Skoči na vsebino

Spominska plošča Alojziju Stepincu !


Dadi

Priporočene objave

Damian, to si tako lepo povedal, da sem moral malo poudariti!

@ Damian

strinjam se s Horčitam-d-jägram

:yes:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Damian

strinjam se s Horčitam-d-jägram

:yes:

jest tudi :grim :grim

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODGOVOR VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE

NA PISNO POSLANSKO VPRAŠANJE ZMAGA JELINČIČA PLEMENITEGA, POSLANCA DRŽAVNEGA ZBORA REPUBLIKE SLOVENIJE, GLEDE POSTAVITVE SPOMINSKE PLOŠČE KARDINALU ALOJZIJU STEPINCU OB KAPELICI NA KREDARICI

bla bla bla

Ugotovljeno je bilo, da je bila obravnavana spominska plošča nameščena v kapelico. Ker je bila nameščena s strani samega lastnika kapelice, ni bilo potrebno pridobiti nobenih upravnih dovoljenj niti soglasij.

Torej, če sem prav razumel, lahko na svojo hišo postavim spominsko ploščo Hitlerju, Musoliniju, Stalinu, itd in se mi lahko vsi samo na kurac vsedejo. Ali nihče ne preverja komu je bilo spominsko obeležje postavljeno? Pa to je višek sprenevedanja s strani naše države.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, če sem prav razumel, lahko na svojo hišo postavim spominsko ploščo Hitlerju, Musoliniju, Stalinu, itd in se mi lahko vsi samo na kurac vsedejo. Ali nihče ne preverja komu je bilo spominsko obeležje postavljeno? Pa to je višek sprenevedanja s strani naše države.

posebej,

če si tesno sodeloval s katerim od njih .. če boš pa to delow krtko keu3dni, potem te pa lahko danes beli klerohoisteriki, ki so v davnini prisegli zvestobo Hitlerju, preganjajo zaradi zavajanja javnosti.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!