Skoči na vsebino

Tekmovanje v taroku


easyrider

Priporočene objave

... enkrat smo se že pogovarjali, pa ni prišlo do realizacije ...

... moja ideja: nekje se dobimo, izžrebamo trojke, nato se odigra 15 iger, zmagovalec 2 točki, drugouvrščeni 1 točko ... nato žrebamo nove trojke in stvar ponovimo ... recimo da igramo 5 krogov ... končni vrstni red je postavljen na osnovi osvojenih točk ...

... pristopnina je po igralcu 500SIT ... fond nagrad se deli po naslednjem ključu: 60% prvi, 30% drugi, 10% tretji ... in še kaveljc ... nagrado uporabimo za izvedbo naslednjega FS ter hvalimo glavne 3 sponzorje ...

... določiti je treba samo še termin in kraj turnirja pa bo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem razmišljl o lokaciji ...

... primerna bi bila gostilna Livada v Ljubljani (ob Ljubljanici) - upam, da se ji še tako reče in da še obratuje ... pokrita terasa, dovolj miz, ...

... a lahko tukaj Ljubljančani prevzamete vajeti v roke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaah, jaz sem pa ves tarok, ki sem se ga navadil med urami sociologije v gimnaziji pozabil :evil: :cry: :D :wink: :wink:

Bi se ga pa rad navadil spet, ampak tekmovanje ni optimalen kraj za to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaah, jaz sem pa ves tarok, ki sem se ga navadil med urami sociologije v gimnaziji pozabil  :evil:  :cry:  :D  :wink:  :wink:  

Bi se ga pa rad navadil spet, ampak tekmovanje ni optimalen kraj za to  :D

Lahk se pa zmenva, da sva v isti trojki. Še enga tazga, pa imaš šanso, da se pregrizeš v naslednji krog. Jasno nič ni zastonj! beri: Zlatorog.

:wink: :lol:

V naslednjem krogu bova pa kibicala s pirom v roki. Tudi to paše zraven, če me moj bogi spomin ne vara! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludi božji, pa sej to je ideja stoletja!

Ko bo prišlom (če bo prišlo) do realizacije, me obvezno obvestite, ker boljše kot tarok špilat je sam še tarok špilat ob piru :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu jaaa.... smokiji, pivo in cigareti.... pa seveda tarok... ni boljšega!!

:oops: :oops: :oops: no ja... je..... ampak... ah.. pustmo to :roll: :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem razmišljl o lokaciji ...

... a lahko tukaj Ljubljančani prevzamete vajeti v roke?

Ne, ker si se ti tega spomnil, boš to tudi organiziral. Na celjskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ce bi se igralo v stiri, potem ja... v tri je nezanimivo... Pa ne bi sedaj o tem, kaj je bolj eigrati, ker igrati v 4 s KVALITETNIMI igralci je poezija... v 3 je pa vse odvisno samo od kart... No, mogoce pa se se prijavim, ker tarok je za seksom in motorjem najlepsa stvar... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne bi sedaj o tem, kaj je bolj eigrati, ker igrati v 4 s KVALITETNIMI igralci je poezija... v 3 je pa vse odvisno samo od kart...

Hočeš reči, da v štiri se lahko švercaš po mili volji, v tri je pa treba znati igrati? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ce bi se igralo v stiri, potem ja... v tri je nezanimivo... Pa ne bi sedaj o tem, kaj je bolj eigrati, ker igrati v 4 s KVALITETNIMI igralci je poezija... v 3 je pa vse odvisno samo od kart... No, mogoce pa se se prijavim, ker tarok je za seksom in motorjem najlepsa stvar...  :lol:  :lol:  :lol:

...hehe se ne morš šlepat? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem razmišljl o lokaciji ...

... a lahko tukaj Ljubljančani prevzamete vajeti v roke?

Ne, ker si se ti tega spomnil, boš to tudi organiziral. Na celjskem.

hihi... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem razmišljl o lokaciji ...

... a lahko tukaj Ljubljančani prevzamete vajeti v roke?

Ne, ker si se ti tega spomnil, boš to tudi organiziral. Na celjskem.

hihi... :wink:

Miki... kaj samo komentiraš... hitro se prijavi!!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem razmišljl o lokaciji ...

... a lahko tukaj Ljubljančani prevzamete vajeti v roke?

Ne, ker si se ti tega spomnil, boš to tudi organiziral. Na celjskem.

hihi... :wink:

Miki... kaj samo komentiraš... hitro se prijavi!!! :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :D

...prijavljam se na pivo in kokice 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade... men so pa fantje skoraj eno leto nazaj (ajd cez 2 dni bo eno leto) jasno povedali... da nimam sans, da bi z njimi igrala tarok... :cry: :cry: :( :cry:

:P :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade... men so pa fantje skoraj eno leto nazaj (ajd cez 2 dni bo eno leto) jasno povedali... da nimam sans, da bi z njimi igrala tarok...  :cry:  :cry:  :(  :cry:  

:P  :twisted:  :wink:

Hej, kdo je to moji levo/desni reku?! :twisted:

MA Vragec ti sam pokaž s prstom pa bomo urihtal, kaj da ne kako da ne?! :shock: :x :? :x :evil: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prijavljam se na pivo in kokice 8)

A lahko smokiji???? :oops: :oops: :oops: :roll: k jih mam raje k kokice :D :D :wink:

...tut smokiji so OK, sam čipsa ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade... men so pa fantje skoraj eno leto nazaj (ajd cez 2 dni bo eno leto) jasno povedali... da nimam sans, da bi z njimi igrala tarok...  :cry:  :cry:  :(  :cry:  

:P  :twisted:  :wink:

Hej, kdo je to moji levo/desni reku?! :twisted:

MA Vragec ti sam pokaž s prstom pa bomo urihtal, kaj da ne kako da ne?! :shock: :x :? :x :evil: :twisted: :twisted:

Res da sem :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ... spec kahla pa nisem... :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prijavljam se na pivo in kokice 8)

A lahko smokiji???? :oops: :oops: :oops: :roll: k jih mam raje k kokice :D :D :wink:

...tut smokiji so OK, sam čipsa ne :D

ok... čipsa ne bo... easy beleži!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VRZEM ROKAVICO IZZIVA VSEM MOTOSVETOVCEM V OBRAZ, ce vas ne prehitim na motorju, potemtakem bom zadoscenje poiskal v taroku :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tudi prijavljam, a le za gledalca/sodnika/zapisnikarja/požiralcapiva/goltalcasmokitov/puhalcadimčkov, igrati in sivih celic maltretirati se mi pa v poletni vročini ljubi ne. 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!