Skoči na vsebino

Omejevalnik in smrkci


mrbrdo

Priporočene objave

Lep pozdrav

Imam eno zelo preprosto vprašanje: Ima kdo izkušnjo, da so ga ustavili policaji in je imel omejevalnik obratov? Kaj se je zgodilo - si ga vklopil in so te potem pustili na miru, ali so ga našli ali kaj..

Se pravi samo tisti z izkušnjami :)

hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so ustavl in so rekl promtno in vozniško prosim. Pa mam stikalo za omejevalec glih v tistem predalu med nogami ko mam vozniško + prometno pa sm ga vklopu. Nakar škif vpraša kolk gre; jz rečem po omejitvah. Pa reče bom zle vido. Dam jz gas nikam ne potegne boli pa ko sv.ija. Pa reče ayde. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te ni posnel kolk si šol al pa na radar dobil al kaj js vem, da je mel kak dokaz, razn svojga števca ti nič ne more ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao :glare: Danes sem peljal po obvoznici, pred mano pa je bil policijski avto.. Ko me je videl je upočasnil na 45, pedri ej. Morjo ljudi jebat :xx: Pa enaa policaja sta bla ko sta me že 3x ustavla. Sam čakal sm, da me ustavi spet :trance_33_sleep: Komej čakam supermoto no... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!