Skoči na vsebino

Tekmovanje v taroku


easyrider

Priporočene objave

Pa ne bi sedaj o tem, kaj je bolj eigrati, ker igrati v 4 s KVALITETNIMI igralci je poezija... v 3 je pa vse odvisno samo od kart...

Hočeš reči, da v štiri se lahko švercaš po mili volji, v tri je pa treba znati igrati? :wink:

Tudi pod razno ne... Si upam trditi, da sem med najboljsimi igralci taroka, pa ga se vedno raje igram v 4, ker je bolj ZANIMIVO (vec razlicnih iger), ker konec koncev ne igram za denar, ampak za ZABAVO - seveda KVALITETNO zabavo... V 3 recimo odpadejo beraci, redki so valati, da o farbicu ne govorimo... pa se kaj... Skratka, vecji dolgcas. Ce imas karte, OK, ce jih nimas... pac vegetiras... brez zveze... Orpostite, ampak tako je moje mnenje. Sem igral oboje, ampak v 3 mi ne potegne. Seveda pa imate lahko ostali svoje mnenje in GA NE MISLIM spreminjati. Jaz samo svoje povem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem razmišljl o lokaciji ...

... a lahko tukaj Ljubljančani prevzamete vajeti v roke?

Ne, ker si se ti tega spomnil, boš to tudi organiziral. Na celjskem.

... oukidouki ... bom v naslednjih dneh poskušal najti primerno lokacijo ... dovolj miz, nizke cene pijače, mir, možnost obkartnih aktivnosti za firbce, ...

... glede termina se bomo pa morali dogovoriti ... tale vikend odpade (podalšani vikend - odsotnost), naslednji tudi (Lendava), ... se bomo dogovorili in nekaj uredili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... oukidouki ... bom v naslednjih dneh poskušal najti primerno lokacijo ... dovolj miz, nizke cene pijače, mir, možnost obkartnih aktivnosti za firbce, ...

...

Zamorc ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... njet ... preveč ostalih strank ... biti mora nekje tako, kjer nas bodo "gledali" nekaj ur in nas ne bodo naganjali ...

... ne skrbi, bom že našel ... lahko pa še ti pogledaš kje pri tebi ... morda Frenk v Šoštanju???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  

... ne skrbi, bom že našel ... lahko pa še ti pogledaš kje pri tebi ... morda Frenk v Šoštanju???

... :P tam boš pa sigurno bolj sam kot ne, sam ne vem kako bo lastnik gledal na vse skupi. Mal ga vpraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, ce se da zbirat trojice... me daj skupaj z Zoolom in Vragcem..Heheheh... :twisted:  :twisted:

A še zmišljevala si boš?????? :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nope ... oštevilčene bodo mize ... in v klobuku bodo številke za mize (za vsako mizo 3 kom) ... če boš imela srečo ... sicer pa po prvih 15 igrah ponovimo žrebanje .... posebej poudarjam: NE IGRA SE NA IZPADANJE ... po vsakem kolu se žrebajo nove trojke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, ce se da zbirat trojice... me daj skupaj z Zoolom in Vragcem..Heheheh... :twisted:  :twisted:

A sˇe zmisˇljevala si bosˇ?????? :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :wink:

Se razume :P :wink:

Easy...in kako bomo prisli do zmagovalca? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kako bomo prisli do zmagovalca? :?:

Kolikor sem jaz razumel pravila, s polaganjem rok... :P :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nope ...

1. žrebamo trojke

2. vsaka trojka odigra 15 iger

3. prvouvrščeni dobi 3 točke, drugouvrščeni 1 točko

4. novo žrebanje trojk

... odigramo 3 ali 5 krogov ...

5. končni vrstni red določi skupno število zbranih točk

... dovolj jasno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dolgoletni igralec taroka se pridružujem mnenju Gregsa. Tarok v 4 s pravimi partnerji je tisto ta pravo.

Count me in.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tarok v štiri je družabna igra, kjer se dva pač vlečeta ali pa trije igrajo proti enemu. tarok v tri je pa že šport in tu moraš igrati z mozgom.

PROSIM, izzi izmisli si pameten termin, da sem lahko zraven, prosim.

po 7.7. pa sem zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marijan, ne mi zamerit... ravno v 4 moras mozak bolj uporabiti... ker ce imas v 3 karte, potem igras, drugace pa nimas kaj dosti praskati... Ni res?! OK, spet ne bom prepriceval... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo v 3 .. v 4 se nekdo vedno šlepa ...

... lahko pa v 4 po naslednjih pravilih ...

1. delilec počiva, medtem ko ostali trije igrajo

2. v primeru KLOPETSKEGA igra delilec z TALONOM

... kako se vam zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem takoj zraven...

Aja pa se to: V KP organizirajo tovrstni turnir nekajkrat tedensko. Pravila tam:

Igrajo v stiri (sam sicer nisem proti igri v tri)

Deset iger in prva dva iz vsake stirice napredujeta. Luzerji pol igrajo naprej med sabo za zabavo. Zmagovalci pa ponovno zrebajo omizje v katerem so in tako do koncne zmage.

Mi lahko pol gremo v tri. Prvi ali pa prva dva gresta naprej in vsakic po 10 iger, do konca, ko tisti z najvec pikami zmaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
uuu jaaa.... smokiji, pivo in cigareti.... pa seveda tarok... ni boljšega!!

:oops:  :oops:  :oops: no ja... je..... ampak... ah.. pustmo to :roll:  :roll:  :oops:

i agree with you .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... njet ... preveč ostalih strank ... biti mora nekje tako, kjer nas bodo "gledali" nekaj ur in nas ne bodo naganjali ...

... ne skrbi, bom že našel ... lahko pa še ti pogledaš kje pri tebi ... morda Frenk v Šoštanju???

Jesen..recimo oktobra bi lahko naredi pri nas v Clubhouseu v Krškem. Not lahko poteka turnir v taroku, zunaj pa piknik...

Samo ideja! No ja pa še prklopu bi se kot igralec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!