Skoči na vsebino

Jankovič za ljubljanskega župana


Broj Jedan

Priporočene objave

Obstajajo butaste barabe, pa brihtne in pregnane barabe. Nekatere je lažje ujeti, druge mnogo težje.

Naši zakoni in ureditev pa so očitno primerni za ribarjenje v kalnem in pisani na kožo pregnanim. Vsaj naše splošno stanje kaže, da nekaj ni v redu in ne vem zakaj bi ljudje bili s stanjem zadovoljni in tiho, če ni v redu.

Vsak ocenjuje na osnovi tistega, kar ga prizadene.

O novinarjih se pa nekako strinjava. S tem, da dodam, da je tudi to posledica določenih teženj, saj bi bili pravi raziskovalni novinarji vplivnežem dosti večja nevarnost kot so sedaj ti povprečni rumeni nakladači. Zato se jih onemogoči, rumeni tisk pa spodbuja.

Sj se ve, kako se je ujeu Al Capone, pa je bil zelo brihten in je mel podkupljeno vso policijo, politike in uradnike ;)

Dokler se krivica ne dokaže, je nedolžen .. tko pač je ...

Jutica ma zavezane oči .. v levi roki vago, v desni pa meč

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa sploh niso barabe, čeprav "vsi govorijo" da so ...

No, ja, daj si Zokijevo sliko na steno, mogoče boš bolj mirno spal ...

Jaz Zokija na steno? A si zmešan?! :kva1:

Čak, čak, za u špajzo bi bil pa dober. :hmm: Me je zmerom več... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj bi rad slišal v odgovor, da sem ali, da nisem ? Kaj bi te zadovoljilo ?

Me prav ena figa briga. Ne ločujem ljudi na podlagi nacionalne pripadnosti in takih oznak kot ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus, fritz .....

No tkole ..... krasno sovpadl z našo debato ....... :whistle: o korupciji.

Res nima veze z Zokijem ...... vsaj ne direkt ......... :naughty: , verjetno pa glede na navajano ..... tudi v prestolnici ni drugače.

Sam da ima Zoki svoje mehanizme in vzvode, da take stvari obdela.

Mislim namreč na župana Komende. :whistle:

Čeprav mi ni čist jasn - za koji qrac :hmm: , ali pa prav za to ker ga boli organ :lol: - je skokodakal, kar pač je.

Ampak, ko mora župan ( glavešina lokalne samouprave ) in kot tak - del Javne uprave - PODKUPOVATI in podmazovati, svoje "sodelavce", ki kot uslužbenci te iste Javne uprave - delajo na višji inštanci ( beri ministrstvo ) - JA POL PA JE PRI NAS RES HUDIČEVO NEKAJ ZELOOOOO ZELOOOO NAROBE. :BUA::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus, fritz .....

No tkole ..... krasno sovpadl z našo debato ....... :whistle: o korupciji.

Res nima veze z Zokijem ...... vsaj ne direkt ......... :naughty: , verjetno pa glede na navajano ..... tudi v prestolnici ni drugače.

Sam da ima Zoki svoje mehanizme in vzvode, da take stvari obdela.

Mislim namreč na župana Komende. :whistle:

Čeprav mi ni čist jasn - za koji qrac :hmm: , ali pa prav za to ker ga boli organ :lol: - je skokodakal, kar pač je.

Ampak, ko mora župan ( glavešina lokalne samouprave ) in kot tak - del Javne uprave - PODKUPOVATI in podmazovati, svoje "sodelavce", ki kot uslužbenci te iste Javne uprave - delajo na višji inštanci ( beri ministrstvo ) - JA POL PA JE PRI NAS RES HUDIČEVO NEKAJ ZELOOOOO ZELOOOO NAROBE. :BUA::devil:

Jah .. to je tko ... sj veš, da cigo (al pa kakšen drug tatič), takoj reče "nism jaz" ... ko mu pa sliko pokažejo ali kaj dokažejo, pa reče "fotr me je tepu, mama je pijanka, jaz sem pa lačn in sm kradu za hrano (čeprav ima "zlatne lančiče" okol vratu) :P

Ne poznam vseh dejtev, kokr slišim, je njegova hčerka velik zaslužla pri tem poslu, pa je verjetn obrnu ploščo.

