Skoči na vsebino

Kupujem rabljen skuter - pomagajte pri odločitvi


miha76

Priporočene objave

Hello!

Odločava se med rabljenimi NRG EXTREME l.2002 12.000Km 200k

In GILERA RUNNER L.1998 6390kM (SUMLJIVO??) 200k

Svetujte kaj vzeti. Motor mata baje enak, kateri pa bolje leti in ima boljšo lego na cesti.

Prosim za čimbolj tehtne in utemeljene odgovore.

Hvala vam lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej prvo kot prvo...NRG je 4leta mlajši, že samo to je kar nekaj a se ti ne zdi? :)

runerca ma naprej tank za gorivo in je se treba malo navadit na vožnjo v ovinkih...nrg je lažji in meni osebno super skuterček, saj sem ga nekdaj imel tudi sam

priporočam NRGja

seveda pa odvisno tudi od ohranjenosti obeh

veliko uspeha pri nakupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blindek je že povedu da je nrg extreme 4 leta mlajši od runnerce pa da bi mela runnerca letnik 98 samo samo 6300 km nemogoče in je ziher dol zbito tako da rajš :D kupi nrg in je tud lep skuterček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blindek je že povedu da je nrg extreme 4 leta mlajši od runnerce pa da bi mela runnerca letnik 98 samo samo 6300 km nemogoče in je ziher dol zbito tako da rajš :D kupi nrg in je tud lep skuterček

Sej men je tudi čudno tole z kilometri k jih je tok mal. Prodajalec zatrjuje da so realni sam meni je sumljivo k svinja. V prid Piaggia so 13" gume pa k vem da se kr dobr pelje (sem s v GR vozil z novejšim NRG DD al kwa že je)

Pri Gileri je pa zraven kufer (se bova 2 furala) pa všeč mi je k ma velik rezervoar. Verjetno bom šel najprej NRG gledat, ker aprilia je iz primorske.

Drugač pa oba oglasa:

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=953522#

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=953572#

Povejte mi na kaj moram biti pozoren pri nakupu (Vizualno bom že videl) a so kakšne fore, ki so pomembne pri nakupu mopeda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj pripni slike da vidim kaki dve mašini sta to :P

pri nakupu bodi pozoren na diske če so ful obrabljeni pa če mašina laufle dobr da not kaj ne ruži pa vizualno celega spreglej da neboš kaj spregledo pol pa bo ti doma žal ko boš vidu tak sem jaz naredu pa mi je blo pol žal da sem kupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj pripni slike da vidim kaki dve mašini sta to :P

Sm probaval pa ne gre. V zgornem postu imaš linke do oglasov na avtonetu pa poglej kakšna sta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam tudi da se pelješ in spustiš malce volan, da vidiš če ni kje presukjen da ga ne vleče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!