Skoči na vsebino

motorist rabi pomoč ...


papak

Priporočene objave

Sem morda tebe videla vceraj na kriziscu Roske in Litijske BREZ celade????!!!

:? :eek: :krneki: :devil:

1. nikakor, nikoli se ne vozim brez čelade, še brez kombinezona, želve in škornjev zelo redko, pa še v LJ nisem bil ...

2. glede zbiranje oglasov prek oddaje, žal imajo cvetke na a-kanalu tako narejen, da je potrebno glasove zbrat preden se oddaja začne

3. glede kuzmica in "moto"sporta: mislu sem, da me nauci glede voznje avtomobila, avto mi je v hladnih mesecih namreč drugi dom ... in tudi tam uživam v vožnji ...

4. glede moje "mačo" izjave: preden smo posneli reklame za oddajo je bilo rečeno, da je poanta tega šova TIPI vs ŽENSKE in tako so tudi vsi imeli pripravljene slogane v tem stilu ... ko pa je bilo to potrebno povedati pred kamero, so se očitno premislili ali kaj jaz vem ... jaz sem ostal pri tem, kar sem imel v planu ... kar je tudi v moji navadi ... kar rečem to storim.

nič, grem na metliko, se vidimo :ninja:

PS: za objavljene slike se pa opravičujem, v bistvu sem hotel postat samo link do njih, moja napaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, malo sem provocirala s to ceado. .)

S tole res hitro razlago si me preprical, si na konju, ker nic nas ne bi bolj ujezilo, kot voznja brez celade. .) :D :devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.... reku je za glasove..... če boste/bomo glasoval za njega je pa presoja vsakega posameznika. Men se trenutno sploh ne sanja za kakšno oddajo se gre. Prek mobitela nikol ne glasujem, ker sploh ne vem če je moj glas kje upoštevan (razen pri računu) in tudi ne vem, komu je šel moj denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: Dolgočasno.... :doze:

saj je tudi ena pi**a v oglasu izjavla "da ga bu tku žgala, tku žgala, avto bo tku vroč, tku vroč....da preden bodo desci pršli za njo si bo že južno al jajca al kar že spekla na haubi...." :blink: ....

pa ni noben u luft skakau zarad tega. :grim :grrr :grim :grrr

Rade Šerbedžija bi hladnokrvno izjavil " ne daj se, Ines".... :ninja:

Drž se, Papak....najmanj polovica gofljačev, ki se spravljajo nate, bi se najbrž prjavla v bar, al pa v sanjsko žensko , karkoli že, pa tudi zaslužili bi radi kaj na lahek način, pa so se odločila za to stran Tv ekrana in za pluvanje.... Je dosti lažje, pa še noben ne vidi, ko najprej s k****m v rokah , potem pa za tipkovnico sanjajo svoje .... :devil:

Če bi ble vse te oddaje tak šit in tako glupe, potem jih najbrž ne bi niti gledali, ampak bi šraufali motorje... tako si pa poglej, katere teme vse so bile odprte in kdo vse je komentiral.... :naughty:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drž se, Papak....najmanj polovica gofljačev, ki se spravljajo nate, bi se najbrž prjavla v bar, al pa v sanjsko žensko , karkoli že, pa tudi zaslužili bi radi kaj na lahek način, pa so se odločila za to stran Tv ekrana in za pluvanje.... Je dosti lažje, pa še noben ne vidi, ko najprej s k****m v rokah , potem pa za tipkovnico sanjajo svoje .... :devil:

Če bi ble vse te oddaje tak šit in tako glupe, potem jih najbrž ne bi niti gledali, ampak bi šraufali motorje... tako si pa poglej, katere teme vse so bile odprte in kdo vse je komentiral.... :naughty:

:whistle:

V bar se nebi prijavil, ker ne znam strečt. Na sanjsko žensko bom pa še malo počakal, da si izpilim moj karakter in zapeljevanje. Ne bi si drznil namreč, priti v oddajo in ne zmagati :xx:

Drugače pa itaq da nas večina gleda te oddaje. Vprašanje je samo zakaj :) Zakaj radi gledamo Jima Carry-ja :) Pa nov videospot Paris Hilton :) Pa popstars :) Zato k je vse to u uber smesno :D Ampak zakaj je smešno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bar se nebi prijavil, ker ne znam strečt. Na sanjsko žensko bom pa še malo počakal, da si izpilim moj karakter in zapeljevanje. Ne bi si drznil namreč, priti v oddajo in ne zmagati :xx:

Drugače pa itaq da nas večina gleda te oddaje. Vprašanje je samo zakaj :) Zakaj radi gledamo Jima Carry-ja :) Pa nov videospot Paris Hilton :) Pa popstars :) Zato k je vse to u uber smesno :D Ampak zakaj je smešno :?

