Skoči na vsebino

Skuter Typhoon-odstranitev blokad


BoštjanG

Priporočene objave

Pozdravljeni :D

Nabavil sem si Typhoona letnik 96 , ker imam avto že preko glave ,sploh za vožnjo po mestu in za male relacije. No in kot vsakega malo starejšega "otroka" ,ki mu je všeč vonj po bencinu in pa seveda ,malo zaradi varnosti ,to mislim ,da me ne povozijo po mestu ,ko divjam z nadzvočno 50km/h me zanima kako je z temi odstranitvami blokad. Kolk vem ima še vse blokade. Nekaj sem prebral glede te slepe cevi ,sam to naj ne bi prineslo neke večje hitrosti pa še vidi se ,da je odstranjeno. Bolj me zanima mogoče nekaj z odtsranitvijo pri variatorju al kak je že. Pa mogoče še kaj ,kar lahko sam odstranim in pol dam nazaj za tehnicnega. Pa če ima kdo kakšne slikce bi bil tudi hvalezen. LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, z blokadami je tak...skuter ima blokade pri zračnem filtru (tam ko pride gor na vplinjač), slepo črevo, in pa na variatorju. Slike, kje se nahajajo blokade, lahko ju3 prilepim tukaj, ker jih bom odstanjeval pri mojem nrg-ju...ki pa ima blokade na enakem mestu kot typhoon.

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!