Spet je to "rekla - kazala" rumenega novinarstva. Kaj bo uradna preiskava pokazala, bomo videli, kaj bo pa sodišče odločilo bomo pa itak izvedeli.

Ne poznam vseh dejtev, da bi realno ocenil to zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš - res.

Lahko je eno ................. zna bit tudi kaj drugega.

Lej.....sam sem bil zraven ..... u MB, ko je ena tuja firma hotla tm u coni svoj objekt gradit.

Pa smo bli pr kangli, pa so konkretne ponudbe padle, in to s kar konkretnimi številkami in ostalim opisom. Če opcija kangle ne bi bila sprejemljiva, pa je dal jasno vedeti, da se bi sicer protokolarni proces nenavadno doooooolgo vlekel.

Tujci - vsega hudega vajeni, so diplomatsko kimali in se lepo poslovili.

Center bo menda v kratkem zaživel - pa je kangla ostala suha. Res pa je, da je kr neki Drave steklo pod mostom tam v MB.

Na koncu pa si mislim ......... u PM, more met tip "jajca", da kej tazga sploh reče.

Sj je del debate - tist bistven clo na mobyu posnet - ampak ........ komu se pa da?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah .. to je tko ... sj veš, da cigo (al pa kakšen drug tatič), takoj reče "nism jaz" ... ko mu pa sliko pokažejo ali kaj dokažejo, pa reče "fotr me je tepu, mama je pijanka, jaz sem pa lačn in sm kradu za hrano (čeprav ima "zlatne lančiče" okol vratu) :P

Ne poznam vseh dejtev, kokr slišim, je njegova hčerka velik zaslužla pri tem poslu, pa je verjetn obrnu ploščo.

Spet je to "rekla - kazala" rumenega novinarstva. Kaj bo uradna preiskava pokazala, bomo videli, kaj bo pa sodišče odločilo bomo pa itak izvedeli.

Ne poznam vseh dejtev, da bi realno ocenil to zadevo.

Maus sej vseh dejstev ne pozna nihče...niti sodišče!! Vsak pač fura svojo edino zveličavno resnico, obsojen pa je ponavadi najšibkejši člen. twak.gif (npr šofer od Katarince al pa princese Diane če hočeš) wallbash.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vidiš, da so tudi državni organi, ki so namenjeni boju zoper kriminal in korupcijo, bolj kot ne brezzobi tigri, kadar gre za kapitalsko-politične elite. Ne rečem, da okrog ni dovolj idealističnih in poštenih posameznikov a je njihova moč zelo omejena.

Venting out.

ali pa so ti "organi" samo za metanje peska v oči in nova delovna mesta za žlahto...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus, fritz .....

Mislim namreč na župana Komende. :whistle:

Čeprav mi ni čist jasn - za koji qrac :hmm: , ali pa prav za to ker ga boli organ :lol: - je skokodakal, kar pač je.

Ampak, ko mora župan ( glavešina lokalne samouprave ) in kot tak - del Javne uprave -

del javne uprave ? a si siguren ?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

del javne uprave ? a si siguren ?

Kaj pa je župan drugega kot predstavnik javnosti, vodja javne uprave - pravzaprav je on direktor občine kot take, moral pa bi delati po navodilih mestnega sveta .... le da imajo v Sloveniji župani OGROMNO moč, praktično so si prisvojili tudi po 15 najvišjih funkcij, kar je skregano s pametjo oziroma logiko demokratične javne uprave / lokalne samouprave ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav ena figa briga. Ne ločujem ljudi na podlagi nacionalne pripadnosti in takih oznak kot ti.

Žal ne verjamem agitatorju kot si prav nič. Zakaj? Ker v tvojih postih ni prav nič de facto, kar bi lahko naravnost kazalo na resnično pokvarjenost Jankeca! Če to storiš ti zaploskam in čestitam, do takrat pa si samo še eden od mnogih zaplankanih nergavih čenčarjev tule.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne verjamem agitatorju kot si prav nič. ...

Danes ponoči ne bom čisto nič spal. Mogoče proti jutru ves v solzah... :krneki:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maus, fritz .....

