Skoči na vsebino

Problem Luči!!!


Amater

Priporočene objave

Imam težave z lučmi. Luči mi ponoči ne svetijo v redu. Poskušal sem z močnejšimi žarnicami vendar je učinek isti. Luči so vezane tako da več gasu kot dodaš, več svetijo. A imajo drugi skuterji tud tako vezano al je tako da ko daš kontakt že svetijo(vezane na akumulator)?

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Beneliju so tak oni fokusi ne? Jaz imam F12 in ima tudi te fokuse pa tudi zelo slabo svetijo in vezani so isto tako, da daš več gasa bolj svetijo. Malo so moteče te luči ponoči, samo jaz sem se že navadil :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kej pojma kako vezat luči da svetijo ko daš kontakt. Ker se poskušal pa ni šans da bi sploh svetile če drugače vežem. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kej pojma kako vezat luči da svetijo ko daš kontakt. Ker se poskušal pa ni šans da bi sploh svetile če drugače vežem. :(

Direkt iz akumulatorja + potegni kabel vmes daj varovalko (10A) in priključi na (delovni reley) št.30 na štv.85 priključi maso- ,na št.86 (+ 15 tok -kontakt),iz št. 87 pa potegni na stikalo luči ((tam kjer je zdaj + ko mašina laufa). Najbolje je da žarnico odklljučiš ko boš preverjal kateri je + sicer lahko odključiš napačnega.Ko boš našel kateri je plus ga odključi in izoliraj na njegovo mesto daj nov kabel ki si ga potegnil iz releya št 87.Po rele prideš lahko k meni dobiš ga zastonj,če si kje blizu Nm,Vandotova 8 Novoteksovo naselje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ko sem jst mela benellija sem dala eno žarnico not H4 (navadno kratko, ker dolge tako ni bilo), drugo pa sem pustila original in je bilo uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!