Skoči na vsebino

Tekmovanje v taroku


easyrider

Priporočene objave

zdej cigareti ne pridejo več v poštev... smokiji tut ne.... samo še pivo in tarok.......

Hehe a hujšaš :D

sam če bomo igral bomo pil samo pir in ne union  .)

No ne bomo se zdej o tem preprekali k se dobr ve da je Union boljši :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo resno en turnir odigrat. Že dolgo nisem videl odraslega, ki bi se jokal pred mano :)

Na ženske solze sem tako ali tako skoraj imun...se dogaja ves čas..., sicer od sreče ampak fiziološka je pač fiziološka... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo resno en turnir odigrat. Že dolgo nisem videl odraslega, ki bi se jokal pred mano :)

Na ženske solze sem tako ali tako skoraj imun...se dogaja ves čas..., sicer od sreče ampak fiziološka je pač fiziološka...  :D

Nerad gledam ženske solze,zato to počnem od zadaj..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V kolikor bi lokacija ustrezala prelagam 1.10.2005 Clubhouse Firestarter Krško z začetkom v pozno dopoldanskih oz. popoldanskih urah...pa potem pavza za kosilo, pa potem turnir naprej...zvečer pa fešta!

Ali bi kakšen drugačen časovni razpored!?! Mislim, da je not placa za cca. 8 ekip - miz!

Poskrbimo lahko za najcenejšo pijačo in hrano, prigrizke,....pa mir v placu,....glasbo po izbiri šefa kuhinje,...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... enkrat smo se že pogovarjali, pa ni prišlo do realizacije ...

... moja ideja: nekje se dobimo, izžrebamo trojke, nato se odigra 15 iger, zmagovalec 2 točki, drugouvrščeni 1 točko ... nato žrebamo nove trojke in stvar ponovimo ... recimo da igramo 5 krogov ... končni vrstni red je postavljen na osnovi osvojenih točk ...

... pristopnina je po igralcu 500SIT ... fond nagrad se deli po naslednjem ključu: 60% prvi, 30% drugi, 10% tretji ... in še kaveljc ... nagrado uporabimo za izvedbo naslednjega FS ter hvalimo glavne 3 sponzorje ...

... določiti je treba samo še termin in kraj turnirja pa bo ...

Po dogovoru! Lahko imamo prijavnino - lahko skupaj zberemo nagrade od sponzorjev.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi prijavil... Me likes tarok (sam tolk brez prakse, da je po moje znano da bom na zadnjem mestu)

Ein .... pa sej lahko se zmenmo pa mal potreniramo :lol1: , da ne bomo vedno sam ob piru sedel pa čvekal, nardimo še kej koristnega .... A?

Ti sam ekipo zber na kup v LJ.

Aja pa jaz bi se tud prklopla v Krškem zraven .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi prijavil... Me likes tarok (sam tolk brez prakse, da je po moje znano da bom na zadnjem mestu)

No jst bi pa s tabo v prvem krogu igral :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni, nevem, če je tema še sploh aktualna, drugače jo bomo pa nanovo pognali. Ste odigrali kje kakšno partijo motosvetovci? Zima je idealen čas za igranje. Je kdo igral tarok preko neta? Jas sem ga, bilo prav ok, vse dokler niso letos začeli z prijavnino oziroma plačljivostjo programa :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!