No tkole ..... krasno sovpadl z našo debato ....... :whistle: o korupciji.

Res nima veze z Zokijem ...... vsaj ne direkt ......... :naughty: , verjetno pa glede na navajano ..... tudi v prestolnici ni drugače.

Sam da ima Zoki svoje mehanizme in vzvode, da take stvari obdela.

Mislim namreč na župana Komende. :whistle:

Čeprav mi ni čist jasn - za koji qrac :hmm: , ali pa prav za to ker ga boli organ :lol: - je skokodakal, kar pač je.

Ampak, ko mora župan ( glavešina lokalne samouprave ) in kot tak - del Javne uprave - PODKUPOVATI in podmazovati, svoje "sodelavce", ki kot uslužbenci te iste Javne uprave - delajo na višji inštanci ( beri ministrstvo ) - JA POL PA JE PRI NAS RES HUDIČEVO NEKAJ ZELOOOOO ZELOOOO NAROBE. :BUA::devil:

A je obrnil ploščo ... nikogar ni podkupoval, še na misel mu ni prišlo :lol: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: očitno spet ena ..... zrežirana ..... natega ...... ali pa tempirana pravokacija.

:lol: :lol: Ne, ne ..... nikakor ni podkupoval ....... samo :xx: iz svojga žepa :hmm: O:-) je denacionalizacijske - krivice popravljal. :whistle:

Ker dobrodelnež ........ :notworthy: O:-)

Še pokojni Ivan iz Negove in "mati Tereza" sta prava diletanta v primeri z njim? :OK::P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar je, po mojem, v trenutku manjše zbranosti povedal resnico. Ker verjetno gre za precej razširjeno početje (molk ob tem je prav neverjeten), ker je župan aktivno sodeloval v podkupovanju - torej je kriv za kaznivo dejanje nudenja podkupnine in zato, ker verjetno nima nobenih dokazov - mu je bilo povedano naj raje molči.

Koliko korupcije naj bi v državi bilo pa si bo ob tem vsak naredil svojo sliko. Glede na število ovadb in obsodb, korupcije pri nas skorajda ni ali pa je tako običajna in razvejana, da je ne morejo uspešno preganjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korupcija v Butalah?

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Kje ... saj niste resni?

:wacko:

A' nismo še pred kratkim peli da

"... smo pridni in pošteni ljudje?"

:music3:

Agropop al nekaj takega je to spesnil preden nas

je

CIA z Doktrino šoka

:bum:

spametovala in osvobodila izpod

sužensjkega srbskega jarma?

:fredy: :fredy: :fredy: :fredy: :fredy: :fredy:

Ejejeejejeeejjj

:kva2:

:lol1:

(smešnemotorisankepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

To mi deli!!!Orangutana za precednika,enga sinčka za ministra za notranje zadeve,enga pa za pravosodje;narodu pa pasulja i kajmaka!! :yea1::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa spet prekopavanje kosti, rehabilitacije Rupnikovih križarjev, Vizija(k) spet minister za zablode in bivši VOMO-vci v vladnih službah. Jah, na vsak način se nam slabo piše.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi deli!!!Orangutana za precednika,enga sinčka za ministra za notranje zadeve,enga pa za pravosodje;narodu pa pasulja i kajmaka!! :yea1::yea2:

alo, šta fali pasulju i kajmaku?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki že ves čas dokazuje, da je lažnivec in blefer.

Glede na to da cela država deluje na kuverte in razne "lubrikante" bi se Zoki zih dobro znašel tud na čelu vlade wallbash.gif

Sej vete. Roka roko umije, obe pa obraz!! Eeee to ne bo šlo banda brezobrazna!!trance_21_laughing1.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki že ves čas dokazuje, da je lažnivec in blefer.

Sicer se politike izogibam, samo neki mi ni jasno. Vsi ga grajajo kako krade in laže, je pa edini, ki je uresničil obljubo in "naredil" stadion. Pol una parkirišča, zaprl center, mostov malo morje, sicer po nepotrebnem ampak vseeno, treba tudi to oment.

Aja, to sem pa vsak dan bral ko sem šu v šolo: "Če bi volitve kaj spremenili, bi bile ilegalne" :evilgrin:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!