Skoči na vsebino

izpuh za yiying yy50qt


jadrot

Priporočene objave

Zanima me, ali ve kdo kje se prodaja ali proizvaja nadomestni izpuh za Yiying YY50QT, ki bi pasal nanj in bi lahko šel boljše. Skuter je 4 takte

n.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ali ve kdo kje se prodaja ali proizvaja nadomestni izpuh za Yiying YY50QT, ki bi pasal nanj in bi lahko šel boljše. Skuter je 4 takte

n.

:( :( :( KAJ ŠE NIHČE NI PREDELOVAL KAKŠNEGA OD TEH TANOVIH KITAJCEV? ZA INFORMACIJO, VSI SO ENAKI TI 4 TAKTNI S 2,2 KW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj bi kdo kupil firmo za katero še ni nikoli slišal ?

:? Kaj sem mogoče koga vprašal, kdo je njemu pomagal kupiti oz. mu ga je celotnega kupu?

Je pa res, da skuter nisem kupu, ampak dobu v dar, kupovali pa so ga laiki in niso nič vprašali, za koliko denarja hočem skut. V redu! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem peljal mehaniku skuterjev v Luciji, ki je odpravil moj večni problem glede klancev. Kaj je počel na skuterju, mi ni bilo važno, glavno je, da so moji klanci sedaj premagani. Glede avspuha pa je dejal, da bi se dalo kaj narediti oz. bolj odpreti - da je bolj direkten, vendar bo bolj hrupno; vendar trenutno zaradi gužve sedaj ne bova več nič ustvarjala. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!