), v katerga je priletel(a) ? Avto, katerega je izsilejval(a)?

Ali pa preprosto zato, ker ni znal voziti? Predvidevati? Da bo sredi kolone nekdo zavijal levo? Da sploh ne omenjam, da se kolone ne sme prehitevati?

Se bo kdo delal norca iz njegove smrti?

In zakaj se ne bi?

Ce naj bi se iz napak ucili..... a iz napak nekoga, ki se je razpizdil z motorjem se ne smemo uciti? Samo nato ne, ker se je ubil zaradi lastne kretenoidnosti?

Ma dej ne seri.

Pa razfuki se z motorjem. Cimprej in cim bolj temeljito, tem bolje. Do smrti! Bos v svojem zivljenju vsaj nekaj naredil. Razen nekaterih kretenov, ki ti bodo peli hvalnice! Kaksen krasen kolega si bil! Pa kako si znal nasmejati pr'jatle

Ali pa kasne majhne otroke si pustil(a) za sabo.

Hja, jebat ga. Kdor ne zna, ne zna.

In kdor se tega ZAVEDA, je previdnejsi. In (ali) se trudi izboljsti.

In ga ne serje po cestah! Ampak na zalost kretenov, ki prehitevajo v nepregledne ovinke ne zmanjka. In kaj bos naredil s takimi?

Ja, ubogi otroci, ki so ostali brez starsev. Ampak..... v vojni je taksnih otrok na milijone..... nekatere pa kratkomalo fentajo....

Pa kaj pol.... a ne?

Glavno, da se to ne zgodi pri nasi hisi! Za vse ostalo nam pa visi dol ceu svet!

In, drage prasice.... ni potrebno, da se oci ubije z motorjem, lahko se locimo! In otroci imajo in hkrati nimajo oceta! In so se bolj zmedeni, kot ce jim natrosimo neko pravljico, da je odsel (ne vem, magari v nebesa)....A ne, saj otroci oceta sploh ne potrebujejo, glavno, da imajo mater?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja saj ne vem, na svoj način si opisal kaj misliš, vendar cinizem in destruktivnost ne sodi k vsakem pogovoru ali komunikaciji z drugimi, se pa marsikaj najde smiselnega v tvojih besedah, prvič, še kdaj upam, žal pa tako vehementno posploševanje in lajanje ne najde vedno pravih ušes, oziroma se vrne tja od koder prihaja !

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla ...

No človek bi se lahko celo malce strinjal s tvojim postom, če ga ne bi tako enostransko napisal.

Pozabljaš. da smrt motorista ni le smrt nekega neznanca ampak za nekatere prijatelja, znanca, ... in so nekateri forumaši z njegovo smrtjo tudi osebno prizadeti. In meni ne bi bilo ravno všeč, da bi prebral takšno tvoje sranje v primeru smrti kakšnega mojega moto kolega.

Pozabljaš, da se vsi motoristi ne ubijejo samo zaradi svoje krivde. Nekateri se ubijejo, ker jim je pijani voznik avta pripeljal v ovinku nasproti po njihovi levi, ker jim je vzel prednost v križišču, ker ...

Pozabljaš ...

Lahko bi napisal celo seminarsko, če bi se mi dalo.

In še to, ne privoščim ti, da se razbiješ. Sploh ti ne privoščim nekaj slabega. Čemu? Zaradi nekaj postov na forumu, s katerimi se ne strinjam popolnoma? Daj nehaj se imeti za Državnega sovražnika številka 1. Kot si napisal, si obično GOVNO kot mi. Mogoče samo z malo drugačnim vonjem. Tako kot vsak od nas.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno oddajate na različnih frekvencah!

Kaj ko bi preklopili vsak na svojo običajno postajo?!

Konec koncev, pa tudi če ne, si nisem še čisto na jasnem, ali se mi jebe ali ne. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tako enostransko napisal.
Za drugo stran naj skrbi kdo drug. In dosti je takih, ki skrbijo.
.... si obično GOVNO kot mi. Mogoče samo z malo drugačnim vonjem. Tako kot vsak od nas.
Lepo povedano.

Kaj pa drugacne barve? Si to, kar jes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno oddajate na različnih frekvencah!

Kaj ko bi preklopili vsak na svojo običajno postajo?!

Konec koncev, pa tudi če ne, si nisem še čisto na jasnem, ali se mi jebe ali ne. :hmm:

To pa je res enostavno ugotoviti. Pošlataj se, če ti stoji.

...

Kaj pa drugacne barve? Si to, kar jes?

Bolje rečeno: Si to, kar serješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnica ni plenica, pa vendar marsikomu smrdi.

by reporter milan, si pozabu.... :P .)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje rečeno: Si to, kar serješ.

A jeli? Kaj je bilo prej , kura ali jajce?

1.

Ce vzames 1000 enako viskoh in tezkih ljudi....in jih najprej spucaš....

Potem jim pa dajes na miligrame odmerjeno in enako hrano in pijaco.

Das jih na skret, da se fino userjejo....

Bi njihov drek smrdel enako? Bi bil enake barve? Bi bil na miligrame enake teze?

2.

Kje so dovoljeni poskusi na ljudeh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budalo

Me veseli, da smo se spoznali. Jaz sem pa Horjo! :P

(VčasPridejoPravTudOtroškeForePress)

To pa je res enostavno ugotoviti. Pošlataj se, če ti stoji.

Ti si ena barabca! .) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jeli? Kaj je bilo prej , kura ali jajce?

1.

Ce vzames 1000 enako viskoh in tezkih ljudi....in jih najprej spucaš....

Potem jim pa dajes na miligrame odmerjeno in enako hrano in pijaco.

Das jih na skret, da se fino userjejo....

Bi njihov drek smrdel enako? Bi bil enake barve? Bi bil na miligrame enake teze?

2.

Kje so dovoljeni poskusi na ljudeh?

Kura ali jajce? To ti je enako kot, da so ljudje ali beli ali črni po duši. Samo življenje ni tako enostavno, da bi na vprašanja lahko odgovarjal le z da ali ne, ali A, B ali C, ...

1. Ne. Ker nimajo vsi v sebi popolnoma enakih encimov, bakterij, ..., ker niso vsi enako zdravi (sladkorna, vnetja, razjede, ... ), ...

2. Povsod. Tudi pri nas. Saj se spomniš debate o testiranju zdravil na slovenskih bolnikih. Da ne govorim o psihiatričnih ustanovah, šolah (tudi tam testirajo razne nove učne programe na učencih, ... ), itd.

Popravljeno . Popravil Lobo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... besede posameznika največ povedo o njemu samemu ...

ampak verjetno ne tiste ,zapisane na nekakšnem internetne forumu ;) :devil:

Sicer pa o posamezniku največ povedo ljudje za njegovim hrbtom ... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!