No jaz nisem iz tiste večine. Meni se večina od teh stvari, ki si jih naštel zdi bedasta ne pa smešna .

Ampak -> Kot bi rekla Tanjuška : Svi goli pa ko šta voli ...

samo ne mene mešat tuki zraven :nono:

Zakaj sem pa sploh začel tule not pisat? Naslov teme je bil tak, da sem jo takoj odprl. In našel tole kar pač je not . Za mene :BUA:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz nisem iz tiste večine. Meni se večina od teh stvari, ki si jih naštel zdi bedasta ne pa smešna .

Seveda. Ampak izredno bedasto je marsikomu tudi izredo smešno :D

Drugač pa zima se bliža, jaz pa brez dolgih gat. Doma pa prenavljamo hišo pa nimamo denarja :( Zato torej pošljite sms "brihta-dolge gate"na številko 2929. Cena sms-ja je 60 sit. Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Naslov teme je bil tak, da sem jo takoj odprl.....

Jaz sem se tudi ustrašil, da je kaj resnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tudi ustrašil, da je kaj resnega.

hja, se opravičujem ... čeprou spodi piše "pri zastopanju motoristov na resničnostnem šovu" ... ni blo tazga namena ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Ampak izredno bedasto je marsikomu tudi izredo smešno :D

...

Humor, kateri uspeva je zrcalo IQ povprečja družbe. In žal zadnja leta opažam, da je humor kretenski.

Časi prefinjenega, žlahtnega humorja, magari črne barve so mimo. A jaz se še vedno razveselim vsakega Alan Forda, ki mi pride v roke. :OK:

Priznam pa. da včasih po nesreči vidim tudi kaj kretenskega na TV :slap: . Kavč v dnevni mi tako pašeeee, in v tistih nekaj sekundah preden zadrnjoham :zzz: se rado pripeti, da mi pogled uide na ekran in program, katerega zašalta naša Lady HHV. :wacko: Žal se to rado zgodi tudi ko je kaj pametnega za pogledat. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Humor, kateri uspeva je zrcalo IQ povprečja družbe. In žal zadnja leta opažam, da je humor kretenski.

Časi prefinjenega, žlahtnega humorja, magari črne barve so mimo. A jaz se še vedno razveselim vsakega Alan Forda, ki mi pride v roke. :OK:

Priznam pa. da včasih po nesreči vidim tudi kaj kretenskega na TV :slap: . Kavč v dnevni mi tako pašeeee, in v tistih nekaj sekundah preden zadrnjoham :zzz: se rado pripeti, da mi pogled uide na ekran in program, katerega zašalta naša Lady HHV. :wacko: Žal se to rado zgodi tudi ko je kaj pametnega za pogledat. :blush:

Se moram strinjat spoštovani HHV. Včasih prav z naslado spremljam "kretenske" TV dosežke in presežke in se mi zdi, da je to pravzaprav samo nadaljevanje Alana Forda. Njegova TV izvedba, reinkarnacija, modifikacija... Ampak ljudje mislijo resno. Zato je treba budno spremljati (tudi) tovrstne atrakcije. Da bomo vsaj vedeli, kdaj (in ali) smo že postali del stripa. Bognedaj... :huh:

Ali sem :topic: ?

:hmm:

Mislim, da ne.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...V bar se nebi prijavil, ker ne znam strečt. Na sanjsko žensko bom pa še malo počakal, da si izpilim moj karakter in zapeljevanje...

... in na Dirko se boš prijavil ko se boš naučil vozit.

Priznam pa. da včasih po nesreči vidim tudi kaj kretenskega na TV :slap: . ...

In v primeru ko se ti kaj takega pripeti takoj letiš v cerkev na tri očenaše in si ga kasneje zdr*** nad Alanom Fordom, ane.

