Skoči na vsebino

motorist rabi pomoč ...


papak

Priporočene objave

:yea1:

buhteljček :wub:

Ja ampak ta buhteljček je motorist in treba je navijat zanj, četudi je mačistični papak :yes:

Aja, moj glas bi dobil, če bi vozil karkoli drugega kot yamaha r1 <_<

A una bejba vozi Italijana :wub:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhuuu, kako so Master Nagaya in Brihta moje misli zadeli! :OK: Mi ni treba nič dodajati.

Spet bom cele dneve kretene na šihtu poslušal, ko ne bodo znali nič drugega kot te bebce prežvekovati! :angry2: :doze:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Sem Aljoša. Rad gledam ženske, vendar za štedilnikom in ne za volanom. ''

tole je pa tut mene definitivno prepričal, da takmu ''mačotu'' ne dam glas.

fant fant....ženske so svetinja :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1:

buhteljček :wub:

a to se vam zdi nenavadno? :kva2: ženske za štedilnikom? :hmm:

sej tko večina moških misli :grim sam povedat ne upajo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mi reč, da ste presenečeni nad tako izjavo. :BUA:

Kdo (od mal bl normalnih) se pa sploh prjavlja na take in podobne stvari. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne mi reč, da ste presenečeni nad tako izjavo. :BUA:

nismo :)

tudi fante je bolje videt za kosilnico ali krampom v roki, kot za volanom :)

+ bolj zdravo je

za vse :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Sem Aljoša. Rad gledam ženske, vendar za štedilnikom in ne za volanom. ''

tole je pa tut mene definitivno prepričal, da takmu ''mačotu'' ne dam glas.

fant fant....ženske so svetinja :wub:

en glas zgubiš, enega dobiš :grim evo tu je dobil moj glas, če bi pa bilo še kaj drugega kot yamaha bi pa dobil 2 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se vam zdi nenavadno? :kva2: ženske za štedilnikom? :hmm:

sej tko večina moških misli :grim sam povedat ne upajo :lol1:

Probaj menjat družbo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en glas zgubiš, enega dobiš :grim evo tu je dobil moj glas, če bi pa bilo še kaj drugega kot yamaha bi pa dobil 2 :devil:

....svoji k svojim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa ne bom gledal in ne bom glasoval ker se mi zdi vse skupaj neumno ..

tisti SMS bom namenil raje komu drugemu

Misliš, kateri drugi! :P

Drugače pa bedna fora. Od dva dni nazaj je motorist. Yeah right. :BUA:

ja no sej,

kateri drugi :D ...bom imel vsaj korist od tega, ne pa da kanal-A služi s takimi bedarijami in slaveželjnimi "papki"

bmwslo Objavljeno Danes, 09:40 AM

Sam ne mi reč, da ste presenečeni nad tako izjavo.

Kdo (od mal bl normalnih) se pa sploh prjavlja na take in podobne stvari.

verjetno gledalci A-kanala :D .. in vsak (od mal bl normalnih) ve kakšen profil ciljne publike ima ta kanal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak ta buhteljček je motorist in treba je navijat zanj, četudi je mačistični papak :yes:

Men ne zgleda glih nek hud bajker ... če bi vozil bologna bullet, ne rečem, bi ga porufal z SMs-om ...

btw: pomoč rabi tudi Klinični center ... kupujejo nov CT ... z SMS-om na 2929 donirate 250 SIT ...

in tudi Gmajnice, dom za izgubljene in zavržene domače živali, mislim, da so veseli vsakega tolarja na ta način ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ja,ja sam od moje družbe je odvisn kako bo razmišljal moški spol :naughty:

Ne, samo kot kaže tvoji moški prijatelji razmišljajo drugače kot moji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, samo kot kaže tvoji moški prijatelji razmišljajo drugače kot moji .)

ne, tud moji prijatelji so čist ok :OK: mišljeno je blo čist na splošno, kar ne moreš rečt, da jih večina ne razmišlja tako. Je pa res, da se mal mislnost spreminja :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej,

kateri drugi :D ...bom imel vsaj korist od tega, ne pa da kanal-A služi s takimi bedarijami in slaveželjnimi "papki"

verjetno gledalci A-kanala :D .. in vsak (od mal bl normalnih) ve kakšen profil ciljne publike ima ta kanal

:lol1: kak bi pa mogu zgledat ... mastna čupa, ledr jakna, ledr hlače pa kavbojski škorni ??? lepo te prosim no ... kar se pa motorja tiče ... vozil sem že 100 in 1 motor, pa mi R1 daleč najbol paše ... (ne rečem kak ducati ali avgusta, sam šraufat pa tud ne mislim skos ...). vsak ima pa svoje ...