Fantje in dekleta ( al kaj že ste ). Sej tud men ne pašejo tovrstne oddaje, sam očitno so mnogim v veselje. Meni osebno je itak skoraj vse kar se prikazuje na POP in A material za poneumljanje ljudstva in bi najraši gledal dokumentarce pa kak Čefukistanski film, sam kaj ko sem eden redkih očitno.

Papk je tukaj brez ovinkarjenja prosil za pomoč in kdor mu hoče naj pomaga, ostali pa bodmo vsaj tiho ne pa da si iz dneva v dan dokazujemo pravo naravo Slovenceljnov ( vemo kakšno ).

Papek, upam de prideš not, in ker si se predstavil kot predstavnik motoristov nas pa vsaj solidno probaj zastopat. Sam bom pa SMS namenil humanitarni organizaciji.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in na Dirko se boš prijavil ko se boš naučil vozit.

In v primeru ko se ti kaj takega pripeti takoj letiš v cerkev na tri očenaše in si ga kasneje zdr*** nad Alanom Fordom, ane.

Fantje in dekleta ( al kaj že ste ). Sej tud men ne pašejo tovrstne oddaje, sam očitno so mnogim v veselje. Meni osebno je itak skoraj vse kar se prikazuje na POP in A material za poneumljanje ljudstva in bi najraši gledal dokumentarce pa kak Čefukistanski film, sam kaj ko sem eden redkih očitno.

Papk je tukaj brez ovinkarjenja prosil za pomoč in kdor mu hoče naj pomaga, ostali pa bodmo vsaj tiho ne pa da si iz dneva v dan dokazujemo pravo naravo Slovenceljnov ( vemo kakšno ).

Papek, upam de prideš not, in ker si se predstavil kot predstavnik motoristov nas pa vsaj solidno probaj zastopat. Sam bom pa SMS namenil humanitarni organizaciji.

Lep pozdrav.

škoda, ker jest ne znam bit tko pameten.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

In v primeru ko se ti kaj takega pripeti takoj letiš v cerkev na tri očenaše in si ga kasneje zdr*** nad Alanom Fordom, ane.

...Papk je tukaj brez ovinkarjenja prosil za pomoč in kdor mu hoče naj pomaga, ostali pa bodmo vsaj tiho ne pa da si iz dneva v dan dokazujemo pravo naravo Slovenceljnov ( vemo kakšno ).

Papek, upam de prideš not, in ker si se predstavil kot predstavnik motoristov nas pa vsaj solidno probaj zastopat. Sam bom pa SMS namenil humanitarni organizaciji.

Lep pozdrav.

Za drkat si printam poste iz MS. Ta tvoj bo imel častno mesto točno nad ročico splakovalnika sekreta. V cerkev ne hodim, očenašev pa ne znam. Si kar "hej brigade" brundam. :P

Papak se je kot mnogi drugi usral v "k'r neki" in je dobil odgovore ki mu pritičejo. Take in drugačne. So fucking what! Sedaj bom pa tebe spraševal, kdaj smem bleknit in kdaj ne?! Malo morgen!

Da se je predstavil kot predstavnik motoristov? :lol1: :lol1: ja, ja predstavil že mogoče, a samo to. Jaz kot eden iz množice motoristov pa pravim, da se vsaka opica sama od sebe še ne more postavljati za predstavnika črede. Vodstvo črede se izvoli ali pribori. On ni naredil ničesar od tega. Le malo pofehtaril. Za moj denar. No way! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, se opravičujem ... čeprou spodi piše "pri zastopanju motoristov na resničnostnem šovu" ... ni blo tazga namena ...

kul, da nas zastopaš

Humor, kateri uspeva je zrcalo IQ povprečja družbe. In žal zadnja leta opažam, da je humor kretenski.

Časi prefinjenega, žlahtnega humorja, magari črne barve so mimo. A jaz se še vedno razveselim vsakega Alan Forda, ki mi pride v roke. :OK:

Glej več BBC Prime, pa boš happy happy :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Humor, kateri uspeva je zrcalo IQ povprečja družbe. In žal zadnja leta opažam, da je humor kretenski.