... kar se pa tiče prijave na šov ... ne iščem ne slave ne drugih bedarij, je pa po moje to ena redkih priložnosti, da se naučim neki res koristnga pr vožnji, ker je kuzmič res legenda motosporta in mu je pomoje marsikej jasno ...

aja, pa če bi kdo rad vidu, kako je ta yamaha zgledala po trčenju z hondo civic :cry:

IPB Slika

in pa po nujni predelavi :eek: (race plastike, ohlins prve vilice, ohlins stabilizator, race filter, odprta masina ...)

IPB Slika

Popravljeno . Popravil papak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kak bi pa mogu zgledat ... mastna čupa, ledr jakna, ledr hlače pa kavbojski škorni ??? lepo te prosim no ... kar se pa motorja tiče ... vozil sem že 100 in 1 motor, pa mi R1 daleč najbol paše ... (ne rečem kak ducati ali avgusta, sam šraufat pa tud ne mislim skos ...). vsak ima pa svoje ...

... kar se pa tiče prijave na šov ... ne iščem ne slave ne drugih bedarij, je pa po moje to ena redkih priložnosti, da se naučim neki res koristnga pr vožnji, ker je kuzmič res legenda motosporta in mu je pomoje marsikej jasno ...

Lepo me veseli :OK:

Zdaj pa se samo še opraviči za tisto mačistično izjavo in dobiš moj glas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en glas zgubiš, enega dobiš :grim evo tu je dobil moj glas, če bi pa bilo še kaj drugega kot yamaha bi pa dobil 2 :devil:

Ej, od kdaj pa ti babe za štedilnikom gledaš? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so tole reklamiranje zdi goljufanje! Če je ta Papak tak jack, kot bi se rad prikazal, bo svoje glasove dosegel s svojim nastopom pred kamerami. Pred občinstvom, ki take klobase sploh gleda, brez da nabira glasove drugje od ljudi, ki nekateri tega kanala nikoli ne vklopijo.

Da mu je to redka prilika za naučit se kaj koristnega o vožnji je buča velikanka! To MSovci dobro vemo, saj že od nekdaj promoviramo in nekateri celo organizirajo tečaje varne in dobre vožnje!

Slike motorja spadajo v kategorijo motorji. reklame pa v male oglase. Tudi reklamiranje samega sebe in poskus zlorabe MS za osebne koristi. Si lastnikom teh strani kaj plačal ali se vsaj dogovoril za reklamiranje?

No, saj konec koncev greš lahko tudi svoje slikce na kandelabre limat. :whistle:

(OspReklamaJeBilaBoljFerSiVsajKajDobilZaGlasPress)

..., ker je kuzmič res legenda motosporta in mu je pomoje marsikej jasno ...

Edini Kuzmič, katerega je na spletu najti v povezavi z motosportom, je čeh Kuzma Kuzmič.

Onega našega Kuzmiča, večkratnega YU državnega prvaka sem pa ponavadi videl v avtu. Torej v povezavi z avtosportom. Mi deluješ tako malo zmešano! Ravno pravi za na A Kanal! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Če je ta Papak tak jack, kot bi se rad prikazal, bo svoje glasove dosegel s svojim nastopom pred kamerami...

hja, vsaj sam fehta...

po mailu sem dobil enako prošnjo, za katero pa stoji oče nekega drugega udeleženca...

taisti oče pa je uporabil kar služben mail in naslove v njem....

svašta :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, vsaj sam fehta...

po mailu sem dobil enako prošnjo, za katero pa stoji oče nekega drugega udeleženca...

taisti oče pa je uporabil kar služben mail in naslove v njem....

svašta :eek: :eek:

Še fukfehtarji imajo več časti. Vsaj nekaj ponujajo. Teli bi pa radi glas za nič, pa še plačam naj glasovanje. :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!