Sploh ni nujno. Sam sem tudi pristaš Čarlija Čaplina. Daleč najboljši komik vseh časov. Samo tudi bedarije so smešne. Res pa je da je največkrat izrečen stavek, pri gledanju teh oddaj, definitivno "keri kreteni" :)

Ampak ljudje mislijo resno.

Sej to je najbolj smešno pri vsem tem. Kako nekateri tekmovalci resno vzamejo tak šov in imajo določena izpade. Izpadi so bili pa vedno nekaj smešnega. Zanimivo rata, ko se kak degen spravi verbalno obračunavat z mano na cesti, če naredim kako neumnost. On ves penast in rdeč, jaz se mu pa smejim nazaj :) Eni so pravi komedianti

1. ... in na Dirko se boš prijavil ko se boš naučil vozit.

2. ...sam kaj ko sem eden redkih očitno.

3. Papk je tukaj brez ovinkarjenja prosil za pomoč in kdor mu hoče naj pomaga, ostali pa bodmo vsaj tiho ne pa da si iz dneva v dan dokazujemo pravo naravo Slovenceljnov ( vemo kakšno ).

Papek, upam de prideš not, in ker si se predstavil kot predstavnik motoristov nas pa vsaj solidno probaj zastopat. Sam bom pa SMS namenil humanitarni organizaciji.

Lep pozdrav.

1. Mogoče :OK:

2. Predvidevam da nisi :grrr

3. Papak je opravil vse konkretno. Meni je šel bolj v nos trop ovčk, katere so vse v en glas "seveda bomo glasovali zate, saj si motorist". To se zdi meni bullshit. In potem bomo gledali oddajo in morda ugotovili, da je pa Aljoša totalni bedak. In jim bo žal vsakega sms-ja.

Le malo pofehtaril. Za moj denar. No way! :P :P

Upam da si za moje dolge gate poslal sms :(

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papk je tukaj brez ovinkarjenja prosil za pomoč in kdor mu hoče naj pomaga, ostali pa bodmo vsaj tiho ne pa da si iz dneva v dan dokazujemo pravo naravo Slovenceljnov ( vemo kakšno ).

Kako bi pa zgledalo, če bi bila tu zgolj Papkova prošnja in nobenega odmeva nanjo.

Vražje dolgočasen forum bi to bil.

Še slabši pa, če bi se mu zgolj klanjali in ga podpirali. Nekako enoumno in dirigirano, a ne?

Zato kar pišite, + ali -, je vseeno, sam naj si pa ven izlušči, kar pač hoče, če se je že nastavil.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako bi pa zgledalo, če bi bila tu zgolj Papkova prošnja in nobenega odmeva nanjo.

Vražje dolgočasen forum bi to bil.

Še slabši pa, če bi se mu zgolj klanjali in ga podpirali. Nekako enoumno in dirigirano, a ne?

Zato kar pišite, + ali -, je vseeno, sam naj si pa ven izlušči, kar pač hoče, če se je že nastavil.

:)

hej ... nisem se prav nič pritoževal nad komentarji ... sploh pa če bi se vsi z vsem strinjal bi blo itak dolgčas ... kot bi bla zima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo še moje replike na ta topic:

Jap, naš dirkač rabi mal pomoči pr vote-ingu. .) Dajte malo pogledat skos prste za kako stvar gre no. :)

Jaooo, meni pa je najboljša ona: JA, PA RABIM NOV AVTO! - ja peesdarija, delat se sprav pa kredit vzem, če ne gre drugače. Socialni odrešeniki pa res ne bomo. :lol1:

Aljoša je vsaj priznal, da se želi naučit vozit avto. Pri tem pa treba vsakega podpret. :OK: Saj pa vemo kako je s kamikazami na cesti. .)

No, evo Aljoša (ker te ravno poznam in vem, da si ful vredu poba, pa ker maš ravno yamaho, pa ker se kar peleš z njo, pa zarad še ene par atributov no) moj glas maš. Ampak samo zarad perspektivnosti. B) Sam ne da bi na koncu popušil v prvem krogu.. :nono:

Lp. GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al, mimogrede: padel je nasvet, da Kawo nabav pa maš ene par glasov zraven.. :OK: IIIIIn, čisto po naklučju vem za eno.. :hmm: Srebrno. Veš kako bi ti k ledru pasala... oujeee. :OK: :OK: :OK:

Drž se enivej. :OK:

GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!